۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

پانزدهمین بهار نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت

تاریخ نشر دوشنبه چهارم میزان  ۱۴۰۱– ۲۶ سپتامبر  ۲۰۲۲ هالند

جناب برادر دانشمند و نویسنده آگاه محترم مهدی بشیر هروی سلام !

قبل از همه منحیث یکی از علاقه مندان سایت ۲۴ ساعت تجلیل از پانزدهمین سالگرد این سایت پر طرفدار را به شما و سایر همکاران اعم از نویسندگان ، شاعران و دست اندرکاران که با شما همکاری قلمی دارند ابراز داشته و موفقیت روز افزون شما را به سالیان دراز از بارگاه ایزد متعال آرزومندم.

من همچنان سعی و تلاش و تپیدن شباروزی شما را که فقط به خاطر زنده نگهداشتن فرهنگ و زبان که بدون در نظر داشت مسایل قومی و سمتی با حوصله فراخ انجام میدهید ستوده وشاد باش میگویم.

هکذا دیزاین و ترتیب اشعار و مقالات را که شما با امانتداری در چوکات بسیار زیبا جابجا نموده و در سایت ۲۴ ساعت به نشر میرسانید منحیث کوچکترین همکار قلمی این سایت ستایش نموده و از شما تشکر میکنم.

در پایان یکبار دیگر پانزده همین سالگرد نشراتی سایت ۲۴ ساعت را به شما و همه دوستان تبریک گفته و دوام نشرات آنرا برای سالیان متمادی توام با صحتمندی به شما آرزو میکنم .

با حرمت

محمد اسحاق ” ثنا “

ونکوور، کانادا

 

۲ پاسخ به “پانزدهمین بهار نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت”

 1. admin گفت:

  تشکر از حسن نظر استاد بزرگوار جناب محمد اسحاق ثنا و پیام عالی شان. آغاز پانزدهمین سال نشراتی سایت ۲۴ ساعت بشما هم مبارک . به آرزوی سلامتی و همکاری بیشتر تان. مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر هروی گفت:

  با تشکر از جناب استاد ثنا عزیز من هم فرا رسیدن پانزدهمین بهار نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت را به همه دست اندرکاران محترم سایت و همکاران عزیز شان تبریک گفته ، کامگاری مدیر مدبر آن جناب مهدی جان بشیر را از درگاه احدیت استدعا دارم.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – آسترالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما