۲۴ ساعت

06 ژوئن
۲دیدگاه

کارتونهای عتیق شاهد

تاریخ نشر شنبه  ۱۶جوزا  ۱۳۹۴ –  ششم  جون  ۲۰۱۵ هالند

محترم عتیق الله شاهد

محترم عتیق الله شاهد

عتیق شاهد تقدیم میکند

کارتونهای عتیق شاهد

دوستان عزیز و گرامی  سایت ۲۴ ساعت و فیسبوک های آن !

خواننده گان عزیز ، طوریکه اطلاع دارید اخیرآ موافقتنامه بین افغانستان و د شمن سر سخت و قاتل هزاران هموطن ما پاکستان توسط دولت وحشت ملی امضا شده که نوکران سعودی آدمخور و پاکستان جنایتکار به فکر از بین بردن کشور ما بوده و هستند . 

در حقیقت ع و غ  و دیگر دارودسته این دولت میخواهند افغانستان را بفروش برسانند . باید گفت طرح کننده گان این خیانت ملی باید این خواب و خیال را با باداران پاکستانی و سعودی و امریکایی و بعضی حامیان دیگر شان به گور ببرند . مردم افغانستان مردم چند سال قبل نیستند که فریب دزدان ، آدمکشان و جنایتکاران و تروریست ها را بخورند. 

اکنون مردم شریف افغانستان آرزو دارند که هممۀ شان در سرتا سر کشور بدون تعصبات زبانی ، مذهبی ، قومی ، منطقوی و نژادی باهم برادر وار در صلح و امنیت کامل زندگی کنند و دیگر فریب این جانی ها و باداران شانرا نخورند.

محترم  آقای عتیق  شاهد کارتونیست مستعد کشورکه تا کنون  ۶۰۰ کارتون شان  در سایت ۲۴ ساعت نشر شده که همه واقعیت های جامعه را انعکاس میدهد . در کارتون های امروز بیشتر موضوع امضا موافقتامه  با پاکستان که  د دشمن دیرینه مردم مظاوم افغانستان است  ترسیم نموده  است .

از عزیزان خواننده و دوستداران فیسبوک های ۲۴ ساعت  تقاضا میکنم که از این کارتون ها  دیدن کنند و آنها را به دوستان خود هم ایمیل کنند . اینهم آدرس ۶۰۰ کارتون  محترم عتیق شاهد : https://www.24sahat.com/category/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%88%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%AA%DB%8C%D9%82-%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%AF/

شما حتما از ۶۰۰ کارتون جالب عتیق شاهد در آدرس بالا دیدن کنید.

به امید صحت وسلامتی کارتونیست مستعد کشور ما جناب شاهد گرامی و خوانده گان و دوستداران سایت ۲۴ ساعت و فیسبوک های آن .

موفق وسلامت باشید

با عرض حرمت

مهدی بشیر

cartoon594

cartoon595

cartoon596

cartoon597

cartoon598

cartoon599

cartoon600

 

۲ پاسخ به “کارتونهای عتیق شاهد”

  1. admin گفت:

    درود به جناب عتیق شاهد کارتونیست مستعد کشور ما که واقعیت های جامه را با کارتون های زیبا و عالی اش انعکاس داده است.موفق باشید . مهدی بشیر

  2. دوست بزرگوارم جناب بیشر گرامی از نوازش ومحبت همیشگی شما سپاسگذارم موفق وصحتمند باشید

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما