۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۳دیدگاه

به مناسبت سیزدهمین بهار نشراتی سایت زیبا…

تاریخ  نشر شنبه  پنجم  میزان ۱۳۹۹ – ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۰ هالند

اولتر از همه سیزدهمین بهار نشراتی این سایت زیبا را برای تمام دوستداران این سایت مبارک می گویم. 
این سایت زیبا به ابتکار برادر معزز و مدیر مدبر و فرهنگی با اصالت ما محترم محمد مهدی بشیر اساس گذاشته شد و بزودی جمعی از نویسندگان، شاعران و مورخین آثار شانرا برای نشر ارسال نمودند.
جناب مهدی بشیر بدون هیچ نوع تبعیض به مثابۀ یک شخصیت ملی و روشنفکر آثار موافقین و مخالفین را آزادانه نشر نمودند، در قسمت زحماتی که در دیزاین و نشر مضامین و اشعار متقبل شده اند هیچ کسی دیگری به ایشان کمک نکرده است جناب بشیر با فداکاری وقت گرانبهای خود را صرف نشر و انتشار هنر  و فرهنگ نمودند و حتی در حالت بیماری نیز این سایت از یاد شان نرفته و حتی الامکان زحمات خود را کشیده اند، بعضی ها به عوض تشویق و یاری و حمایت سخنانی جاهلانۀ نیز نثار کرده بودند یادم است. این سایت را به تنهایی پیش بردن کار دشواری بود اما فقط یک مرد خدا این کار را انجام داد و هنوز هم فعال است و آن کسی جز برادر عزیزالقدر جناب مهدی بشیر نیست… من برایشان صحت کامل و عمر دراز و موفقیتهای بیشمار آرزو می کنم و قلباً تشکر می کنم که سروده های ناچیز بنده را آرایش داده و به زیور نشر رسانیده اند و بدین وسیله از کسانی که مضامین ارزشمند شانرا فرستاده و سایت را زیبایی بخشیدند نیز تشکر می کنم و ازینکه نتوانسته ام به برادر عالیقدر مهدی بشیر کمکی کنم خجالت هستم و همیشه مدیون احسان شان هستم . خداوند یار و مددگار همه ی ما و شما برای تمام دوستان سعادت و همدلی و صحتمندی و سلامتی و اتحاد و اتفاق آرزو دارم. 
با مزید حرمت : سید همایون شاه «عالمی»
 

۳ پاسخ به “به مناسبت سیزدهمین بهار نشراتی سایت زیبا…”

 1. admin گفت:

  ممنون از پیام زیبا تان  جناب عالمی عزیز . مهدی بشیر

 2. همایون عالمی گفت:

  شما زنده و پاینده باشید خداوند اجر این همه زحمات تانرا بدهد برادر معزز مهدی جان بشیر

 3. قیوم بشیر هروی گفت:

  شاعر زیباسرا و گرامی جناب عالمی عزیز ! من هم از پیام زیبای تان صمیمانه تشکر نموده ، سعادتمندی و کامگاری شما را تمنا دارم.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – آسترالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما