۲۴ ساعت

17 آگوست
۱ دیدگاه

کارتونهای عتیق شاهد

تاریخ نشر دوشنبه ۲۶  اسد ۱۳۹۴ –  ۱۷ آگست  ۲۰۱۵ هالند

محترم عتیق الله شاهد

محترم عتیق الله شاهد

عتیق شاهد تقدیم میکند

کارتونهای عتیق شاهد

*******

دوستنان محترم و گرامی  لطفا نظر های تانرا در قسمت دیدگاه های صفحه ۲۴ ساعت بنویسید تا همیشه محفوظ باشد .

با عرض حرمت

مهدی بشیر

**********

cartoon656

اینها اعضای  شورای عالی صلح اند که چندین سال تحت ریاست برهان الدین ربانی و یک تعداد  مفت خوار های دیگر بنام صلح کار میکردند و حتی یک فیصد خدمت هم نکردند به غبر بوجی های دالر را گرفتند و بعد از کشته شدن ربانی این میراثی شد و به صلاح الدین پسرش رسید که فعلا وزیر خارجه و حشت ملی است و او هم کاری در این باره مانند پدرش و رهبر های دولت  بی کفایت و حشت ملی  نتوانست بکند و حالا ببنیم سیاست کشور را به کجا خواهد برد . در صلح که نمره صفر گرفت.

cartoon657

این بادار و رهنما مجاهدین ، طالب ها ، داعش ها و جنایتکارها که چند روز پیش در چتلستان  مردار شد و نوکران جهادی اش لباس سیاه پوشیده اند و اورا به طرف دوزخ میبرند. رخنه مرگ بازشده بخیر هر چه جنایتکار که مرتکب جرم شده است  رهسپار آن دیار خواهند شد . لعنت ونفرین به این وحشی ها .

cartoon658

این وحشی ها هنوز عاشق ریختن خون هموطنان ماند به کمک طالب ها ، چتلستان ، سعودی آدمخور و داعش های عربی و غیره وحشی ها

cartoon659

پاکستان به کمک امریکا ، اسرایل ، و دیگر حامیان  عربی شان میخواهد از طالب وحشی داعش خونخوار بسازد. دولت وحشت ملی بیدار باشید که سند مرگ تان بدست داعشی  ها نیافتد.

 

یک پاسخ به “کارتونهای عتیق شاهد”

  1. admin گفت:

    دوستان محترم و خواننده گان عزیز تعداد ۶۵۹ کارتون از جناب عتیق شاهد که همه واقعیت های جامعه مارا انعکاس میدهند دیدن کنید و آنها را به دوستان تان ایمیل کنید تا آنها هم از دیدن آن مستفید شوند . موفق وسلامت باشید مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما