۲۴ ساعت

10 مارس
۱ دیدگاه

روز زن

تاریخ نشر دوشنبه  دهم   مارچ  ۲۰۱۴ هالند

پوهنوال داکتر اسدالله حیدری

پوهنوال داکتر اسدالله حیدری

روز زن

پوهنوال داکتر اسدالله حیدری

۱۰ / ۳ / ۲۰۱۴  سیدنی ، آسترالیا

****

چه خوش هرروز،روززن میبود

دشــمنــان زنـان، عــدم مـیـبـــود

قــاتــلان زنــان به چــوبــهء دار

حلــق آویــزبـه هـرچـمـن میبـود

 محترم مدیرمسؤل سایت وزین ۲۴ساعت!

در همین چند روزیکه به مناسبت فرا رسیدن هشتم مارچ،روز همبستگی زنان جهان،آنقدرمقالات،اشعارودیگر مطالب جالب راجع به زنان، مخصوصاً ازطرف مادران و خواهران افغانی ما در سایت وزین شما به نشر رسیده که فکر نمیکنم در هیچ سایت دیگر رسیده باشد. اینموفقیت شما را تبریک گفته ودراین خدمت فرهنگی تان توفیقات هرچه بیشتر تانرا از خداوند منّان استدعا دارم.

این مقالات،اشعار ومطالب ازیکطرف نشان دهندهءاشتراک فعال آنها درراه آزادی زنها از یوغ اسارت مردان دورازاسلام،جاهل وسیه دل بوده وازجانب دیگرباعث شناخت همدیگرمادران وخواهران ما که از دست خائنان وطن فروش مانند تخم اسپند درهرگوشه وکناراین کرهء خاکی پراگنده وبا درد هجران میهن زیبا ودوست داشتنی خود بسر میبرند، میگردد.

من بازهم این روز خجسته رابه تمام زنهای روی زمین،اخصاً به زنان عزیز هموطن ما،چه درداخل افغانستان عزیزوچه درعالم غربت و دوری میهن به سرمیبرند،ازصمیم قلب تبریک وتهنیت گفته وآرزوموفقیت آنها وخوار وذلیل شدن دشمنان آنها میباشم. 

پوهنوال داکتر اسدالله حیدری

۲۰۱۴،۳،۱۰،سدنی،آسترالیا

 

یک پاسخ به “روز زن”

  1. admin گفت:

    جناب استاد حیدری عزیز ، جهانی سپاس از حضور گرمتان . بلی امسال در هشتم مارچ برای سایت ۲۴ ساعت بی سابقه بود نامخدا اضافه از پنجاه مقاله و شعر برایم رسید که فکر میکنم که در هیچ نشریه و سایت انترنتی تاکنون به اندازه یک چهارم ۲۴ ساعت از روز جهانی زن استقبال نشده .آنهم به این اندازه نشرات زیاد. جالب این است که خواهران و مادران عزیز ما هرچه در دل داشتند و حقایق را بیان کردند که بنده بحیث مسؤول سایت به آنها افتخار میکنم. و از شما هم تشکر که بنده را تشویق میکنید و حقایق جامعه را همیشه نوشته کردیداید. به امید صحت و سلامتی شما. با عرض حرمت مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما