۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۳دیدگاه

همگام شدن با سایت وزین ۲۴ ساعت

تاریخ نشر  شنبه  پنجم  میزان  ۱۳۹۹ –  ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۰ هالند

برادر دانشمند و گرانقدر جناب محمد مهدی جان بشیر عزیز را سلام و اردات خالصانه فرستاده و قلباً سیزدهمین سال تاسیس و آغاز سایت وزین و مردمی ( ۲۴ ساعت) را به شما گراننده  متبحر و خانواده محترم تان و دوستان و عزیزان شاعر، نویسنده ، محقق و دانشور تبریک و تهنیت می فرستم . از ایزد یکتا استدعا دارم تا در قدم اول برایتان صحتمندی و جانجوری و ثانیاً توانایی و حوصله مندی بیشتر از پیشتر در راستای استمرار سایت ۲۴ ساعت مرحمت نمایند.

یقیناً اعضای سایت ۲۴ ساعت با من همنوا خواهند بود که جناب محمد مهدی بشیر عزیز با زحمات ۲۴ ساعته خویش  این سایت را بیرون مرز ها برده و با دیزاین و مهارت تخنیکی  مطالب ما را به خوانش هموطنان ما میگزارد.

خوشبختم که همیشه مطالب ارزنده و با محتوا و اشعار ناب از نویسندگان و شاعران هموطنم را در این سایت میخوانم . و در خلال آن؛ مطالب خود را می بینم که جناب بشیر عزیز با زیبایی در این سایت به اشتراک گذاشته اند . از این بابت صادقانه تشکر و سپاسگزارم . دست تان درد نکند .

برای تبریک گفتن به خاطر سیزدهمین سال آغاز سایت ۲۴ ساعت با چند جمله، نا انصافی خواهد بود، لازم است صفحاتی را به این مناسبت ارایه نمایم. با معذرت که این فرصت در این وقت برایم میسر نشد. اما آرزومندم همیشه در کنار تان در هر شرایط خواهم بود و این افتخار بزرگی است که همراهی سایت ۲۴ ساعت برایم میدهد.

در پایان یک بار دیگر این آغاز را تبریک و تهنیت می گویم موفقیت های شما دوست و برادر عزیز را ارزومندم .

با عرض ارادت

استاد شاه محمود محمود

 

۳ پاسخ به “همگام شدن با سایت وزین ۲۴ ساعت”

 1. admin گفت:

  ممنون از پیام زیبا تان جناب استاد شاه محمود عزیز . مهدی بشیر

 2. سلام و ارادت دوباره مرا بپذیرید . خوشحالم که در جمع عزیزان و دوستان و هموطنانم در بزرگداشت سیزدهمین سال تاسیس سایت محترم و وزین ۲۴ ساعت قرار دارم . یکبار دیگر این روز بزرگ را به شما برادر عزیزم محمد مهدی جان گرانقدر تبریک و تهنیت میگویم ارزوی بهروزی ها و موفقیت ها و صحتمندی برایتان دارم

 3. قیوم بشیر هروی گفت:

  برادر گرانقدرم جناب استاد محمود عزیز از پیام زیبا و ارزنده تان جهانی سپاس ، سعادتمند و سرفراز باشید.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما