۲۴ ساعت

01 ژانویه
۱۷دیدگاه

سال نو ۲۰۲۰ میلادی به همۀ دوستان مبارکباد

تاریخ نشر چهار شنبه  ۱۱ جدی  ۱۳۹۸ – اول جنوری ۲۰۲۰ هالند

سال نو ۲۰۲۰ میلادی به همۀ دوستان عزیز، هموطنان گرامی

و مردم سراسر جهان  مبارکباد !

عزیزانم لطفا این مطلبک را مطالعه کنید

نوشته محمد مهدی بشیر

********

جهانی سپاس از دوستان عزیز و محترمیکه  در این اواخر که بنده یعنی  مسؤول سایت ۲۴ ساعت نسبت مشکلات صحی که از مدتها عاید حالم شده وهمچنان ادامه دارد  و نتوانستم در خدمت دوستان محترم قرار بگیرم واین عزیزان  با فرستادن کارت های  زیبا ،  پیام ها ، ایمیل ها و تیلفونی در شفا خانه و خانه از سراسر جهان برایم قوت قلب بحشیدند .

  امروز چهارشنبه ۱۱ جدی ۱۳۹۸ مصادف است به اول جنوری سال ۲۰۲۰ میلادی ، منهم ضمن عرض تبریک سال نو میلادی را به تمام هموطنان گرامی ، همکاران عزیز سایت ۲۴ ساعت  و کسانیکه با ارسال کارتهای زیبا ، تیلفونی و ایمیل ها سال نو ۲۰۲۰ را تبریک گفتند تشکر میکنم .

باید به عرض برسانم با  و جود تکالیف  صحی شاید بتوانم که سر از روز دوشنبه ششم جنوری ۲۰۲۰ نشرات سایت را بصورت وقفوی آهسته آهسته از سر بگیرم .

موضوع دیگری را که همه میدانید  سال  ۲۰۱۹ برای مردم مظلوم افغانستان و کشور عزیز ما  از دست ارگنشینان فاسد و وطنفروش ، تفنگسالار ها و آدمکشها ، طالبان وحشی و برادران کرزی خاین ، گلبیدین فلاکتبار و غنی متعصب و تفرقه انداز یکسال وحشتناک ، بسیار خراب و متاثر کننده بوده و اکنون هم است .

در سال ۲۰۱۹ میلادی در افغانستان به اصطلاح انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری صورت گرفت که در آنها تعداد زیادی از دزدان ، آدم ربا ها ، آدمکشها ، تفنگسالار ها ، راکت انداز ها ، وطنفروشها ، جنایتکاران ، متعصبین ، تفرقه انداز ها و غیره با تقلب به پارلمان راه یافتند و تعدادی هم با بی شرمی خود را با رای که مردم برایشان داده بودند  فروختند و به متقلبین پیوستند و اکنون هم  منتظر هستند که بادار شان  ریس جمهور کشور شود تا آنها هم بتوانند از دالر و قدرت لذت ببرند و وزیر ، معین ، رییس ، سفیر وغیره شوند  و وضع  مردم مظلوم افغانستان را از همین هم بدتر نمایند.

در خاتمه به عرض تان میرسانم که نسبت مریضی که داشتم و دارم نمیتوانم تا مدتها مطالب شما عزیزان را مانند گذشته  پشت هم نشر کنم و اکنون دهها مطلب نزدم موجود است واین چند مطلبی را که در صفحه انداختم باور کنید بیشتر از یک هفته سر شان کار کردم که تا امروز آمده و در خدمت شما قرار گرفت .

از هر عزیزی که مطالب شان را تا کنون  نشر نکردم به نوبت  اگر حیات باقی بود از دوشنبه شب ششم جنوری ۲۰۲۰ هفته یک مطلب شانرا نشر میکنم ، یعنی شب دو مطلب. آنهم صد فیصد وعده نمیدهم که آیا موفق میشوم یا خیر ؟

 سال نو ۲۰۲۰ میلادی را یکبار دیگر به همۀ عزیزان هموطن ، همکاران سایت ، خواننده گان محترم و دوستان گرامی فیسبوک های آن تبریک گفته سلامتی و موفقیت تانرا خواهانم . با عرض حرمت

مهدی بشیر

مسوؤل سایت  ۲۴ ساعت  

چهار شنبه ۱۱ جدی ۱۳۹۸ – اول جنوری ۲۰۲۰ میلادی  هالند

 

۱۷ پاسخ به “سال نو ۲۰۲۰ میلادی به همۀ دوستان مبارکباد”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  سال نو ۲۰۲۰ میلادی را یکبار دیگر به همۀ عزیزان هموطن ، همکاران سایت ، خواننده گان محترم و دوستان گرامی فیسبوک های آن تبریک گفته سلامتی و موفقیت تانرا خواهانم .
  با عرض حرمت
  مهدی بشیر
  مسوؤل سایت ۲۴ ساعت
  چهار شنبه ۱۱ جدی ۱۳۹۸ – اول جنوری ۲۰۲۰ میلادی هالند

 2. برادر بسیارعزیزوگرامی آقای محمد مهدی بشیر! من هم بنوبه خود سال نوعیسوی ۲۰۲۰ راخدمت شما ،فامیل محترم تان وهمه همکاران فرهنگی تان صمیمانه تیبرک گفته واز خداوندقادر وتوانا سال پیروزی تمام مردمظلوم وطن عزیز ما وسال نابودی دشمنان ونوکران اجانب استدعا دارم.
  دراین مدتیکه مریض بودیدچندین بار ازقیوم جان بشیر احوال صحتمندی شما را گرفته وبرای شفاءیابی تان دعا نموده ام.صحت وسلامتی شما آرزوی ماست.خداوندیار ویاور تان باد!
  با عرض حرمت
  داکتر حیدی

  • admin گفت:

   برادر محترم و گرامی جناب آقای پوهنوال داکتر اسدالله حیدری ، جهانی سپاس از حسن نظر تان . بلی قیوم کان چند مرتبه پیام شما و دیگر دوستان را برایم رسانده بودند .سال نو میلادی بشما و خانواده محترم هم مبارک. مهدی بشیر

 3. با عرض ادب و ارادت سال نو عیسوی را خدمت برادر فرهیخته و دانشمند جناب آقای مهدی بشیر و خانواده محترم تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند منان سال خوش پر میمنت و سال ورود صلح و صفا در افغانستان عزیز و برای همه مردم و ملتهای جهان آرزومندم سعادتمند و مؤید باشید استاد بزرگوار.

  • admin گفت:

   استاد محترم آقای سید جلال علی یار ، تشکر از شما ، سال نو میلادی ۲۰۲۰ بشما ، خانواده محترم ، هموطنان عزیز و همکاران گرامی تبریک عرض میکنم و سال خوشی را برایتان آرزو میکنم. مهدی بشیر

 4. برادر عزیز و گرامی ام محمد مهدی بشیر هروی سلام و علیکم !
  سال نو میلادی ۲۰٢٠ را برای شما و از طریق شما برای فامیل های محترم تان تبریک وتهنیت میگویم آرزومندم سال که پیشرو داریم سال صلح و آرامش برای هموطنان ما باشد که اطفال ما راهی مکاتب شده و دانش فرا گیرند . سالی باشد که مناسبات بهتر هموطنان را در قبال داشته باشد و سالی باشد که دیگر سایه شوم جنگ رخت بسته و بالاخره همه با هم بخندیم و دست دوستی و آشتی به یکدیگر بدهیم و همکار و همراز باشیم .
  همچنان برای شما صحتمندی و بهروزی میخواهم تشکر از زحمات تان با وجود مریضی که برای انتشار مطالب مان متقبل می شوید

  • admin گفت:

   آمین یا رب العالمین ، درود به برادر محترم آقای استاد شاه محمود محمود ، تشکر از لطف تان. سال نو ۲۰۲۰ میلادی بشما ،خانواده محترم ، همکاران عزیز و هموطنان گرامی در سراسر جهان مبارک . امیدوارم که سال خوبی را با سلامتی سپری کنید. تشکر که بفکر صحتم هستید. ممنون تان . مهدی بشیر

 5. قیوم بشیر هروی گفت:

  برادر گرامی و بهتر از جانم مهدی جان عزیز ! منهم به نوبه خودم آغاز سال نو ۲۰۲۰ میلادی را خدمت شما وخانوادهء معزز تان تبریک و تهنیت گفته و آرزومندم سال نو سال خوشی های مردم ما و ختم غصه های شان قرار گیرد ، انشاالله.
  دیگر اینکه همانطوریکه بار ها یادآور شدم خواهش و تمنایم از شما اینست که به صحت تان بیشتر فکر کنید ، شما بهتر میدانید که کار فرهنگی که برای من و شما علاوه بر علاقه و شغلی که پیش گرفتیم میراث بزرگی است که از پدر عزیز ما برای ما رسیده است ، پس این کار هیچگاه خلاصی ندارد و تا نفس جریان دارد ما آنرا ادامه خواهیم داد ، اما صحتمندی شما مهمتر از همه چیز هاست . دوستان زیادی چون استاد اسحاق ثناء ، داکتر اسدالله حیدری ، استاد سید جلال علی یار از جمله کسانی اند که بار ها در تماس شان یاد آور شدند که مهدی جان کوشش کنند که بیشتر استراحت نموده و به صحت خویش بیاندیشد . من مطمئنم که داکتر معالج تان نیز نظرش همین است که شما به استراحت نیاز دارید و بس. پس مواظب خودتان باشد. خداوند حافظ ونگهدار شما باد
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – آسترالیا
  اول جنوری ۲۰۲۰

  • admin گفت:

   برادر عزیز و گرامی ام قیوم جان ، جهانی سپاس از لطف تان. سال نو میلادی ۲۰۲۰ بشما ، خانواده محترم ، همکاران عزیز هموطنان گرامی و مردم سراسر جهان مبارکباد.
   تشکر از شما و دوستان عزیزیکه بفکر من و صحتم اند ممنون همۀ عزیزان . من اکنون همانطور که در نوشته ام تذکر دادم فعلآ با وجودیکه مطالب زیادی از مدتها است برایم رسیده وهنوز موفق نشدم آنرا نشر کنم و آهسته آهسته نشر میکنم. موفقیت وسلامتی همه را میخواهم . مهدی بشیر

 6. فریده کریمی گفت:

  برادر محترم و ادمین گرامی سایت وزین ۲۴ ساعت آقای محمد مهدی بشیر!
  ضمن عرض سلام خدا را شکر که بخیر کار های فرهنگی تانرا شروع کردید. امید وارم که صحت تان بهتر شده باشد و طوریکه نوشته زیبا تان را مطالعه کردم صحت تان هنوز خوب نیست . چی بهتر بود که صحت تان بکلی خوب میشد و به کار های فرهنگی شروع میکردید و صحت تان مهمتر است از کار سایت . به آرزوی سلامتی دایمی تان .
  آغاز سال نو ۲۰۲۰ میلادی را بشما ، خانواده محترم ، همکاران عزیز ، هموطنان و خواننده گان محترم تقدیم میکنم و سال ۲۰۲۰ را به همه یکسال مملو از خوشی ، سلامتی و امنیت کامل آرزو میکنم.

  • admin گفت:

   خواهر گرامی محترمه فریده جان کریمی ، تشکر از کامنت عالی تان . سال نو میلادی ۲۰۲۰ بشما ، خانواده محترم و هموطنان عزیز و مردم سراسر جهان تبریک عرض میکنم و سال خوبی را بشما آرزو میکنم. ممنون لطف تان در باره صحتم . شما همیشه زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

 7. عزیزه عنایت گفت:

  سلام خدمت برادر گرانقدر جناب محمد مهدی بشیر تقدیم است
  درنخست سال نو میلادی را برای شما و خانوادۀ محترم تان تبریک میگویم انشالله که سال مملو از خوشیها و سلامتی پیشرو داشته باشید
  ثانیا ً باید عرض کنم که نسبت به همه صحت و سلامتی خود شما برای همکاران قلمی سایت وزین و مردمی ۲۴ ساعت و دوستان تان مهم است بامید خدا که صحتمند شوید و بعدآ بفکر نشر مطالب، زیرا خود را خسته نسازید که تندرستی نسبت بهمه چیز مهم است .
  شما بسلامت باشین و رستگار .

  • admin گفت:

   خواهر نهایت عزیز و گرامی محترمه خانم عزیز عنایت ، ضمن عرض سلام جهانی سپاس از لطف و مهربانی تان در باره صحتم .
   سال نو ۲۰۲۰ را بشما، خانواده محترم ، هموطنان عزیز و مردم سراسر جهان تبریک عرض میکنم و بشما سال خوبی را مملو از سلامتی آرزو میکنم.
   مهدی بشیر

 8. عبدالله هروی گفت:

  سلام به برادر محترم آقای محمد مهدی بشیر !
  از اینکه دوباره به کار فرهنگی تان شروع کردید زیاد خوش شدم و نوشته عالی تانرا مطالعه نمودم و با شما در مورد متقلبین و دزدان انتخابات ریاست جمهوری و پارلمان موافقم . واقعآ همینطور که فرموده اید بوده و است. باید به عرض برسانم که به نظر بنده از همه مهمتر صحت شما است و بعد کار های فرهنگی .
  سال نو میلادی را بشما ، خانواده محترم و همکاران عزیز تان و هموطنان گرامی تبریک میگویم و سال خوبی مملواز صلح و امنیت در کشور و جهان آرزو میکنم.

 9. admin گفت:

  برادر محترم آقای عبدالله هروی ، تشکر از حسن نظر تان. سال نو میلادی ۲۰۲۰ را بشما و خانواده محترم تبریک عرض میکنم وسال خوبی را بشما آرزو میکنم. زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

 10. Marouf گفت:

  ضمن سلام و احترام خدمت برادر عزیز جناب محمد مهدی بشیر
  امید وار م که از صحت کامل بر خور دار بوده باشید باز هم خوش حال شدم که از شما نوشتۀ را مطالعه کردم .خدا را شکر که قشری فرهنگی دعای گویی تان هستند از بارگاه حضرت حق میخواهم که شما را همیشه با خود داشته باشیم .
  وسلام
  نیکزاد

  • admin گفت:

   ممنون برادر گرامی آقای معروف نیکزاد . تشکر از شما . موفق وسلامت باشید و سال نو میلادی ۲۰۲۰ بشما و خانواده محترم مبارک . مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما