۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۴دیدگاه

درود به دوستان سایت ۲۴ ساعت !

تاریخ نشر پنجشنبه ۴ میزان  ۱۳۹۸ –  ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۹ هالند
درود به دوستان سایت ۲۴ ساعت !
سایت وزین ۲۴ ساعت دوازدهمین سال نشراتی اش را آغاز نمود. من به مدیر مدبر این سایت وزین اولتر از همه مبارک گفته و بعد به جمله همکاران این سایت تبریکی عرض میدارم.
جناب محمد مهدی بشیر به اثبات رسانیده اند که یک فرهنگی اصیل و با رسالت هستند و من بزرگواری و حوصله مندی و پشت کار شانرا تحسین میکنم.
جناب مهدی بشیر سالهاست که مطالب و اشعار هموطنان را با زحمات فراوان زینت داده و به همین سایت وزین و معتبر ۲۴ ساعت نشر میکنند؛ در عوض ما قلم بدستان حتی یک تشکر خشک هم نکرده و بعضی ها گله و گذاری های نیز داشتتند، وقت برای همه مهم است.
از خداوند متعال برای این دوست و برادر معزز همیشه سعادت و سرفرازی و موفقیت تمنا نموده و به شما دوستان نیز موفقیت ها آرزو دارم.
با مزید حرمت
سید همایون شاه « عالمی»
 

۴ پاسخ به “درود به دوستان سایت ۲۴ ساعت !”

 1. admin گفت:

  درود به برادر محترم و گرامی آقای سید همایون شاه عالمی ، تشکر از پیام عالی تان بمناسبت دوازدهمین سال نشراتی سایت ۲۴ ساعت . بنده هم آغاز دوازدهمین سال نشراتی سایت ۲۴ ساعت را بشما ، هموطنان عزیز ، خواننده گان محترم و همکاران عزیز تقدیم میکنم. موفق و سلامت باشید . مهدی بشیر

 2. همایون عالمی گفت:

  درود به شما برادر والاگهر! شما درخور بیشترین تحسین ها را دارید، شما راه صوابی را در عرصۀ ترویج فرهنگ پیموده اید که خدای متعال به شما اجر و ثواب بدهد. برایتان موفقیتهای بیشماری آرزو دارم زنده و پاینده باشید.

 3. قیوم بشیر هروی گفت:

  برادر گرامی ام جناب سید همایون شاه عالمی عزیز با سپاس از حضور پرمهر و پیام زیبای تان سعادتمندی شما را تمنا داشته و متقابلآ این روز خجسته را به شما نیز مبارکباد میگویم. به امید همکاری های همیشگی شما.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی

 4. همایون عالمی گفت:

  درود به شاعر خجسته کلام قیوم جان بشیر هروی! به شما نیز دوازدهمین سالگرد افتتاح سایت وزین ۲۴ ساعت مبارک باد، همیشه موفق و سرفراز باشید

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما