۲۴ ساعت

21 ژوئن
۲دیدگاه

شیوۀ سگ گیری

تاریخ نشر جمعه  ۳۱  جوزا  ۱۳۹۸ – ۲۱ جون  ۲۰۱۹ هالند

هموطنان گرامی !

من نمیدانم که این پارلمان افغانستان است یا خانه شخصی این وحشی ها ، دوستی از من پرسید که اینجا کچاست ؟ میدان پهلوانی  یا  بزکشی ؟ 

بنده پاسخی نداشتم وسروده  شاعر عزیز ما محترم علی احمد زرگر پور را که در پایین آمده است برایش خواندم .

طوریکه اطلاع دارید در روز چهارشنبه ۲۹ جوزا، ده‌ها عضو به اصطلاح  مجلس جدید نمایندگان افغانستان بار دیگر برای دومین بار بر سر تعیین رئیس مجلس با هم درگیری نمودند، سر و صورت همدیگر را شکستاندند . میز و چوکی های که کشور هندوستان  خیرات داده بود و مال شخصی شان نبود همه را شکستاندند.

آیا غنی و دیگر ارگنشینان فاسد چرا این به این وحشی ها نمیگوید که کشور ما مشکلات زیادی دارد که ما نتوانستیم طی چندین سال  حل کنیم و خراب نمودیم  ، اکنون وظیفه شما خاینین است که دست از خرابکاری و زور آزمایی بردارید و به این کشور بیچاره کمک کنید و  یا ازپارلمان خارج شوید . زیرا  مردم و جهانیان میگویند که شما  پارلمان را به میدان سگ جنگی تبدیل نموده اید .

با عرض حرمت

  مهدی بشیر

*******************

شیوۀ سگ گیری

محترم علی احمد زرگرپور

#
#
#
دادید لگد به سفره ی سیری تان

کس هم نشده در پی پیگیری تان

دنیا بزند خنده به کردار شما

لعنت به همه شیوۀ سگ گیری تان

علی احمد زرگرپور

 

۲ پاسخ به “شیوۀ سگ گیری”

 1. admin گفت:

  هموطنان گرامی !
  من نمیدانم که این پارلمان افغانستان است یا خانه شخصی این وحشی ها ، دوستی از من پرسید که اینجا کچاست ؟ میدان پهلوانی یا بزکشی ؟
  بنده پاسخی نداشتم وسروده شاعر عزیز ما محترم علی احمد زرگر پور را که در پایین آمده است برایش خواندم .
  طوریکه اطلاع دارید در روز چهارشنبه ۲۹ جوزا، ده‌ها عضو به اصطلاح مجلس جدید نمایندگان افغانستان بار دیگر برای دومین بار بر سر تعیین رئیس مجلس با هم درگیری نمودند، سر و صورت همدیگر را شکستاندند . میز و چوکی های که کشور هندوستان خیرات داده بود و مال شخصی شان نبود همه را شکستاندند.
  آیا غنی و دیگر ارگنشینان فاسد چرا این به این وحشی ها نمیگوید که کشور ما مشکلات زیادی دارد که ما نتوانستیم طی چندین سال حل کنیم و خراب نمودیم ، اکنون وظیفه شما خاینین است که دست از خرابکاری و زور آزمایی بردارید و به این کشور بیچاره کمک کنید و یا ازپارلمان خارج شوید . زیرا مردم و جهانیان میگویند که شما پارلمان را به میدان سگ جنگی تبدیل نموده اید .
  با عرض حرمت
  مهدی بشیر

 2. علی احمد زرگرپور گفت:

  ازاشتراک گزاری تان در سایت ارزشمند بیست و چهار سایت نهایت سپاس . همیشه لطف دارید . نوشته تان هم درست و بجاست . درود بیکران نثار شما دوست فرهیخته جناب محمد مهدی بشیر عزیز باد . ارادتمند تان علی احمدزرگرپور .

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما