۲۴ ساعت

23 دسامبر
۴دیدگاه

قابل توجه مریضان سرطانی بی بضاعت

تاریخ نشر یکشنبه دوم  جدی  ۱۳۹۷ –  ۲۳ دسامبر  ۲۰۱۸–  هالند

قابل توجه مریضان سرطانی بی بضاعت افغانی و ایرانی

دوستان عزیز و گرامی خواننده گان محترم !
کسانیکه به مرض سرطان مبتلا اند و حصوصا افغان ها و ایرانی های بی بضاعت که توان تداوی آنرا ندارند و در کشور ایران زندگی میکنند لطفآ این پیام را که همین اکنون بدستم رسیده مطالعه نمایند و اگر واقعآ حقیقت داشته باشد از آن استفاده نمایند و به کسانیکه به این مرض مبتلا اند به آنها هم ایمیل نمایند واین هم پیام ارسالی :

با عرض سلام اگه میشه لطفا این پیام را بگذارید در گروه تان.
اگر کسی رو میشناسین که به سرطان دچارمیباشد ودرتامین هزینه دارویی خود مشکل دارد لطف کنید ایشان را به همراه مدارک پزشکی و فاکتور خرید دارو به
من معرفی کنید۰
۰۹۱۰۲۶۵۶۵۷۵
دکتر مهدی سلیمان زاده
۰۹۱۳۱۵۳۲۹۶۸
دکتر عبدالله احتشام
۰۹۱۲۲۳۱۳۸۲۹
دکتر شریفی
۰۹۱۲۳۰۴۲۳۶۴
دکتر امیر بهاری
پوروفسوربهروزعلی پور
۰۹۱۳۶۶۰۵۱۶۸
لطفا بامن تماس بگیرید
دکتر مجید پورمند
۰۹۱۰۲۶۵۶۵۷۵
لطفا این پیام را در گروههای دیگر هم نشر کنید شاید همین الان کسی به خاطر مضیقه مالی با مرگ دست وپنجه نرم میکنند.
دوستان عزیز ، بیمارستان تریتا واقع در تهران بزرگراه همت نرسیده به آزادگان دست راست روبروی دریاچه چیتگر یکی از پرفیسورهای معروف دنیا جهت ویزیت بیماران سرطانی به صورت رایگان خدمات ارایه میدهند در صورتی که بیمار های سرطانی میشناسید ممنون میشوم اطلاع رسانی کنید.

پروفسورفیروزان
تلفن بیمارستان ۴٧٢۴١٠٠٠

ده دقیقه بگذارید در پست تان شاید مشکل یک بنده خدا که مبتلا به سرطان باشد. حل شود …..این یک متن انسان دوستانه هست هر جا می توا نید پخش کنید.

 

۴ پاسخ به “قابل توجه مریضان سرطانی بی بضاعت”

 1. admin گفت:

  تکرار : دوستان عزیز و گرامی خواننده گان محترم !
  کسانیکه به مرض سرطان مبتلا اند و حصوصا افغان ها و ایرانی های بی بضاعت که توان تداوی آنرا ندارند و در کشور ایران زندگی میکنند لطفآ این پیام را که همین اکنون بدستم رسیده مطالعه نمایند و اگر واقعآ حقیقت داشته باشد از آن استفاده نمایند و به کسانیکه به این مرض مبتلا اند به آنها هم ایمیل نمایند. مهدی بشیر

 2. ممنون محبت مهدى جان بشیر

 3. فریده کریمی گفت:

  درود به برادر محترم ادمین گرامی جناب آقای محمد مهدی بشیر ، تشکر از نشر پیام داکتران ایرانی ، من نوشته شما را تایید میکنم و امیدوارم که این موضوع حقیقت داشته باشد . چون من با فامیلم مدتی در ایران زندگی نمودم و مردم ایران در مقابل افغان های عزیز ما عکس العمل خوبی نداشتند و همیشه آنها را توهین میکردند. خدا کند اکنون مانند گذشته در باره افغان ها فکر نکنند. و آنطوریکه برایشان وعده داده اند عملی کنند.

 4. قیوم بشیر هروی گفت:

  با سپاس وامتنان از شما مهدی جان عزیز و ارزوی مؤفقیت آن عزیزانی که درین راستا خدمت میکنند ، اجر دارین برای شان تمنا دارم و از خداوندمیخواهم که همه مریضان را شفای عاجل و بهبودی کامل عنایت فرماید.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر هروی

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما