۲۴ ساعت

27 ژانویه
۲دیدگاه

جمعیت به اصطلاح علمای افغانستان

تاریخ  نشر شنبه هفتم  دلو  ۱۳۹۶ –  ۲۷ جنوری   ۲۰۱۸–  هالند

جمعیت به اصطلاح علمای افغانستان

محترم قیوم بشیر «هروی»

این خیل ناکسان همه خونخوار ملت اند

شب   آفریدگان   ستمگارِ    ذلت   اند

دستی  به دست دشمن  دیوانه  داده اند

دور از وفا و مهر و علمدار ظلمت اند

قیوم بشیر «هروی»

ملبورن – استرالیا

بیست وهفتم جنوری ۲۰۱۸

بدور از آنعده از علمای راستین کشور که خدمت به هموطنان شانرا وظیفه ایمانی و وجدانی خویش می پندارند لازم است به جماعتی اشاره کنم که همین چند هفته قبل خواهان گشوده شدن دفتری برای طالبان بی وجدان در کابل شدند ، چنانچه از طریق رسانه های اطلاع جمعی مطلع شدیم که گروهی تحت نام علمای افغانستان از دولت تقاضا نمودند که برای طالبان در داخل کابل دفتری بدهند تا به مذاکرات به اصطلاح صلح خویش شرکت کنند.

میخواهم از این جمعیت بی خبر که سالهاست بر شانه های مردم ما بعنوان به اصطلاح عالم دین سوار شده اند بپرسم که آیا این همه جنایتی را که در بیش از یک دهه گذشته توسط همین طالبان که شما سنگ شانرا به سینه می زنید صورت گرفته کفایت نمیکند ؟ آیا این  همه خون پیر وجوان وزن وکودک همدیار تان که به بهانه های مختلف همه روزه توسط این خود فروختگان یهودی تبار به زمین میرزد کافی نیست؟

آیا براستی شما از دین ، از قرآن  ، از مذهب و در نهایت از انسانیت چیزی میدانید ؟ بخدای که همه ما را خلق کرده است سوگند میخورم که حتی به مسلمانی شما شک پیدا نموده ام .

شمایانیکه سالهاست از احساسات پاک مردم ما سؤ استفاده نموده و بر شانه های این مردم بیچاره سوار شدید آیا نمیدانید که سکوت شما در مقابل این همه قتل و جنایت یک عمل شما ناشایست و حتی حرام میباشد و هنوز هم خواهان برسمیت شناختن آنها و جا دادن شان  در شهر کابل می باشید تا به آسانی هرجنایتی را که  تا بحال انجام نداده اند ، انجام دهند.

میدانید نه تنها من ، بلکه میلیونها هموطنم به این نکته رسیدند که هیچ طالبی را که برای کشتن هموطنان ما تلاش میورزد نه انسان بدانند ونه مسلمان. پس با کمال جرئت و با شدید ترین لحن میگوم هرکسی که قاتلین مردم ما را مسلمان می نامد خودش دین فروش و حتی غیر مسلمان است، چه در لباس عالم دین باشد ، یا مفتی و یا مآمور دولت و یا پیاده نظام وغیره  .

ایا میدانید که تقاضا هایی اخیر شما روح و روان مردمی را که به شما بعنوان عالمین دین احترام داشتند خدشه دار ساخته و حتی از شکل و شمایل شما نفرت بدل شان پدید آمده.

واقعآ وقتی به سرزمین ویرانم ، به هموطنان سرگردانم ، به مادران گریانم ، به پدران با ایمانم ، به خواهران و برادران سر در گریبانم می بینم و می  اندیشم با خود میگویم ما مردم چقدر بدبخت و بیچاره ایم که یک مشت آدم های شکم پرست ، پول پرست ، عیاش واغواگر را بعنوان عالمین دین قبول نمودیم ، درحالیکه تمام بدبختی ما از دست همین فلک زده های بی وجدانی است که با استفاده از نام عالم دین با بی دینان همکاری نموده و راه قتل وقتال مردم بیچاره را باز می سازند.

نفرین تان باد ای آنهاییکه چیزی از علم نمیدانید ، اما خویشتن را عالم دین شمارید، نفرین تان باد که دست های پلید شما و شریکان جرم تان یعنی طالبان بخون هزاران هموطن ما آغشته است ، نفرین تان باد ، نفرین تان و هزاران هزار بار نفرین تان باد.

از خدای عز و جل میخواهم همانطوریکه مردم بیچاره و مظلوم ما را با فتوا ها غلط و دستورات نا نجیبانه ای تان به کشتار میدهید در غم و مصیبت ابدی گرفتار شوید تا بدانید بر مردم بیچاره این سرزمین چه می گذرد.

یکبار دیگر میگویم هرکسی که قاتلین مردم ما را مسلمان میداند لعنت بر پدر و مادرش ونفرین بر هفتاد و هفت پشت آن.

نفرین تان باد ای از خدا بیخبران که با خون هموطنان تان معامله می کنید و با همکاری یک مشت انسان های هرزه و پست که در پست های دولتی تکیه زده اند و یا در گوشه ارگ خزیده اند بجان مردم بیچاره ما افتاده اید و هرروزه  دست به کشتار آنها می زنید.

قیوم بشیر «هروی»

 

۲ پاسخ به “جمعیت به اصطلاح علمای افغانستان”

 1. admin گفت:

  درود به برادر عزیزم قیوم حان . تشکر از احساس پاک وطنپرستانه تان . لعنت و نفرین به جمعیت به اصطلاح علمای افغانستان ، این کثافت ها همۀ شان برادران کرزی ، خاین ،غنی فاسد ، عبدالله تفنگسالار بی غیرت ، اتمر لنگ وطنفروش و گلبیدین جنایتکار و راکت انداز و رهبر داعشی ها و طالبان اند. و این مذاکرات با طالبان به دستور غنی فاسد و گلبیدین راکت انداز صورت گرفته است. مرگ به همۀ ارگنشینان خاین. به آ رزوی صلح و امنیت در کشور . موفق باشید.
  مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  درود بر شما مهدی جان عزیز و ممنونم از زحمات شبانه روزی تان. از خداوند میخواهم که ریشه ظالمین گرگ صفتی را که هرروز دست به جنایات بیشماری در کشور ما می زنند نیست نابود بگرداند.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر«هروی»

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما