۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

دهمین سال نشراتی سایت ۲۴ ساعت مبارکباد!

تاریخ  نشر سه شنبه ۴ میزان ۱۳۹۶ –  ۲۶  سپتامبر ۲۰۱۷–  هالند

دهمین سال نشراتی سایت ۲۴ ساعت مبارکباد!

سایت ۲۴ ساعت  هیچگاهی

به مسایل قومی، سمتی، زبانی و مذهبی نپرداخته
محترم استاد محمد اسحاق ثنا
دوست فرهیخته، نویسنده آگاه جناب مهدی بشیر هروی سلام و به سلامت باشید.
به مناسبت دهمین سالگرد سایت پرافتخار ۲۴ ساعت بهترین تبریکات و تمنیات نیک خود را به شما و تمام همکاران قلمی تان از صمیم قلب تبریک عرض نموده و زحمات شبا روزی شما را در راه رشد و بالندگی فرهنگ کشور و آگاهی دهی سالم تان می ستایم و این کار شما را درخور تحسین میدانم.

طوریکه من سالهاست با سایت ۲۴ ساعت آشنایی دارم، این سایت هیچگاهی به مسائل قومی، سمتی، زبانی و مذهبی نپرداخته، من این عمل دوست گرامی جناب بشیر هروی مسئول این سایت را ستوده و شادباش میگویم.

همچنان قابل یادآوریست مضامین و اشعاری که درین سایت اشاعه می یابد از زیبایی خوب برخوردار بوده و با دیزاین مرغوب آماده میگردد. و درین کار نیز زحمات مسئول این سایت قابل تقدیر است.
در اخیر پیشنهاد من چون سال پار در صورت امکان اینست، در صورتیکه وقت داشته باشند، با استفاده از کتاب هزار یک حکایات ادبی و تاریخی تالیف استاد گرانمایه، دانشمند بی بدیل مرحوم استاد علی اصغر بشیر هروی انتخاب و به نشر برسد. علاقمندانی چون من خرسند خواهند شد. در پایان یکبار دیگر عمر دراز، موفقیت های بیشتر برای سالهای متمادی از خداوند آرزو می برم.
اسحاق ثنا
ونکوور – کانادا
 سپتامبر۲۰۱۷
 

۲ پاسخ به “دهمین سال نشراتی سایت ۲۴ ساعت مبارکباد!”

 1. admin گفت:

  درود به برادر بزرگوار و استاد محترم جناب آقای محمد اسحاق ثنا ، تشکر از پیام زیبا و پیشنهاد عالی تان. همچنان ممنون حسن نظر تان در باره سایت ۲۴ ساعت
  باید به عرض برسانم که متاسفانه خودم کتاب هزار و یک حکایت ادبی وتاریخی را ندارم و حکایت های که تا کنون نشر شده است نزد برادر عزیزم قیوم جان بود که آنها را تایپ مینمود و برایم از آسترالیا ایمیل مینمود که متاسفانه از مدتی برایم نرسیده و شاید هم تمام شده باشد . من از قیوم جان میخواهم که اگر از این حکایات نزدشان باشد برایم بفرستند . همچنان از دیگر دوستان و عزیزانیکه این کتاب را داشته باشند تقاضا میکنم که لطف نمایند این کتاب را طور امانت بدسترسم بگذارند و من آنرا کاپی و یا تایپ میکنم و بنام خودشان نشر مینمایم و کتاب را دوباره مسترد مینمایم .همچنان میتوانند حساب بانکی خود را برایم بفرستند که قبلا پول پست آنرا به حساب شان واریز نمایم. از لطف تان جهانی سپاس . به آرزوی همکاری های بیشتر تان. موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  با درود وسلام خدمت استاد گرامی ام جناب آقای ثناء از پیام زیبای شما صمیمانه تشکرنموده و من هم متقابلآ دهمین سالگرد نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت را خدمت شما مبارکباد میگویم. در مورد ادامه نشر کتاب هزار و یک حکایت باید یادآور شوم که بلی هنوز هم بخشی از حکایات باقی مانده که می بایست به نشر برسد ، اما باید بگویم که با تآسف این کتاب را دوستی به امانت گرفته و هنوز مسترد نکرده است ، انشآالله اگر فرصتی بدست آمد کوشش میکنم به سراغ ایشان رفته و آنرا بگیرم . حتمآ ادامه آنرا در ۲۴ ساعت مطالعه خواهید نمود.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر «هروی»

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما