۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

در وطن عزیز مان یک حکومت واقعا مردمی

تاریخ  نشر سه شنبه ۴ میزان ۱۳۹۶ –  ۲۶  سپتامبر ۲۰۱۷–  هالند

بنام خداوند جان و خرد

استدعا میکنم که در وطن عزیز مان یک حکومت واقعا مردمی

و صلح دایمی رویکار آید و افغانستان عزیز به اوج ترقی برسد

و متعصبین و مخربین در هر لباسی که استند محو گردند

**************

عده یی از سایت ها بنا به دستور و یا نظر به کمبود بینش و درک جامعه  ما ؛ دست تعصب شان به زبان و قومگرایی دراز است

محترم نذیر احمد ظفر

با درود بیکران دهمین سالگرد نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت را به مدیریت مدبرانه جناب مهدی جان بشیر هروی و همه دست اندر کاران این سایت و همکاران قلمی و همه خواننده گان و علاقه مندان این سایت صمیمانه عرض تبریک گفته و این مشعل درخشان فر هنگی و بی تعصب را همیشه روشن و پایدار آرزو میکنم .

با باور کامل اظهار میکنم که هر وسیله ارتباط جمعی چی تصویری و چی صوتی و مطبوع و الکتر ونیکی همه و همه در جهت روشن نمودن اذهان مردم سهم بسزایی دارد و مسو لیت های را در قبال دارد که الحمد لله سایت ۲۴ ساعت این رسالت را به وجه احسن انجا م داده و میدهد .

وقتی به این حقیقت متوجه می شویم که گذری بر سایت های دیگر داشته باشیم در همین عصر و زمان و اوج تکنا لوژی عده یی از سایت ها بنا به دستور و یا نظر به کمبود بینش و درک جامعه  ما ؛ دست تعصب شان به زبان و قومگرایی دراز است که مردم و تاریخ ایشان را تا ابد نخواهد بخشید .

افغانستان عزیز ما متشکل از ملیت های مختلف است و بدون هر یک ازین ملیت های حکومتداری ناقص بحساب می اید بنآ با در نظر داشت احترام به همه ملیت ها و اقوام وطن و سنن مردم باید بخشهای فر هنگی و رسانه ها اصول زنده گی کثیر ملیت را مراعات کنند و در وحدت و همبستگی مردم کوشا باشند .

رسا‍نه ها برای اطلاع دادن و روشن ساختن اذعان عامه باید کار کرد و نه برای تفرقه و از افتراق مردم که در صورت انداختن تفرقه پرستیژ رسانه ها و اعتبار مردمی شان کمرنگ شده و قابل قبول مردم نخواهد بود .

در سایت ۲۴ ساعت که از چندین سال من افتخار همکار قلمی را در ان دارم از لحاظ مسلکی من یعنی ژور نالیزم کدام کمبودی نمیبینم فقط از هموطنان عزیز ما و نویسنده گان گرانقدر که به زبان پشتو تکلم دارند ؛ این تقا ضا را دارم تا مطالب بیشتر ارسال و سهم بیشتری داشته باشند ؛ چو ن این سایت از همه و برای همه در ۲۴ ساعت زنده گیست .

در فر جام استدعا میکنم که در وطن عزیز مان یک حکومت واقعا مردمی و صلح دایمی رویکار آید و افغانستان عزیز به اوج ترقی برسد و متعصبین و مخربین در هر لباسی که استند محو گردند .

توفیقات بیشتر برای جناب مهدی جان بشیر هروی و سایت ماند کار شان ۲۴ ساعت از بار گاه خداوند کریم استدعا دارم

والسلام

نذیر احمد ظفر

 

۲ پاسخ به “در وطن عزیز مان یک حکومت واقعا مردمی”

 1. admin گفت:

  جهانی سپاس از برادر گرامی و شاعر زیبا کلام جناب آقای نذیر جان ظفر و تشکر از پیام عالی تان . دهمین سالروز سایت ۲۴ ساعت بشما و همۀ هموطنان عزیز مبارک . تشکر از حسن نظر تان . به آرزوی یک صلح واقعی در کشور که مردم عزیز ما با خوشی و سلامتی برادر وار زندگی کنند. موفق وسلامت باشید.
  مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  دوست عزیز و شاعر زیبا کلام جناب نذیرجان ظفر با سپاس و امتنان از پیام زیبای تان متقابلآ این بهار نشراتی را خدمت شما و همه همکاران عزیز ۲۴ ساعت مبارکباد گفته مؤفقیت مزید همه عزیزان و بخصوص مدیر مدبر سایت وزین ۲۴ ساعت محترم محمد مهدی بشیر را آرزومندم.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر «هروی»

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما