۲۴ ساعت

05 سپتامبر
۸دیدگاه

سایت ۲۴ ساعت در آستانۀ دهمین سال نشراتی

تاریخ  نشر سه شنبه ۱۴ سنبله   ۱۳۹۶ – پنجم  سپتامبر ۲۰۱۷–  هالند

سایت ۲۴ ساعت در آستانۀ دهمین سال نشراتی

از آنعده  خواننده گان عزیز ،شاعران فرهیخته ،  دانشمندان گرامی ،  فرهنگیان محترم ،  نویسنده گان و قلم بدستان دوستداشتنی ، دوستان و علاقمندان فیسبوک های آن  صمیمانه  تقاضا مینمایم که اگر علاقه داشته باشند میتوانند 

تا عصر سه شنبه ۱۹ / ۹ / ۲۰۱۷

 نظریات ، پیشنهادات و انتقادات سالم و مفید خود را برای بهتر شدن سایت خودشان  به این ایمیل آدرس :

mehdibashir@gmail.com

از طریق  WORD

ارسال نموده و مرا  در بهتر شدن سایت خود یاری رسانند.

فراموش نکنند که یک قطعه فوتوی جدید خود را هم جدا گانه بفرستند.

امیدوارم عزیزان ما تنها خوبی های سایت را در نطر نگیرند و از کمبودی ها ، اشتباهات بنده با انتقادات سالم خود هم چیزی بنویسند تا در صورت امکان در رفع آن اقدام نمایم.

با عرض حرمت

محمد مهدی بشیر

 

۸ پاسخ به “سایت ۲۴ ساعت در آستانۀ دهمین سال نشراتی”

 1. برادربسیار گرامی آقای محمد مهدی بشیر!
  اولاً این اقدام نیک شمارا تأییدداشته وامید وارم همه فرهنگیان وقلم بدستان که میتوانند نظریات نیک و مفید خود را خدمت شما ارسال داشته و این سایت وزین را هرچه بیشتر ازپیشتر وزین تر ومفید تر گردانند. به امید همکاری های همه دوستان باگردانندگان سایت خود شان. بادرود فراوان داکتر حیدری

 2. جناب آقای محمد مهدی بشیر درود برشما شایان ذکراست که زحمات شباروزی شما در روشن نگهداشتن مشعل فرهنگ درخورتمجید وتحسین است موفقیت روزافزونی برای شما آرزومندم ودهمین سالگرد سایت شمارا برای شما وهمکاران شما تبریک وتهنیت میگویم .

 3. نجم الدين سعيدي گفت:

  گران ورور محمد مهدی بشیره الله دی همیشه خوس او خوشحاله لره صحت او سلا متی دی په نصیب شه گرانه وروره ستاسو دسایت کار د هر لحاظه عالی او د قدر ور دی زه پکی کمی نه وینم الله دی همیشه کامیابه لره .

 4. پوهندوی شیما غفوری گفت:

  برادر گرامی آقای مهدی بشیر. دهمین سالگرد سایت ۳۴ ساعت را برای شما و همه فرهنگیان کشور مبارک باد می گویم. شما در طول این ده سال با تحمل مشقات و کار شباروزی هموطنان تان را در بخش خبر رسانی ، نظریات سیاسی و کار های فرهنگی حمایت کردید و در معرض تازگی ها در این عرصه قرار دادید.
  ناگفته نماند که این سالروز را برای خانم تان که مشقت مصروفیت های شما را کشیده اند نیز مبارک می گویم. مردان موفق و کارکن به تنهایی نمیتوانند کار را به پیش ببرند، مگر انکه خانم های شان پشتیبان ایشان باشند و بار امور زیادی را بدوش خویش بکشند.
  برای هر دو شما فرهیخته گان موفقیت ها و توانمندی هاب بیشتر تمنا نموده و به سایت ۲۴ ساعت مدارج عالی تر و دوام بیشتر آرزو مینمایم.

 5. تهمینه دانشجو گفت:

  عرض ادب دارم خدمت استاد بزرگوار مهدی بشیر گرامی !
  دهمین سالگرد سایت ۲۴ ساعت را از صمیم قلب بر شما و تمام فرهنگ دوستان علم و ادب مبارکباد میگویم .
  امروز خیلی شادم که ما افغانها دریچه از علم و هنر داریم که بدون تعصب و قوم گرای همه با همیم و از قلم دوستان فرهنگی خود لذت میبریم خوستم …. و جستجو کردم تا دریابم از کمبودی یا بدیهای این سایت ..اما خوشبختانه آنقدر ماهرانه پیش رفته اید که کمبودی در این سایت ۲۴ ساعت دیده نمیشود
  موفقیت های بیشتر برایتان آرزومندم
  تهمینه دانشجو

 6. معروف قیام گفت:

  دوست عزیزم جناب مهدی جان بشیر درود بر شما!
  دهمین سالگرد سایت وزین ۲۴ ساعت را برای شما گرداننده فرهیخته و چیره دست, همکاران قلمی, خواننده گان گرامی و جامعه فرهنگی کشور تبریک عرض میکنم, امید دارم این سایت غیر وابسته, آزاد و خواننده پسند, همچنان با نشر ژانر های گونه گون, تازه و تصاویر زیبا ادامه داشته باشد تا به تنوع و غنامندی رسانه های کشور ما بیفزاید.
  پیروزی های مزید برای شما و دست اندرکاران این سایت وزین تمنا میکنم.
  ———–
  معروف قیام

 7. عزیزه عنایت گفت:

  سلام و درود خدمت شما برادر گرانقدر !
  ماشاالله شما همیشه موفق هستین جای نیست که انگشت انتقاد گذاشته شود ولی برای بهبود آن البته که نظر نیک دوستان ضروری است شما بسلامت باشید و دهمین سالگرد سایت وزین و مردمی ۲۴ ساعت را به شما و تمام فرهنگیان و علاقه مندان سایت تبریک میگویم .

 8. نصیرمهرین گفت:

  جناب اقای مهدی بشیر هروی ارجمند، صمیمانه سلام میفرستم. گذشت دهسال از عمر گرانبهای تارنمای بیست وچهار ساعت گرامی و چشم به راه بودن ناشر تا پیشنهادات ونظریات هموطنان فرستاده شود، زمینۀ بسیار خوبی است برای بازنگری و بهبود جویی تارنما ومعرف آماده بودن شما برای هرچه بهتر شدن آن. آرزو میرود، برداشت خویش را به عنوان یک تن از علاقمندان وهمکاران تارنما خدمت بفرستم. خوبی های بیشتر نصیب تان ن.مهرین

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما