۲۴ ساعت

10 ژوئن
۲دیدگاه

نباید افشا شود!

تاریخ نشر شنبه ۲۰ جوزا ۱۳۹۶ – دهم  جون ۲۰۱۷–  هالند

طنز:
——-
نباید افشا شود!

نوشتۀ : محترم معروف قیام

نماینده گان حکومات امریکا, انگلستان و عربستان سعودی که نخواستند نام کشور های شان فاش گردد, به خبرنگار ما گفتند :

به هیچ قیمت نمیخواهند فیصله نامه ی نشست اخیر شان را که در اتاق در بسته تصویب شده است, افشا کنند چون در این نشست تصمیم اتخاذ گردیده است که گروه موسوم به داعش و گروه طالبان را مدغم کنند و تحت رهبری یک رهبر جدید در افغانستان فعال نگهدارند.

ایشان افزودند از آنجاییکه موقف رهبر جدید خیلی حساس می باشد ما بصورت قطع اجازه نداریم نام, محل کار و مشخصات وی را فاش کنیم زیرا او نفر قابل اعتماد ما میباشد و فعلن به حیث رییس ستون پنجم ارگ افغانستان که از تشکیلات خود ماست, کار میکند.

ایشان در اخیر به رسانه ها هوشدار دادند که نباید در شناسایی رهبر جدید زیاد تلاش کنند زیرا وی شکر لنگی دارد و نمی تواند به دشت و کوه برود و جنگ را از آنجا رهبری کند, لذا در راس ستون متذکره باقی میماند.

آنان گفتند وظیفه ایمانی ماست تا محل بود و باش وی را افشا نکنیم!

معروف قیام

 

۲ پاسخ به “نباید افشا شود!”

  1. admin گفت:

    درود به برادر عزیز وگرامی معروف جان قیام . تشکر از طنز زیبایت. آنها ها اگر ایمان میداشتند اشخاص وحشی ، فاسد و بی ایمان را به حیث رییس ستون پنجم ارگ افغانستان مقرر نمیکردند. بیاد تان باشد که همه در دوزخ افشا میشوند. موفق باشید . مهدی بشیر

  2. معروف قیام گفت:

    برادر فرهیخته و گرانقدرم مهدی جان بشیر مسوول سایت وزین ۲۴ ساعت یک دنیا سپاسگزارم از شما که این نبشته را با گرافییک زیبا دست نشر سپردید. از حسن نظر و لطف بیکران شما بازهم ممنون و متشکرم.

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما