۲۴ ساعت

16 آوریل
۱ دیدگاه

تفاوت بین موشک هاى روسى و بمب امریکایى

 تاریخ نشر یکشنبه ۲۷ حمل  ۱۳۹۶ –  ۱۶  اپریل  ۲۰۱۷  –  هالند

تفاوت بین موشک هاى اسکادِ روسى

و بمب والده امریکایى چیست ؟

محترم مسعود اطرافی

[] نمیدانم تفاوت بین موشک هاى اسکادِ روسى و بمب والده امریکایى چیست ؟  اولى ۶٠٠٠ کلیوگرام وزن داشت با کلاهکِ ٩٠٠ کیلوگرامه این یکى ده هزار کیلویى !

[] به ده ها موشک اسکاد در زمان اش شلیک شد و تلفات زیادى هم در بین غیرنظامیان در همین شرقِ کشور و جنوبِ آن داشت.

[] مادر بمب بر تونلى که قرارگاه داعش یا طالبان موقعیت داشته فرود آمده و هنوز از تلفات مردم هم گزارش نشده است ! یعنى تلفاتى نبوده ؟

[] تو عزیزی،که می‌خواهی جنگ تمام شود و طالب و داعش هم نا بود شوند! بمب یا مرگ موش؟!

[] در این گیر و دار فیمینیستان عزیز هم شعار های زنده باد مرده باد سر داده اند، که چرا نام بمب واژه ( مادر ) را یدک می‌کشد (!)

[] روشنفکر عزیز کذایی ! کمی از گُزینه فکر هم استفاده کن روشن زودتر تمام میشود !

مسعود اطرافی

 

یک پاسخ به “تفاوت بین موشک هاى روسى و بمب امریکایى”

  1. admin گفت:

    درود به برادر عزیز و گرامی آقای مسعود جان اطرافی ، تشکر از این سوال و نوشته زیبا تان . باید به عرض برسانم که تفاوت بین این دوراکت یا بمب چیزی نیست بجز از کلمه بزرگ نام مادر که نمیتوان آنرا معنی کرد ، زیرا مادر با قلب پاک و نام برزگی که دارد هیچ وقت کسی را نمیکشد . هردو بمب و راکت اسانهای بیگناه و غیر نظامی کشور ما را به اصطلاح با نام مجاهد ، القاعده ، طالب و داعش به شهادت رسانده و هنوز هم با افسام بمب ها و راکت ها میکشند . متاسفانه دولت فعلی افغانستان و دولت های قبلی همه وطنفروش ها بودند و هدف شان دالر وقدرت بوده و است که آنهم به اختیار شان گذاشته میشود و این دولت ها قدرت تخریب راکت ها و بمب های خود را در کشور ما آزمایش مینمایند ، زیرا کشور بی صاحب است . و همه روزه جنایتکاران به دستور دست اندر کاران اتمر لنگ و دیگر و طن فروش ها با سلاح های مدهش امریکایی ، روسی و انگلیسی مردم مظلوم و غیر نظامی ما را میکشند تا چند روز بیشتر در قدرت باشند.. شما موفق وسلامت باشید و دولتمندان فاسد .و بی غیرت کشور ما نیست و نابود . مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما