۲۴ ساعت

02 دسامبر
۲دیدگاه

تا چی وقت خشونت و جنایت علیه زنان کشور

 تاریخ  نشر  جمعه  ۱۲  قوس   ۱۳۹۵ – دوم   د سامبر  ۲۰۱۶  –  هالند

تا چی وقت خشونت و جنایت علیه زنان کشور ما در داخل و خارج ؟

لعنت و نفرین به قاتل و قاتلین
شهید شراره ، شهید فرخنده و دیگر خواهران شهید ما

تشکر ازفرهنگیان و همفکران شهید بانو  شراره بلخی در آلمان !

دوستان عزیز همانطور که اطلاع دارید چندی قبل در کشور آلمان خانم شراره بلخی با ضربات  کارد توسط شوهر سابقه اش وحشیانه  بطور فجیع به شهادت رسید و چند سال قبل در شهر کابل هم  خانم فرخنده شهید توسط یک تعداد تفنگسالار ها و جنایت کاران با مشت ، لگد ، ضرب کارد ، سنگ و چوب به شهادت رسید ه بود و بعدا جسدش سوختنانده شد ولی متاسفانه دولت و حشت ملی تا کنون در قسمت قاتل و قاتلین وی طوریکه لازم بود عمل نکرد و مردم و فامیلش را فریب داد و نمیدانم که دولت آلمان در مورد قتل خانم شراره چی کرده است ؟

بگویید که  تا چی وقت خشونت و جنایت علیه زنان کشور ما در داخل و خارج ادامه دارد ؟

قرار است روز یکشنبه یازدهم دسامبر  ۲۰۱۶ کنفرانس پژوهشی افراط گرایی علیه زنان  در شهر هامبورگ کشور آلمان دایر شود . از ترتیب کننده گان این کنفراس جهانی سپاس .

  از دوستان عزیز ، هموطنان گرامی ، فرهنگیان محترم در هامبورگ و حومه آن صمیمانه  تقاضا میکنم که در این محفل باشکوه اشتراک کنند .

روح شهید بانو شراره بلخی ودیگر خواهران شهید کشور ما شاد و خلد برین جای شان. موفقیت اشتراک کننده گان این کنفرانس را خواهانم.

زنده باشید.

با عرض حرمت

مهدی بشیر

 

۲ پاسخ به “تا چی وقت خشونت و جنایت علیه زنان کشور”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  از دوستان عزیز ، هموطنان گرامی ، فرهنگیان محترم در هامبورگ و حومه آن صمیمانه تقاضا میکنم که در این محفل باشکوه اشتراک کنند .
  روح شهید بانو شراره بلخی ودیگر خواهران شهید کشور ما شاد و خلد برین جای شان. موفقیت اشتراک کننده گان این کنفرانس را خواهانم.
  زنده باشید.
  با عرض حرمت
  مهدی بشیر

 2. برادر گرامی آقای مهدی بشیر! از اطلاع شما در بارهء این کنفرانس بسیار بجا وبه موقع،جهان سپاس. امیدوارم کسانیکه در حومه شهر هامبورگ زندگی دارند، با اشتراک خود ها کنفرانس مذکور هر چه با شکوه تر گردانند. بادرود فراوان، داکتر حیدری

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما