۲۴ ساعت

01 نوامبر
۲دیدگاه

نژاد طلایی من

تاریخ نشر یکشنبه  دهم عقرب ۱۳۹۴-  اول نوامبر ۲۰۱۵ هالند

01 

نژاد طلایی من

طنز:
ــــــــ

نوشته معروف قیام
ـــــــــــــــــــــــــــــــ

علم نژاد پرستی یک نعمت بزرگ کره‌ ی زمین هست که در دیگر سیارات پیدا نمی‌شود. این علم از بدو پیدایش آدم «ع» به وجود آمده است، کاکای بزرگوارم که استاد علم نژاد پرستی بنده هم می‌باشد، به استناد ویدیو ها، از جریان حمله‌ ی قابیل به هابیل می‌ نگارد:

وقتی شیطان خون یک نژاد دیگر را در جگر قابیل تخلیه کرد، او برادرش هابیل را کشت. کاکایم می‌گوید پولیس او را نگرفت و به دادگاه نکشاند و محکمه نکرد چون در آن هنگام پولیس وجود نداشت و دادگاه هم وجود نداشت؛ جالب اینکه در آن روزگار مردم هم مانع او نشدند، او را ملامت نکردند و هیچ چیزی نگفتند چون مردم هم در آن عصر وجود نداشت ولی یک ژورنالستی که چند روز بعد از این حادثه به دنیا آمده بود می‌نویسد: گرچه قتل هابیل مرموز بود، اما محققان این اولین قتل نژادی را به اساس فلم‌های دی وی دی آرشیف آن عصر به سه روایت می‌نویسند:

روایت یکم: پس از آنکه شیطان خون یک نژاد خسی و بدل را از یک سیاره‌ ی نا شناخته‌ با خود آورد و در جگر قابیل تخلیه کرد، قابیل برادرش را توسط طیاره های بدون سرنشین کشت.

روایت دوم: شیطان دستها و پاهای یک نژاد بی کیفیت، ارزان‌ قیمت و بی دوام را از یک سیاره‌ ی دیگر با خود آورد، در وجود قابیل پیوند داد و او برادرش را با بم اتوم از صحنه برداشت.

روایت سوم: شیطان قسمت مغز پسر کاکا ی خود را که مرض مرگی داشت در مغز قابیل تعبیه کرد و او برادرش را با یک عمل انتحاری کشت و دلش یخ نکرد و با کله‌ شینکوف دوازده شلیک دیگر نیز کرد.

کاکایم شجره‌ی نژاد ما را که نژاد طلایی نام دارد، تا خود هابیل می‌رساند، او میگوید: در اسنادی که نزدم هست عکس رنگه و دستخط خود هابیل نیز موجود می‌ باشد و این ثابت می‌کند که نژاد ما نژاد اصیل کره زمین می‌باشد. کاکایم به این باور است که نژاد های دیگر باشند ه های زمین نیستند، بل آنان پس از آنکه از سیاره های بسیار عقب‌ مانده در مراسم فاتحه خوانی هابیل اشتراک نمودند، زمین ما را خوش کردند و دو باره به سیاره های خویش برنگشتند. کاکایم با عصبانیت می‌افزاید که یک تعداد با ویزا و نژاد ساخته‌ گی توسط قاچاقبران به گونه‌ ی غیر قانونی وارد زمین شده‌اند که از طرف نژاد ما هنوز هم تحت تعقیب می‌باشند.

کاکایم نژاد های دیگر را چنین صنف بندی می‌کند:
۱ – نژاد الف:

گوشت بدن این طایفه مختلط می‌باشد سی و یک فیصد گوشت خوک، هژده فیصد گوشت چلپاسه در ترگیب خود دارد. رنگ خون این مردم اصلن آبی تیره هست اما به خاطری که افشا نشوند، نیرنگ زده‌اند و خون خود را سرخ نشان می‌دهند. موهای این نژاد از ریشه‌ ی یک نوع نبات وحشی و چشمانشان از سنگ مرمر دریایی ساخته شده‌ اند. در ترکیب استخوان این نژاد بیست فیصد پلاستیک چارده فیصد چوب ارچه و ده فیصد تار عنکبوت به کار رفته است. نا گفته نباید گذاشت که پلاستک استخوان این مردم از اضافه برشهای چپلک و کاندوم می‌باشد. دختران این نژاد پس از آنکه ویدیو های مارا دیدند، پستاندار شدند و عشق بازی را یاد گرفتند. آنان جماع را از ما به گونه‌ ی سیاه تقلید کردند و تا کنون هیچ نوع مجوز قانونی برای این عمل ندارند و به اصطلاح هنوز که هنوز هست سیاه میزنند. این مردم پس از فاتحه‌‌‌‌ ی هابیل به سیاره‌ ی شان برنگشتند، به زمین پناهنده‌ گی سیاسی دادند که تا هنوز از سوی کمیساری های زمین قبول نشده اند.به نظر کاکایم تنها دو فیصد دختران جوان این نژاد به عنوان کنیز در بهشت می‌ روند. و باقی در حالت بی سر نوشتی باقی می‌مانند.
۲- نژاد ب:

گوشت بدن این مردم از شب پرک چرمی، بادیان تازه و پوست خربوزه تشکیل شده است. معده‌ ی این نژاد بیضوی هست. این نژاد زنان چشمچران دارد و بی تربیه هستند. این نژاد در اوایل برای تولید نسل، از ناف استفاده می‌کردند ولی در این اواخر با دیدن زایمان ما سیستم خود را تغییر دادند و معیاری ساختند. پناهنده‌ گی اینها تا هنوز در زمین پذیرفته نشده و احتمال باز گشت جبری برایشان وجود دارد.
۳- نژاد پ:

در ترکیب گوشت این مردم تنبا کو و گل‌ سرشوی دیده می‌شود و اسکلیت شان از گچ آب نارسیده ساخته شده هست. این مردم با زنان خود خواب نمی‌کنند بلکه زنان شان با آنان خواب می‌کنند. زنان این مردم به سیستم دیگیتال حمل می‌گیرند و با یک عشوه به مرد، سه ماهه حامله دار می‌شوند. این نژاد در مرگ دوستان خود بسیار خوشحال می‌شوند ولی به رخ خود نمی آورند و لذا گریه می‌کنند. این نژاد هم از یک سیاره‌ ی ناشناخته در مراسم تدفین هابیل اشتراک کردند زمین ما را پسندیدند و دو باره بر نگشتند. دوسیه پناهنده‌ گی شان تا حال دو بار رد شده است و ویزه دایمی ندارند. کاکایم می‌گوید پانزده فیصد این طایفه بهشت می‌ روند و بلند ترین مقام شان در آنجا رنگمالی می‌باشد و بقیه به دست فروشی می‌پردازند.

۲۱/۱۲/۲۰۱۳ هامبورگ

 

۲ پاسخ به “نژاد طلایی من”

  1. admin گفت:

    درود به محترم معروف قیام ، طنز جالب ، خواندنی ، زیباست و مانند همیشه عالیست. موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر.

  2. lمعروف قیام گفت:

    مهدی جان بشیر دوست فرهیخته ام را درود می فرستم.
    نهایت شادمانم که خامه های بنده را با این همه زیبایی و اسرع وقت به دست نشر می رسانید. به نظرمن سایت وزین ۲۴ ساعت یکی از بهترین سایت های افغانی هست که گرداننده ی آن با عشق سر شار و سلیقه ی زیبا, اگر نه ۲۴ ساعت ولی ساعاتی زیادی را برای بهبود آن از جان مایه می گذارد.

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما