۲۴ ساعت

06 سپتامبر
۶دیدگاه

۲۴ ساعت در آستانۀ هفتمین بهار نشراتی

تاریخ نشرشنبه ششم  سپتامبر ٢٠١۴ هالند

از آنعده  خواننده گان عزیز ،شاعران فرهیخته ،  دانشمندان گرامی ،  فرهنگیان محترم ،  نویسنده گان و قلم بدستان دوستداشتنی ، دوستان و علاقمندان فیسبوک های آن  صمیمانه  تقاضا مینمایم که اگر علاقه داشته باشند میتوانند 

تا عصر سه شنبه ۲۳ / ۹ / ۲۰۱۴

 نظریات ، پیشنهادات و انتقادات سالم و مفید خود را برای بهتر شدن سایت خودشان  به این ایمیل آدرس :

mehdibashir@gmail.com

ارسال نموده و ما را  در بهتر شدن آن یاری رسانند.

امیدوارم عزیزان ما تنها خوبی های سایت را در نطر نگیرند و از کمبودی ها و اشتباهات ماهم هم چیزی بنویسند تا در صورت امکان در رفع آن اقدام نمایم.

با عرض حرمت

محمد مهدی بشیر

 

۶ پاسخ به “۲۴ ساعت در آستانۀ هفتمین بهار نشراتی”

 1. شهلا لطیفی گفت:

  مبارک تان باد و امیدوارم همیش مؤفق باشید!

 2. عزیزه عنایت گفت:

  سلام خدمت برادر محترم مهدی بشیر و دیگر دست اندر کاران سایت مردمی و همه گانی ۲۴ ساعت تقدیم است ! واقعاً که با پشت کارو زحمات خسته گی ناپدیر مدیرمسئول و همکارانش این سایت زیبا همیشه درخدمت مردم وطن و فرهنگیان قرار گرفته اند که این موفقیت را برای شان تبریک گفته از خداوند متعال پیروزی های بیشتر از پیش را برای شان خواهانم .
  و همچنان درمورد پیشنهادی نیز دارم .
  تعداد از شاعران و نویسنده گان مضامین و اشعار خویش را دراین سایت جهت نشر میفرستند که البته با حسن نیک از جانب مسئول پدیرفته شده و به نشر آن بدون معطلی اقدام صورت میگیرد. مه از ایشان تشکر میکنم .ولی درقسمت آرشیف اگر کسی خواسته باشد شعر ویا مضمون چندی قبل را جستجو کند به اسانی بدسترس قرار نمیگیرد .که درآنجا باید از شمار یک الی چند وچند همه را از نظر بگذرانید تا آن شعرو یا مطلب را پیدا کنید که آنها هم از بعضی ها است و از بعضی ها نه .
  بطور مثال درصفحه ارشیف بطرف دست راست درصفحۀ ابی نوشته شده اشعار حفیظ الله حازم ، اشعارهمایون شاه عالمی به همین ترتیب ازچند شاعر محترم دیگر که از همۀ شاعران دوستدار این سایت درآنجا وجود ندارد .
  اگر امکان داشته باشد و لطف کنند که از متباقی شاعران و نویسنده گان محترم را چنان ترتیب کنند بهتر خواهد شد البته به نظر من و الی خود بهتر میدانند .موفق باشید .
  بیشتر از پیش را برای شان خواهانم .

  • admin گفت:

   خواهر عزیز خانم عنایت عزیز تشکر از لطف و پیشنهاد تان. در قسمت آرشیف متاسفانه سایت سابقه ۲۴ ساعت بود که قبلا به همان شکل ساخته شده و نمیتوانم به آن تغییری وارد کنم . اما در سایت جدید که فعلا در دسترس است مطلب هر نویسنده و شاعر محترم نامش در پایین نوشته اش میباشدو میتواند آنرا کلیک کنند و تمام نوشته ها و اشعارش راببند و بخواند. از شما جهانی سپاس . موفق باشید .مهدی بشیر

 3. پوهنوال داکتر اسدالله حیدری گفت:

  بهار هفتمینت،صد بهار باد
  به کارهایت همیشه افتخار باد
  تو داری میکنی خدمت بمیهن
  خداو میهنــانت،باتو یـــــار باد

  برادر گرامی آقای بشیر!
  بعد از تقدیم سلام،از خدمات هفت سالهءتان برای جامعه افغانی ما،جهان سپاس. ازخداوند منّان برای شما وهم کاران تان توفیقات هرچه بیشتر از پیشتر استدعادارم.
  یک نکته راکه میخواهم اشاره نمایم آنست که شما نظربه خصلت خوب خودتان به اکثریت اشعار ومطالب وارده زیادتر جنبه های خوب آنرا مدنظر گرفته وتعریف میدارید.به نظربنده خصوصاًدر مطالب ارسالی خودم نکات ضعف وکاستی های آنرا نیزتذکر بدهید تا آنها را اصلاح نموده وهم چیزی بیاموزم. بادرود فراوان داکتر حیدری

  • admin گفت:

   استاد دانشمند و گرامی جناب داکتر صاحب حیدری عزیز ، تشکر از پیام زیبا تان. شما مرا گناه کار میکنید نامخدا شعر ها ونوشته هایتان آنقدر زیبا و عالیست که بنده هرکدام را چندین با ر به فیسبوک میگذارم و خواننده گان هم آنها را به اشتراک میگذارند. و استقبال مینمایند. در مورد نوشته های واشعار دوستان تا جای عقلم کار میکند اگر اشتباهی داشته باشدو به پالیسی ۲۴ ساعت موافق نباشد اصلا نشر نمیکنم. در اکثر مقالات دوستان تبصره خود را میکنم وحتی گاهی انتقاد هم مینمایم . در مورد شعر های شاعران گرامی وظیقه شما استادان محترم است که اگر شعر شاعر ما خوب نیست آنرا رهنمایی و حتی انتقاد نمایید. باز هم تشکر از شما . منتظر مطلبی در مورد ۲۴ ساعت هستم که در سالگرد آن نشر نمایم . امیدوارم از خوبی های سایت نه بلکه از اشتباهات بنده هم بنویسید. زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما