۲۴ ساعت

25 مارس
۸دیدگاه

باز هم سه حمله انتحاری دیگر

تاریخ نشر سه شنبه ۲۵ مارچ  ۲۰۱۴ م هالند

خاموشی در مقابل این جنایتکاران  گناه است ، لطفا قلم هایتان را بگیرید و نظریات تانرا بنویسید.

عکس از بی بی سی

عکس از بی بی سی

باز هم سه حمله انتحاری دیگر

انتحار کننده گان برادران وحشی کرزی اند

محمد مهدی بشیر

محمد مهدی بشیر

محمد مهدی بشیر

دوستان عزیزو گرامی ضمن عرض سلام میخواهم  در مورد جنایاتی  که طالبان و حشی و یا برادران راضی و نا راضی حامد کرزی انجام داده اند  کمی بنویسم و در مورد این جنیات همچنان  روشنی اندازم.

 از شروع سال نو ۱۳۹۳ این و حشی های که کرزی آنها را  بنام برادران خود  از زندان ها رها کرد ه جان بیش از دهها هموطن مظلوم وبیگناه ما  را گرفتند و آنها را به شهادت رساند ند و حتی به طفل دوساله هم رحم نکردند.

ابوذر طفل خورد سالی که تمام فامیلش به شهادت رسیدند

ابوذر طفل خورد سالی که تمام فامیلش به شهادت رسیدند

 ریاست امنیت ملی افغانستان می‌گوید تحقیقات ابتدایی نیروهای امنیتی افغانستان نشان می دهد که حمله به هوتل سرینا کار استخبارات پاکستان بوده است.

طوریکه لطف الله مشعل سخنگوی ریاست امنیت ملی افغانستان در یک نشست خبری گفت که اسناد و شواهد نشان می‌دهد که طرح و سازماندهی این حمله از سوی استخبارات پاکستان صورت گرفته است.

به گفته مشعل اکثر کارمندان هوتل سرینا پاکستانی هستند و دست کم چهل کارمند پاکستانی داشته و هرشب ، چهار یا پنج مهمان از سفارت پاکستان نیز حاضر بودند اما در شب حادثه، تنها یک تبعه پاکستان که  آن هم کارمند یک موسسه ، در این هوتل بود.

من نمیدانم که ریاست امنیت ملی چی وظیفه دارد ، در حالیکه میداند که کارمندان این هوتل پاکستانی ها و یا برادران کرزی اند ، اما از زیر ریشش تیر میشوند و دست به جنایت میزنند.

طوریکه دیده میشود اکثر نگهبانان هوتل  و بعضی از مؤسسات مهم کشور  مربوط به شرکت های خصوصی امنیتی بوده که اکثر آنها هم برادر خوانده های کرزی اند و هیچ مرجعی تاکنون زورش نرسیده که این شرکت ها را مسدود وسلاح هایشان را جمع آوری کند.

من نمیدانم که کسانیکه برای تلاشی تعین شده اند  چی قسم تلاشی .میکنند و جنایتکاران سلاح های کمری خود را دربین بوت ها ی خود جا بجا مینمایند و از چند دروازه تلاشی ردشده  و داخل هوتل میشوند و دست به جنایت میزنند.

همین امروز سه شنبه  باز سه حمله انتحاری در شهر های کابل ، قندوز و کنر صورت گرفت که حدود ۱۹ نفر غیر نظامی کشته و ۴۳ نفر زخمی شده اند.

به نطر بنده مسؤول درجه اول این جنایات حامد کرزی است که تعداد دزد و آدمکش را از زندان ها رها کرد ومسؤول بعدی آن مقامات امنیتی بخصوص ریاست امنیت ملی است که کارش را بصورت درست انجام نمیدهد.

ما به امید اینکه فردا از امروز بهتر شود ، اما روز بعد از امروز بدتر میشود . یا خبر از حمله های انتحاری ، اختطاف ، اختلاس و غیره میرسد و کرزی هم خود را گوشه کرده و تنها بفکر یک تعداد وحشی است که همه  آنها را برادر میگوید. وقتی که قوای امنیتی این و ضع را میبیند که  کرزی تنها بفکر وحشی ها است و مرده هایشان را با طیاره  انتقال میدهد مثلا عبدالرقیب طالب که دستش بخون هزاران هموطن ما آلوده بود . و لی سرباز های ما که به شهادت میرسند حتی کسی نیست که مرده اش را به خانه اش ببرد و به فامیلش تسلیت بگوید و به خانواده اش کمک مالی کند .

در اخیر مراتب تسلیت خود ، خانواده ، خواننده گان و همکاران عزیز ۲۴ ساعت را به بازمانده گان و شهدای شب اول سال نو وامرور تقدیم میکنم وبرایشان صبر جمیل آرزو میکنم و روح تمام شهدای عزیزیکه توسط این جانی ها به شهادت رسیدند  شاد و جنتها نصیب شان باد و جناب کرزی هم در این چند روزیکه از کارش مانده  روابط اش را با برادر های وحشی خود قطع کند و نام نیکی کمایی نماید.  به امید یک صلح پایدار و بدون هر نوع عقده های شخصی ، تعصبات زبانی، قومی ، منطقوی و نژادی و مذهبی در کشور واحد مان افغانستان عزیز.

هموطنان محترم ، فرهنگیان وقلم به دستان گرامی بیائید  همه با هم  در مقابل هرنوع بی عدالتی ها ، ظلم ، جرم و جنایت مبارزه کنیم و در این راه به پیش برویم . موفق وسلامت باشید.

باعرض حرمت

مهدی بشیر

 

۸ پاسخ به “باز هم سه حمله انتحاری دیگر”

 1. قیوم بشیر گفت:

  مهدی جان عزیز! با تشکر از نظرات نیک تان امیدوارم فرهنگیان ما که متأسفانه اکثز شان گوشهء عزلت اختیار نمودند بخود آمده و با یک جنبش سراسری و انسجام عمومی قلم برداشته و برای تنویر اذهان عامه اقدام کنند، زیرا مبارزه نظامی زمانی مفید واقع میشود که پشتوانهء فرهنگی داشته باشد.

 2. admin گفت:

  قیوم جان تشکر از حسن نظر و حضور گرمت ، شما درست میگوئید. باید فرهنکیان ما بخصوص قلم بدستان ما چیزی بنویسند و خاموش نباشند. زیرا قلم از هرنوع اسلحه قویتر است بشرظیکه بجایش استعمال شود .باز هم امیدوارم قلم بدستان ما خاموش نباشند . موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

 3. نذیر احمد ظفر گفت:

  برادر بزرگوار و فر هنگی با احساس و فر هیخته جناب مهدی جان بشیر ! با عرض ادب و تمنای آرامش در کشور بلا کشیده ما ؛ طوریکه جناب تان مفصلا نگا شته اید من با قلب و روح ام آنرا تصدیق مینمایم و فقط اضافه میکنم که اگر کرزی و کرزی منشان طالب دوست روابط با دشمنان مردم نداشته باشند به هیچصورت دشمن نمیتواند در ۲۴ ساعت سه حمله انتحاری را انجام دهد که عا ملانش همه به جهنم واصل شدند ؛ طالب که سواد ندارد ؛ وجدان خو اصلا ندارد و دین را که هم هر روز میفروشد ؛ جگونه هوتل سرینا را بلد است و چطور میداند که امشب کدام بر نامه درین هوتل است و کیها می آیند آنکه با حیوانات کلان شده شهر کابل و هوتل سرینا را از کجا بداند و مسلم است که این نطفه های اجنبی با حائنین ملی قبلا زد و بند های داشته و شبها را در کابل سپری کرده و ممکن چندین بار هوتل را و کوردینه را برایش نشان داده اند اگر همینطور نمیبود نفریکه اول بار در هر هوتل برود غلط میکند اینها مثل خانه پدری شان داخل میشوند و همه پروگرام شان قبلا تعین شده بوده و دیگر اینکه به اصطلاحرئیس جمهور کرزی بیانیه را درین مناسبت ارایه کرد که اگر یک بزرگر یا دیگر پیشه ور صحبت میکرد به مراتب ولاتر و پر مفهوم تر گپ میزد معلوم است که خودش و برادران ناراضی اش همه دست جنایت به همدیگر داده اند و من از پرور دگار عالم خواهان خود آگهی مردم استم و تمنای سر نگونی کرزی و همدستانش را میکنم اینکه ما نظر به عومل مختلف مهاجریم به این معنی نیست که وطن را باید دزدان از آن خود کنند و باداران شان آنها را بکرسی های زرنگار بگمارد تا یک فرد افغان وجود دارد طالبان منفور اند و باید بدانند که درین میهن دیگر جایی برای وهابیزم و طالبانیزم وجود ندارد و لعنت الله علی القوم الظالمین

 4. admin گفت:

  برادر نهایت ګرامی جناب ظفر عزیز ضمن عرض سلام از همنوایی تان جهان سپاس . شما واقعآ حقایق را بیان کردید و اینکه ما و شما در داخل افغانستان نیستیم فرق نمیکند از همین جا میتوانیم با قلم خودبرضد این وحشی ها و حامیان شان مبارزه کنیم. تشکر از حسن نظر و حضور گرمتان. موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

 5. داکتر اسدالله حیدری گفت:

  برادر گرامی آقای مهدی بشیر!
  نوشته های بسیار عالی تانرا خواندماز حقایق گوئی وحقایقب نویسی تان متشکرم .بنده تمام گفته های شمارا جداً تأیید میدارم صدق گفتارم رااشعار م عموماً وعلی الخصوص در یک ماه اخیر تأیید میدارد .خداوند برای همه قلم بدستان مان توفیق آنرا عنایعت فرماید تا هر چه بیشتر جنایات وخیانتهای این جباران را افشاء وبرملاء سازند.
  برادر شما داکتر حیدری

 6. admin گفت:

  برادر نهایت ګرامی جناب داکتر حیدری عزیز ضمن عرض سلام از همنوایی تان جهان سپاس . شما واقعآ حقایق را همیشه در اشعار زیبا تان جنایتکاران ،و حشی ها و برادران ناراضی و یا راضی کرزی را افشا کردید . تشکر از حسن نظر و حضور گرمتان. موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

 7. شهلا لطیفی گفت:

  جناب بشیر گرانمایه،احساسات تانرا تمجید نموده، استحکام و درخشندگی در افکار همگانی را آرزومندم.
  با درود و مهر.

 8. admin گفت:

  خواهر عزیز و با احساس محترمه شهلا جان ، تشکر از حسن نظر و حضور گرمتان . شما همیشه حقایق را بیان کردید . موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما