۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

پانزده همین سالگرد سایت وزین ۲۴ ساعت…

تاریخ نشر دوشنبه چهارم میزان  ۱۴۰۱– ۲۶ سپتامبر  ۲۰۲۲ هالند

پانزد همین سالگرد سایت وزین ۲۴ ساعت مبارکباد! 
درود و مهر برادر معزز مهدی جان بشیر پانزده همین سالگرد تأسیس سایت ۲۴ ساعت مبارکب.
صمیمانه ترین تبریکات خود را خدمت دوست دارن سایت ۲۴ ساعت تقدیم میدارم. ۱۵ سال قبل این سایت به ابتکار ژورنالیست و فرهنگی اصیل کشور جناب مهدی بشیر بوجود آمد و بزودی مورد توجه فرهنگیان، شعرا ، ادبا و تاریخ نویسان قرار گرفت.
جناب مهدی بشیر بدون هیچ اجرتی زحمات مزیدی را متقبل شده و این سایت را به تنهای به پیش بردند ، شاعران متعددی از طریق این سایت اشعار شان را به هموطنان رسانیدند در حالیکه در آنوقت این همه فیسبوک و انستگرام و امثالهم نبود همین سایت ۲۴ ساعت یک مرکز فرهنگی بود، مهدی جان بشیر تلاش ورزید تا هموطنان به زبانهای مختلف مقالات و نوشته های خویش را ارسال نموده و بدست نشر بسپارند، این شخصیت مدبر که خالی از هر تعصبی است در ترویج ادب و فرهنگ گام های مؤثری برداشته است و باید قدردانی شود.
من خدمات مهدی بشیر را ارجگزاری مینمایم و قلباً از ایشان و مشترکین سایت ۲۴ ساعت تشکر میکنم. موفقیتهای بیشتری برای دوست دارن و دست اندر کاران سایت ۲۴ ساعت میخواهم. 
با احترام
سید همایون شاه «عالمی»
 

۲ پاسخ به “پانزده همین سالگرد سایت وزین ۲۴ ساعت…”

 1. admin گفت:

  ممنون حسن نظر برادر محترم و شاعر زیبا کلام جناب همایون جان عالمی ، تشکر از پیام زیبا تان. پانزدهمین بهار نشراتی سایت ۲۴ ساعت بشما هم مبارک به آرزوی سلامتی و همکاری های بیشتر. مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر هروی گفت:

  با تشکر از محترم همایون جان عالمی من هم این مؤفقیت را به برادر گرامی ام مهدی جان بشیر و همه همکاران شان تبریک عرض نموده ، سعادتمندی شانرا تمنا دارم.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – آسترالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما