۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

ویژه گی برجسته در ۲۴ساعت عزیز …

تاریخ نشر دوشنبه چهارم میزان  ۱۴۰۱– ۲۶ سپتامبر  ۲۰۲۲ هالند

چهره یابی پر درخششِ برگ با صفای ” ۲۴ ساعت” به پانزده سالگی رسیده است. پانزده سال پیش آرزوهای نیک و دستان آشنا با فرهنگ وپاکیزه گی، عزیزی را با صمیمیت در اختیار اهل قلم نهاد که سخن شان را به گوش نیازمندان برساند.

جناب مهدی بشیر هروی، با انتشار”۲۴ساعت” توجه شاعران، نویسنده گان، اهل تحقیق و دارنده گان بسا سخنان هنری و درد آمیز را جلب کرد. ویژه گی برجسته وسزاوار توجه، در ۲۴ساعت عزیز این هم است که با تحمل فراخ، نوشته های حامل اندیشه های مختلف را به نشر رسیده و درد وطن و وطندار در شعرفریادگر ومضامین دیگر همواره ابراز شده است.

نگارنده اگر گاهگاهی توان آنرا یافته ام که نوشته یی را بفرستم، حسن سلوک و رفتار جناب مهدی بشیر را دارندۀ نشانی از رفتارآن بزرگوار، زنده یاد علی اصغر بشیرهروی یافته ام که حق بسیاری بر انبوه مردم فرهنگ پذیر و حق شناس دارد.

به مناسبت پانزده همین سال نشراتی ۲۴ساعت گرامی، به جناب مهدی بشیر، خانواده وهمه همکاران ایشان صمیمانه آرزو های نیک و شادباش خود را ابراز میدارم. بدون تردید واضح است که به  پانزده سالگی رسانیدن یک رسانه، زحمات شباروزی را میخواهد. جای افتخار است که این گام های پاکیزه نقش سزاوار احترام وافتخار در دل تاریخ فعالیت های فرهنگی نهاده است.

همراه با حرمت شایسته

 نصیرمهرین

 

۲ پاسخ به “ویژه گی برجسته در ۲۴ساعت عزیز …”

 1. admin گفت:

  جهانی سپاس از حسن نظر استاد محترم جناب مهرین عزیز، تشکر از پیام زیبا تان. آغاز پانزدهمین سال نشراتی ۲۴ ساعت بشما هم مبارک . به آرزوی سلامتی و همکاری های بیشتر . مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر هروی گفت:

  با درود و سلام خدمت جناب استاد مهرین عزیز من هم پانزدهمین سالگرد تأسیس سایت وزین ۲۴ ساعت را خدمت جناب ایشان وهمچنین برادر گرامی ام مهدی جان بشیر و تمامی همکاران و قلم بدستان عزیز تبریک وتهنیت میگویم.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – آسترالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما