۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

۲۴ ساعت از بدو تأسیس تاکنون از مبارزه …

تاریخ  نشر یکشنبه  چهارم میزان  ۱۴۰۰– ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۱ هالند

۲۴ ساعت از بدو تأسیس تاکنون از مبارزه با دشمنان وطن

تحت هرنام و گروهی که بودند دست بر نداشته

خرسندم از اینکه امروز در آستانه چهاردهمین سالروز طلوع سایت وزین ۲۴ ساعت قرار داشته و از آن تجلیل بعمل می آوریم.

گردانندهء مؤفق این سایت جناب محمد مهدی بشیر می باشد که یکی از نامهای آشنا در مطبوعات پنج – شش دهه اخیر کشور بوده و از سال ۱۳۴۷ هجری خورشیدی با تأسیس پرخواننده ترین جریدهء ملی بیطرف فکاهی سیاسی انتقادی و اجتماعی ترجمان که با صاحب امتیازی شادروان پوهاند دکتور عبدالرحیم نوین و مدیر مسئولی شادروان استاد علی اصغر بشیر هروی (پدر گرامی ما) آغاز به کار نموده پا بعرصه مطبوعات گذاشت و بعدها همکاری اش را با نشرات غیر دولتی چون روزنامه انیس ، هیواد ، سرباز ، سالنامه افغانستان ادامه داد و نهایتا بعنوان مدیر مسئول مجله دکمکیانو انیس (مجله اطفال) کارنمود که نوشته هایش را با نام های – مهدی بشیر ، مهدی مهتدی ، م مجمر ، م م م وچندین نام دیگر داستانهای برای کودکان می نوشت.

یکی از خصوصیت های فردی مهدی بشیر که درخور توجه و تحسین میباشد همانا داشتن پشت کار اوست که در همه حال با تلاش شبانه روزی چه زمانیکه در داخل کشور کار میکرد و چه در پیشبرد سایت وزین ۲۴ ساعت که اینک از کشور هالند نشرات دارد کار می نماید.

هرچند وی طی چند سال اخیر بارها از مشکلات صحی رنج برده ، اما علاقه وی به فرهنگ وخدمت به جامعه فرهنگی هرگز باعث نشد تا اختلالی در نشرات این سایت بوجود آید و بطور ۲۴ ساعته دراین راستا تلاش نموده است ورسالتش درمقابل وطن و وطندارانش بخصوص جامعه فرهنگی ادا نموده است.

نکته ای بارزی دیگری که میتوان بدان اشاره نمود ، اینست که سایت ۲۴ ساعت از بدو تأسیس تا بحال با هیچ گروه ، حزب و یا جناح سیاسی در داخل و یا خارج کشور وابستگی نداشته و با آزادمنشی همواره بدون هرنوع عقده های شخصی و یا تعصبات کورکورانه ی زبانی ، قومی ، مذهبی ، نژادی و منطقوی در مقابل هرگونه بی عدالتی ، ظلم و جنایت ایستاده و از مبارزه با دشمنان وطن تحت هرنام و گروهی که بودند دست بر نداشته وبدون شک بدان ادامه خواهد داد.

۲۴ ساعت در حالی چهاردهمین بهار نشراتی اش را تجلیل میکند  که همکاران قلمی فراوانی چون پژوهشگران ، مؤرخین ،  نویسنده گان و شاعرانی را با خود دارد که آثار خوب شان زینت افزای این نشریه گردیده و خواننده گان زیادی از آن استقبال نموده و می نمایند.

در پایان برای مهدی جان بشیر مدیر مدبر سایت وزین ۲۴ ساعت صحتمندی کامل ، طول عمر با برکت و مؤفقیت روزافزون تمنا نموده و چهاردهمین بهار نشراتی این سایت همه پسند را برای جناب شان ، همکاران قلمی و همه فرهنگیان و خوانندگان محترم تبریک و تهنیت عرض نموده ، امیدوارم همیش در آسمان مطبوعات نشراتی برون مرزی کشور بدرخشد.

باعرض حرمت

قیوم بشیر هروی

ملبورن – آسترالیا

سپتامبر ۲۰۲۱

 

۲ پاسخ به “۲۴ ساعت از بدو تأسیس تاکنون از مبارزه …”

 1. admin گفت:

  ممنو ن حسن نظر برادر گرامی ام قیوم جان بشیر هروی . چهاردهمین بهار نشراتی سایت ۲۴ ساعت بشما  هم مبارک . مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر هروی گفت:

  برادر نازنینم مهدی جان عزیز من هم چهاردهمین بهار نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت را خدمت شما ، همکاران قلمی تان وهمه فرهنگیان عزیز تبریک وتهنیت عرض نموده از تمام زحمات قابل قدر تان در شگوفایی این سایت وزین تقدیر بعمل آورده ،مؤفقیت روزافزون شمارا تمنا دارم.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – آسترالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما