۲۴ ساعت

08 می
۳دیدگاه

لعنت به مسلمان نما های افراطی و شمر صفت

تاریخ  نشر  شنبه  ۱۸ ثور  ۱۴۰۰ –  ۸  می ۲۰۲۱ هالند

لعنت به مسلمان نما های افراطی و شمر صفت
زبس آشوب در میهن فزون شد
بجای اشک در هر دیده خون شد

ز قتل بى گناهان وطندار
تمام میهن ما لاله گون شد
(ظفر)
درین ماه ضیافت پروردگا ر که خداباوران مظلوم و مستضعف مشغول این فریضه با لبهای تشنه و شکم گرسنه اند ، مسلمان نما های افراطی و شمر صفت و بی دین به قتال و کشتن ایشان اقدام میکند و دها فامیل غریب را به ماتم مینشاند ، نامرد های طالبان و داعشیان و اشرار قدیمی که نه ناموس دارند و نه دین و وجدان بنام جهاد بی معنا و نوکری سگهای پاکستانی هر روز وحشت افگنی میکنند ، خداوند این کثافات را از وطن ما و جهان نا بود نماید.
عرض تسلیت به خانواده های شهدای این حادثه دارم و یقین دارم که این شهدا رستگار ان الله اند و عاملان قتل شان مثل ابوسفیان و معاویه و یزید در صف مغضوب علیهم قرار دارند
ولعنت الله علی القوم الظالمین
 

۳ پاسخ به “لعنت به مسلمان نما های افراطی و شمر صفت”

 1. admin گفت:

  جناب نذیر جان ظفر طاعات و عبادات تان قبول درگاه حق . لعنت و نفرین به قاتلین وحشی این مسلمان نما های افراطی و شمر صفت و بی دین که بازهم در این ماه مبارک رمضان تعدادی از عزیزان مارا به شهادت رساندند. مراتب تسلیت و همدردی خود را به خانواده های این هموطنان داغدیده تقدیم میکنم و روحشان را شاد میخواهم . مهدی بشیر

 2. نذيرظفر گفت:

  با سلام و تمنای سلامتی برادر فرهنگی و ازاد منش جناب مهدی جان بشیر هروی و اظهار سپاس از شما و سایت وزین ٢۴ ساعت
  واقعا اعمال تروریستی دنبال روان ابوسفیان و همکیشان معاویه و یزید که باعث خجالت تاریخ است و قاتل معصوم ترین افراد جامعه یعنی دانشجو یان بی دفاع ، قلوب همه انسانها را متاثر ساخته و پاکستانی های ملعون که اسلام را دستاورد ترور قرار داده اند بخاطر گرفتن پول از با داران کلام شان سگان وحشی طالبان را حمایت و حفاظت میکنند و دوره اموی ها مفسد را تکرار میدارند.
  خداوند برکت این ماه مقدس نسل و نسل این ادمکشان و مسلمان نما های بی دین را محو نماید

 3. قیوم بشیر هروی گفت:

  با درود بر شما جناب ظفر عزیز من هم بنوبه خودم نفرین و لعنت میفرستم بر طالبان خون آشام ، مسببین این جنایت عظیم و اربابان زر و زور وتزویر شان که بویی از انسانیت نبرده اند .
  روح شهدای عزیز را شاد وخشنود طلبیده و برای خانواده های داغدیده صبر و شیکیبایی تمنا دارم و برای مجروحین این حادثه دلخراش شفای عاجل آرزو میکنم.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – آسترالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما