۲۴ ساعت

12 نوامبر
۴دیدگاه

صلح دروغین

تاریخ نشر  سه شنبه  ۲۱ عقرب  ۱۳۹۸ –  ۱۲  نوامبر  ۲۰۱۹ هالند 

صلح دروغین

غنی مصیبت عظما به سرزمین منی

به  استناد  بگویم  به  ضد   دین منی

رها نموده ای بس جانیانِ بی سرو پا

بنام  صلح  دروغین ،  در کمین منی

قیوم بشیر هروی

ملبورن – استرالیا

دوازدهم نوامبر ۲۰۱۹

 

۴ پاسخ به “صلح دروغین”

 1. admin گفت:

  درود به برادر عزیزم قیوم جان ، تشکر از دوبیتی عالی و مملو از احساس پاک وطنپرستانه تان. لعنت به غنی فاسد ، خلیزاد چاپلوس و باداران امریکایی شان . مرگ ونفرین به طالبان وحشی و دار ودسته حقانی جانی . خداوند این وطنفروش های متقلب را نیست و نابود کند که به خاطر قدرت ودالر گاهی به پابوسی امریکایی ها و گاهی به بوت پاکی عرب ها و چتلستانی ها میروند . به آرزوی نابودی همۀ شان. مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر هروی گفت:

  برادر گرامی ام مهدی جان عزیز با سپاس و امتنان از زحمات قابل قدر تان ، باید بگویم که غنی در روز های آخر عمر سیاسی اش با زد و بند های پشت پرده با دشمنان مردم و وطن ما دست به هر اقدامی میزند تا اذهان عامه را منحرف نموده و یکبار دیگر روی گندگی هایش خاک بریزد. نفرین بر این خاین ملی سرزمین ما .
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر هروی

 3. دوست نهایت عزیز شاعر و سخنور حاذق جناب قیوم بشیر درود بیکران نثار تان باید با اشعار ناب تان واقعیت های عینی دولتمردان افغانستان را بر ملا می‌سازید واقعاً غنی و تیم همکارش به ضد دین ما عمل میکند و او مصیبت عظما به سر زمین ما است به گفته شما دقیقاً همینطور است از سرور گرامی و ادیب ارجمند جناب مهدی بشیر نیز تشکر که اشعار بر جسته و رسا را با دیزاین زیبا در صفحه وزین ۲۴ ساعت نشر مینماید جا دارد که از زحمتهای نامبرده قدردانی ویژه نماییم صحت و عافیت هر دو برادر عزیزم را از با گاه ایزد منان خواهانم شاد و سربلند باشید.

 4. قیوم بشیر هروی گفت:

  جناب علی یار عزیز دوست گرامی و شاعر زیبا سرا ممنون و سپاسگزارم از حضور همیشه گرم و پرمهر شما ، سعادتمند و سرفراز باشید. بلی بدون شک زحمات مهدی جان عزیز مدیر مدبر سایت وزین ۲۴ ساعت نیز قابل قدر میباشد، سلامتی برادر عزیزم را تمنا دارم.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما