۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

سایت ٢۴ ساعت از جمله سایت های فعال است

تاریخ نشر پنجشنبه ۴ میزان  ۱۳۹۸ –  ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۹ هالند

سایت ٢۴ ساعت از جمله سایت های فعال است

باسم تعالی

رسالت بزرگ ژور نالیزم آگاهی مردم از انچه به وقوع می پیوندد و تنویر اذهان مردم است که با پخش و نشر اخبار و مطالب علمی و ادبی در خد مت مردم قرار میگیرد.

در عصر ما که تکنا لوژی به معراج خود رسیده و امکانات پخش و نشر و طبع گسترده گردیده است ، رسالت رسانه های مختلف هم دشوارتر از قبل است ، زیرا امروز  قاطبه مردم در تکنالوژی عصر ید طولا دارند.

ایجاد سایت های الکترونیکی که از فیض تکنالوژی معاصر در خدمت بشر قرار گرفته جهان شمول شده است و با شکران پروردگار افغانها ی زحمتکش و خبیر ما نیز برای احیای فرهنگ و تنویر اذهان هموطنان توانسته اند با ایجاد سایت های دری فارسی خدمات شایانی را انجام دهند و نا گفته پیداست که این کار برای خواننده گان سهل بنظر خواهد رسید اما مدیریت و کار در ان همت عظیمی میخواهد .

سایت ٢۴ ساعت که ما شاهد جشن آن استیم نیز از جمله سایت های فعال است که بدون هر نوع تبعیض و جانبداری با وجود مشکلات توانسته این مشعل را فروزان نگهدارد .

محترم مهدی بشیر هروی ژورنالیست مجرب که میراث فرهنگی درین عرصه دارد با مدیریت مدبرانه و مبارزه با عناصر ضد فرهنگ و مشکلات مهاجرتی سالهاست در خدمت هموطنان عزیز قرار گرفته اند که با یقین کامل صفحات تاریخ مطبوعات و فرهنگ افتخار زحمات شان را خواهد داشت .

این جشن سالگرد سایت٢۴ ساعت را به جناب مهدی جان بشیر هروی و تمام فر هنگیان تبریک عرض میدارم و توفیقات بیشتری از درگاه حق برای شان خواهانم .

با حرمت بیکران نذیر احمد ظفر 

لویزیاناامریکا ٩/٧/١٩

 

۲ پاسخ به “سایت ٢۴ ساعت از جمله سایت های فعال است”

  1. admin گفت:

    برادر محترم و  گرامی جناب آقای نذیر جان ظفر  ، تشکر  از پیام  زیبا و حسن نظر تان در باره سایت ۲۴ ساعت . بنده هم آغاز دوازدهمین سالروز نشراتی  سایت ۲۴ ساعت را بشما  و تمام  خواننده گان گرامی و همکاران  محترم   تبریک عرض میکنم و برای همه  سلامتی و موفقیت  آرزو مینمایم   . مهدی بشیر

  2. قیوم بشیر هروی گفت:

    دوست عزیز و شاعر خوش کلام جناب نذیر جان ظفر با سپاس از پیام زیبای تان من هم متقابلآ سالروز تأسیس سایت وزین ۲۴ ساعت را خدمت شما تبریک وتهنیت عرض نموده ، سرفرازی شما را تمنا دارم.
    باعرض حرمت
    قیوم بشیر هروی

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما