۲۴ ساعت

07 آگوست
۱۵دیدگاه

عید قربان یا قربانی مردم افغانستان تسلیت باد

تاریخ نشر  چهار شنبه   ۱۶  اسد  ۱۳۹۸ –  هفتم  آگست ۲۰۱۹ هالند

عید سعید قربان یا قربانی مردم مظلوم افغانستان تسلیت باد

نوشتۀ : مهدی بشیر

هموطنان عزیز و مسلمان افغانستان وجهان  !

 صبح امروز چهارشنبه هفتم آگست ۲۰۱۹ اضافه از بیست نفر از هموطنان ما توسط طالبان وحشی در کابل به شهادت رسیدند و اضاقه ۱۵۰ تن از قبیل زن ، مرد ، پیر جوان ، کودک در دروازه ورودی حوزه ششم امنیتی کابل، پایتخت افغانستان مجروح شدند

همجنان دیروز هم درشهر کابل و اکثر ولایات افغانستان طالبان جانی تعداد زیادی از مردم شریف ما را شهید و یازخمی نمودند.

بنده مراتب تسلیت و همدردی خود را به خانواده های عزا دار تقدیم میکنم و روحشان را شاد میخواهم. همچنان به مجروحین این حوادث از خداوند یزرگ شفای عاجل آرزو مینمایم.

باید گفت که لعنت و نفرین به طالبان وحشی و حامیان آنها از قبیل  ترامپ ترسو ، عمران خان جانی ، سعودی آدمخور ، پوتین فریبکار ، کرزی وطنفروش ، گلبیدین جانی و فلاکتبار و باقی ارگنشینان  طالب صفت افغانستان.

دوستان عزیز !

۲۴ ساعت بمناسبت  قربانی مردم مظلوم افغانستان بدست طالبان جانی امسال عید ندارد و از فردا پنجشنبه هشتم آگست به احترام شهدای حوادث اخیر نشرات هم ندارد و از همکاران عزیز میخواهم که مدتی از فرستادن مطالب خود داری کنند. و برای همه صحت و سلامتی أرزو میکنم .

با عرض حرمت

مهدی بشیر

 

۱۵ پاسخ به “عید قربان یا قربانی مردم افغانستان تسلیت باد”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  ۲۴ ساعت بمناسبت قربانی مردم مظلوم افغانستان بدست طالبان جانی امسال عید ندارد و از فردا پنجشنبه هشتم آگست به احترام شهدای حوادث اخیر نشرات هم ندارد و از همکاران عزیز میخواهم که مدتی از فرستادن مطالب خود داری کنند. و برای همه صحت و سلامتی أرزو میکنم .
  با عرض حرمت
  مهدی بشیر

 2. حضرت ظریفی گفت:

  با شماهمنوایم مهدی بشیر عزیز!
  هر که را دردی رسد نا چار آه از دل کشد
  جمله دانند عید قربان نیز درد دیگر است
  این همه جنگ‌وجدل از وحشیان دد صفت
  مردم بیچاره را آتش دیریست بر سر است

  • admin گفت:

   درود به استاد محترم آقای حضرت ظریفی ، تشکر از احساس پاک وطنپرستانه تان. لعنت به این طالبان وحشی و حامیان وطنفروش داخلی و خارجی آنها . چی زیبا فرموده اید :
   این همه جنگ‌وجدل از وحشیان دد صفت
   مردم بیچاره را آتش دیریست بر سر است
   مهدی بشیر

 3. برادر گرامی آقای مهدی بشیر!
  بالغ برچهل سال میشود که وطن عزیز ومردمان شریف ما از دست دشمنان خارجی ومزدوران رنگارنگ شان روز خوشی راندیده است.
  میلیونها افغانمان ترک کشور آبائی خودرا نموده اند ،ملیونهای دیگر جانهای شیرین شانرا از دست داده وهزاران معیوب گردیده اند. اما این خائنان بی ایمان و وطنفروش فقط و فقط در فکر زر اندوزی وگرفتن قدرت بوده وهستند. همهء این خائنان وجانیان غافلند که روز ی از این دنیا با دست خالی رفتنی استند،آنگاه در محکمهء عدل الهی از همه ظالمها از چورها و چپاول های خودجواب دادنی میباشند. لعنت خدا بر این ظالمان باد.
  لعنت و نفرین ما،برطالبان وحامیان کرزی واشرف غنی و جملهءاطافیان دالرو این زرق وبرق بنموده کور چشمانشان آخرالامر تحت ترین نار باشدجایشان.
  موفق باشید
  داکتر حیدری

  • admin گفت:

   برادر بزرگوار جناب آقای پوهنوال داکتر اسدالله حیدری !
   چهانی سپاس از احساس پاک تان. من با کامنت عالی تان همنوا هستم واقعآ که طی چهار دهه اخیر مردم عزیز کشور ما از دست این جانی ها ، وطنفروش ها ، تفنگسالار ها ، خاین ها و قدرت طلب ها روز خوشی را ندیده اند و روزی نیست که دهها و حتی صد ها تن از مردم عزیز ما در سراسر کشور کشته، زخمی و آواره نشده باشند. خداوند این وحشی ها و ارگنشینان را به غضب خود گرفتار نماید. مهدی بشیر

 4. عزیزه عنایت گفت:

  احساس پاک تان را میستایم برادر گل عید افغانستان فقط برای قربانی دادن است این چه عید است که تمام ملت بخون نشسته باشد شما درست فرمودید برادر مهربان .

  • admin گفت:

   درود ها نثار خواهر عزیزم محترمه خانم عزیزه عنایت. فرموده شما بجاست و همیشه در چنین روز ها این وحشی ها تشنه بخون مردم عزیز و بیگناه ما را به ماتم میشانند و خوشی ها را از آنها میکیرند و تشکر از همدردی تان . زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

 5. فریده کریمی گفت:

  درود به برادر محترم و ادمین گرامی سایت وزین ۲۴ ساعت !
  تشکر که واقعیت ها را بیان نموده اید . مردم بیچاره افغانستان سالهاست که از عید وبرات اطلاع ندارند و همزمان با این روز ها طالبان جانی و یا برادران کرزی ، غنی ، گلبیدین ، عمران خان و اکنون هم امریکا ، روسیه و دیگر کشور عربی دست به جنایت میزنند و مردم مظلوم ما را به شهادت میرسانند.تشکر از شما که به احترام هموطنان شهید و زخمی ما عید ندارید و نشرات را متوقف نمودید. زنده باشید.

  • admin گفت:

   خواهر عزیز و گرامی محترمه خانم فریده کریمی !
   جهانی سپاس از حسن نظر تان. ممنون از اینکه واقعیت را بیان نموده اید. لعنت به این وحشی ها. مهدی بشیر

 6. قیوم بشیر هروی گفت:

  مهدی جان عزیز با سلام و درود از مطلب زیبای تان تشکر نموده و احساس پاک تان را می ستایم ، واقعآ اوضاع ناهنجار وطن و جنایات بی شرمانه طالبان یک نکته را به اثبات میرساند که اینها بویی از انسانیت نبرده اند و درحالیکه از یکطرف به مهمانی ترامپ این گاوچران سرخ مو دعوت میشوند و به اصطلاح در مذاکرات صلح شرکت میکنند ، از سوی دیگر دست به قتل مردم بی گناه وطن ما می زنند.خداوند ریشه این ظالمان تاریخ را همراه با حامیان داخلی و خارجی شان نیست و نابود بگرداند ، انشاالله.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی

  • admin گفت:

   آمین یا رب العالمین ،ممنون برادر عزیزم قیوم جان ،بخاطر خود خواهی های ترامپ و دیگر حامیان طالبان وحشی این تروریستان جانی مردم عزیز ما امروز در افغانستان عوض خوشی های عید خون گریه میکنند و در ماتم عزیزان از دست رفته خود که اخیرا توسط نوکران ترامپ شهید و یا مجروح شده اند نشسته اند . لعنت به این جانی ها و حامیان شان .خداوند همۀ شانرا نیست و نابود کند . مهدی بشیر

 7. عبدالله هروی گفت:

  درود به برادر گرامی و فرهنگی اصیل کشور آقای محمد مهدی جان بشیر!
  تشکر از احساس عالی و وطنپرستانه تان . شما واقعیت ها را در مورد طالبان جانی وحامیان وطنفروش و خاین آنها نوشته اید که از خواندن آن من و کسانیکه عزیزان شان در این شب های عید توسط طالبان وحشی به شهادت رسیدند و یا مجروح شدند لذت بردیم و به آنها نفرین فرستادیم .
  تشکر از شما که بمناسبت عید قربان و یا قربانی مردم عزیز افغانستان نشرات ندارید .

  • admin گفت:

   ممنون از حسن نظر برادر محترم جناب آقای عبدالله هروی !
   لعنت ونفرین به طالبان وحشی ها و حامیان داخلی و خارجی آنها که در شب های عید سعید قربان مردم ماراقر بانی کردند. خداوند آنها را نیست و نابود کند. مهدی بشیر

 8. جناب آقای بشیر بزرگوار احساس لطیف شما را ازجگذارم من با شما همنوا و موافق هستم شهر که در آتش غم و اندوه بیکران می‌سوزد اطفال که داغ بی پدری در سینه اش جولان دارد و دود از جگرش می جهد ، مادری که فرزندش را بیاد می آورد که اکنون در روز عید کنارش نیست چه قیامتی سرش بار است پس عید کجاست و کی باید عید کرد ما گر چه در کنار شأن نیستیم اما با ایشان غم شریک هستیم من هم به خانواده‌های که فرزندان جوان و به والدین که اولاد های نازنین سانرا در طول سال از دست داده اند تسلیت عرض نموده و برای شأن صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم. درود بر شما سرور گرامی آقای بشیر سعادت نصیب تان باد.

  • admin گفت:

   درود به استاد محترم آقای سید جلال علی یار !
   فرموده شما بجاست و تشکر حسن نظر و همدردی تان ، باید به عرض برسانم که امسال در خانه ما و فرزندانم بمناسبت شهادت و زخمی شدن هموطنان مظلوم ما و همدردی با بازمانده گان شان از عید خبری نبود و ما اصلا عید نداشتیم. شما سلامت باشید و خداوند این جانی ها و حامیان داخلی و خارجی شانرا به غضب خود گرفتار کند . مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما