۲۴ ساعت

06 سپتامبر
۴دیدگاه

جیحون !

تاریخ نشر پنجشنبه  ۱۵ سنبله  ۱۳۹۷ – ششم  سپتامبر  ۲۰۱۸–  هالند

باز هم دشمنان وطن فرزندان این وطن را بخاک و خون کشاندند و هزاران خانه را در ماتم عزیزان شان داغدار ساختند که برای این خانواده های محترم و تمام ملت شریف افغانستان تسلیت عرض میکنم روح این جوانان و تمام شهیدان وطن شاد و جای شان بهشت برین باشد .

جیحون !

محترمه خانم عزیزه عنایت

ایکه فــرزند وطن جامۀ تــو گلگــون است

بی سبب پیکرت افتاده بخــاک وخون است

دشمنت سیـرنشــد زیــن همه بیــداد و جفـا

کشــورازخون تووهموطنـت جیحـون است
عزیزه عنایت :

 

۴ پاسخ به “جیحون !”

 1. admin گفت:

  لعنت و نفرین به ارگنشینان فاسد ، خاین ، دولت وحشت ملی بی غیرت و بی کفایت وبرادران طالبان وحشی و داعش های جانی و حامیان شان که در حمله دیروز در دشت برچی شهر کابل حدود سی تن از هموطنان بیگناه ما را بشمول دوتن از خبرنکاران تلویزیون طلوع را به شهادت رساندند و ۹۰ تن دیگر را مجروح نمودند .روح شهدای این حادثه المناک شاد و جنتها نصیب شان به بازمانده گان شان صبر جمیل آرزو میکنم و به مجروحین این حادثه شفای عاجل آرزو میکنم.
  درود به خواهر گرامی محترمه خانم عزیزه عنایت و تشکر از همدردی شان. به آرزوی یک صلح دایمی و نابودی دولتمندان تقلبی افغانستان. مهدی بشیر

 2. عزیزه عنایت گفت:

  سلام خدمت برادر مهربان جناب محمد مهدی بشیر تقدیم است
  سپاسگزارم ازاینکه بانشر سروده افتخار بخشیدید .
  فرمودۀ شما بجاست دولتیکه روی شانه های مردم نشسته و هر روز جوانان را به قتلگاه میفرستد نابودیش بهتر است .
  خداوند ملت افغانستان را از این حالت برهاند .

 3. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  با سپاس و امتنان ازخواهر گرامی ام محترمه بانو عنایت عزیز روح شهدای گلگون کفن کشور ، بخصوص این دو عزیز تازه سفر کرده را شادوخشنود طلبیده وبر مسببین این حملات ناجوانمردانه نفرین و لعنت فرستاده ، برای خانواده های داغدار صبر و شکیبایی تمنا داشته و برای مجروحین عزیز شفای عاجل میخواهم. یکبار دیگر علاوه میکنم که بدون پشتیبایی ارگ نشینان بی کفایت کابل هرگز ادامه چنین جنایاتی امکان پذیر بوده نمیتواند . مرگ بر دشمنان انسانیت تحت هر نام ونشان و حزبی که باشند.
  زنده با مردم شرافتمند کشور
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر هروی

 4. طالب وداعش همانا کرزی واشرف غنیست
  شرم پنشیر باهمه دزدان ارگ، پست ودنیست
  خواهر گرامی عزیزه عنایت. تشکر ازسرودهء زیبای تان. باید بعرض برسانم تاکه این نوکران زرخرید هزاره درچوکی های قدرت لمیده اند وکوچکترین کاری به رفأ وارامی هزاره های مظلومی که به این خائنین وکاسه لیسان ارگ رإی دادند،بسزای اعمال خود نرسند، همین آش است وهمین کاسه وهر روز مظلومان دشت برچی باید قربانی بدهند.بامید آن روز که وطن عزیزما از شرّان جانیان ارگ نشین و تمام طرفداران شان رهائی یابد. موفق وسلامت باشید. داکتر حیدری

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما