۲۴ ساعت

21 آوریل
۱۱دیدگاه

پیام سایت ۲۴ ساعت

تاریخ  نشر شنبه اول ثور  ۱۳۹۷ –  ۲۱ اپریل   ۲۰۱۸–  هالند

پیام سایت ۲۴ ساعت

به همکاران محترم  ، شاعران ، نویسنده گان ، فرهنگیان

و قلم بدستان عزیز کشور !

تقدیم کننده : محمد مهدی بشیر

دوستان محترم این پیام را حتمآ مطالعه نموده نظریات خود را ارایه نمایید.

به اطلاع هموطنان عزیز و خواننده گان محترم میرسانم ،  مطالبی که در سایت ۲۴ ساعت از دوستان و عزیزان برای نشر میرسد ، تنها مطلب از نویسنده و شاعر  است و مسؤولیت آن بدوش خودشان است.

بنده هم مطالب آماده نشر را بعد از مطالعه ،  دیزاین نموده و چون اکثر مطالب انتقادی ودرد های مردم افغانستان است و من هم نظر به پالیسی ۲۴ ساعت در مقاله نویسنده محترم و شعر شاعر گرامی عکسهای خاین ها ، جانی ها ، وحشی ها تفرقه انداز ها ، متعصبین ، قدرت طلب ها ،  ارگنشینان فاسد ، دولت وحشت ملی ، گلبیدین راکت انداز و رهبر داعشها ،  طالبان و تفنگسالاران را در نوشته ها ی رسیده و یا انتخابی  جابجا نموده تقدیم عزیزان مینمایم .

باید گفت که این عکسها از طرف نویسنده گان ، شاعران ، داستان نویس ها ، طنز نویس ها و غیره نبوده و این ابتکار سایت ۲۴ ساعت است و مسؤولیت آنهم بدوش ۲۴ ساعت میباشد .

  از تمام همکاران گرامی و قلم بدستان محترم صمیمانه میخواهم در صورتیکه دوست داشته باشند که شعر و یا مقاله شان دیزاین نشود وبصورت ساده نشر شود لطفا در پایین این طلاعیه فقط در سایت ۲۴ ساعت در قسمت دیدگاه ها که در آخر مطلب نشر شده  بنویسند که مطلب من  بدون عکس خاین ها و فاسد ها نشر شود و دیزاین هم لازم ندارد و تبصره هم نمیخواهد .اگر در فیسبوک های ما بنویسند اعتبار ندارد و ما دیزاین خود را انجام میدهیم ، آزرده هم  نشوند ومن هم نظر شانرا یه دیده قدر میبینم و مطابق میل شان نشر میکنم .

 درغیر آن ۲۴ ساعت نمیتواند در مقابل چنین اشخاص فاسد و وطنفروش خاموش باشد .

۲۴ ساعت همیشه از شما و در خدمت شماست .

با عرض حرمت

محمد مهدی بشیر

 

۱۱ پاسخ به “پیام سایت ۲۴ ساعت”

 1. admin گفت:

  تکرار: از تمام همکاران گرامی و قلم بدستان محترم صمیمانه میخواهم در صورتیکه دوست داشته باشند که شعر و یا مقاله شان دیزاین نشود و بصورت ساده نشر شود لطفا در پایین این طلاعیه فقط در سایت ۲۴ ساعت در قسمت دیدگاه ها که در آخر مطلب نشر شده بنویسند که مطلب من بدون عکس خاین ها و فاسد ها نشر شود و دیزاین هم لازم ندارد و تبصره هم نمیخواهد . اگر در فیسبوک های ما بنویسند اعتبار ندارد و ما دیزاین خود را انجام میدهیم ، آزرده هم نشوند ومن هم نظر شانرا یه دیده قدر میبینم و مطابق میل شان نشر میکنم .
  درغیر آن ۲۴ ساعت نمیتواند در مقابل چنین اشخاص فاسد و و طنفروش خاموش باشد. مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  با سپاس و امتنان فراوان از شما مهدی جان عزیز مؤفقیت و سرفرازی تانرا تمنا دارم و آرزو مندم روزی برسد تا تمام این خائنین به سزای اعمال ننگین شان برسند و سراسر کشور از شر آنها پاک شود، انشآالله
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی

 3. admin گفت:

  تشکر از برادر عزیزم قیوم جان گرامی ،منهم میگویم آمین یا رب العالمین. طوریکه معلوم میشود شما مخالف نشر جانی ها و خائنین نیستید. موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

 4. برادرگرامی آقای محمد مهدی بشیر!
  بعد ازتقیم سلام ،سایت ۲۴ ساعت ازسایت های دگر بیشتر جالب ومتمایز میباشد لطفاً در مطالب ارسالی بنده کما فی السابق به دیزاین های تان که معرف وطنفروشان،جانیان وخائنین وطن عزیزما میباشد ادامه دهید .بادرود فراوان داکتر حیدری

  • admin گفت:

   برادر محترم و گرامی جناب محترم
   پوهنوال داکتر اسدالله حیدری ، تشکر از احساس پاک وطنپرستانه تان. واقعآ در مقابل این ارگنشینان تفرقه انداز و تفگسالاران وحشی و راکت اندازه و رهبر داعشی ها و طالبان جانی و حامیان شان بی تفاوت نبود . وباید در مقابل شان ایستاده گی کرد تا مورد آزار واذیت هموطنان ما نشوند. زنده باشید. مهدی بشیر

 5. محمد جان مهجور گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب عالی محترم مهدی بشیر صاحب!
  امید وارم صحت وسلامت باشید.
  از اینکه حقایق را بر ملا می سازید همت ولای تان ستودنیست این سایت مشت کوبنده است بر دهان وحشی صفتان ضمن ارزوی موفقیت وکامیابی تان از بارگاه ایزد منان خامه های ناچیزبنده را آنگونه که که میخواهید به نشر بسپارید.
  با عرض حرمت ودرود مهر ومحبت…..مهجور

 6. admin گفت:

  ممنون دوست و برادر عزیز و شاعر گرامی جناب آقای محمد جان مهجور ، از اینکه با نشر مفسدین ، جانی ها و تفنگسالاران کشور ما موافق هستید جهانی سپاس . همیشه زنده و سلامت باشید و به امید نابودی این خاین ها از کشور عزیز ما . مهدی بشیر

 7. فریده کریمی گفت:

  برادر گرامی و ادمین سایت وزین ۲۴ ساعت آقای محمد مهدی بشیر ، بنده نه شاعرم و نه هم نویسنده ولی یکی از خواننده گان این سایت زیبا هستم . پیام عالی تان را خواندم و خیلی جالب نوشته بودید. من به اجازه شما و همکاران عزیز تان اگر بمن اجازه بدهند میخواهم بگویم که شما وقتی یک شعر و یا یک مقاله انتقادی را نشر میکنید پنجاه فیصد زیباست و با دیزاین و جابجا کردند عکس های جانی ها و وحشی ها در مقاله و شعر جالبیت و زیبایی و اقعیت آن صد در صد میشود. اگر در اشعار و مقالات انتقادی از عکس های خاین ها و فاسد ها استفاده کنید مورد پسند دوست و دشمن میشود . موفق باشید.

  • admin گفت:

   خواهر عزیز خانم فریده کریمی ، جهانی سپاس از حسن نظر تان. شما هم بحیث یک خواننده حق دارید که دیدگاه تانرا ارایه نمایید. چون بعضی از دوستان نظر به تهدید ها و مشکلاتی که دارند و نمیخواهند در مطالب شان از عکس های این وطنفروش های آدمکش دیزاین شود . منهم این پیام را نشر نمودم که هرکس که دوست ندارد مطلبش را عادی وبدون دیزاین نشر میکنم. ممنون لطف تان.
   مهدی بشیر

 8. برهان الدین سعیدی گفت:

  سلام برادر معظم و دوست دانشمند بشیر صاحب !
  منحیث اخلاصمند ، همکار و دوستدار سابقه دار سایت وزین ۲۴ ساعت پیام شما را دقیق خواندم و میخواهم یاددهانی نمایم اینکه :
  اولآ جای نهایت افتخار و تمجید است که با وجود مصروفیت وظیفوی و داشتن مشکلات صحیی در این شرایط دشوار مهاجرت، برای زنده نگهداشت فرهنگ وطن منحیث فرزند صالح و فرهنگی وطن ؛ صادقانه شب و روز تلاش و جدو جهد دارید .

  دوم اینکه چون نیت و اراده شما پاک است و هدف وپالیسی سایت وزین ۲۴ ساعت خدمت به خیر و سعادت انسانی و بخصوص کلتور و فرهنگ وطن استت تا در جستجوی و تشخیص امراض اجتماع وطن و دریافت نخسه لازمه به انها موفق شده و صلح و ارامش و ترقی ، خیر و سعادت و تعالی و ترقی نصیب ملت بیچاره افغانستان گردد .
  بنآ ؛ هر اقدام شما که در آن خیر و برکت وطن نهفته باشد باعث افتخار ، تمجید و ستایش میباشد.
  از الله تعالی استدعا مینمایم تا بخاطر این زحمت شب و روز خیرخواهانه ؛ برای شما اجر و ثواب و خیروبرکت بیشتر نصیب فرمایند .
  دوست کوچک شما برهان الدین « سعیدی »

  • admin گفت:

   برادر دانشمند و همکار عزیز جناب آقای برهان الدین سعیدی جهانی سپاس از حسن نظر و لطف تان . خداوند دعای تان را قبول کند تا ما و هموطنان عزیز از دست وطنفروش ها و دزدان سر گردنه رها شویم و کشور ما از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب با همه هموطنان ما دست بدست داده در صلح ‌امنیت کامل زندگی نمایند و از جور ، چپاول ، آدم ربایی ، حملات انتحاری و و طنفروشی خبری نباشد . آمین یا رب العالمین . زنده و سلامت باشید . مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما