۲۴ ساعت

13 آوریل
۹دیدگاه

این گلهای زیبا تقدیم شما عزیزان محترم

تاریخ  نشر جمعه  ۲۴ حمل   ۱۳۹۷ – ۱۳  اپریل  ۲۰۱۸–  هالند

این گلهای زیبا تقدیم شما عزیزان محترم

جهانی سپاس و عرض امتنان از تمام دوستان 

و همکاران  گرامی سایت ۲۴ ساعت و فیسبوک های آن !

محمد مهدی بشیر

از تمام دوستان عزیز سایت ۲۴ ساعت و فیسبوک های آن ، همکاران گرامی ،  استادان ، دانشمندان ، فرهنگیان ،  قلم بدستان ، شاعران ، نویسنده گان  وخواننده گان محترم  و گرامی ، فامیل های دور ونزدیک ، همسر عزیز م ، فرزندانم وهموطنان محترم و دوستداشتنی  در کشور عزیز ما افغانستان و سراسر جهان که بمناسبت سالروز تولد اینجانب لطف نموده اند با ارسال پیام های زیبا ، کامنت های عالی ،  کارتها و گل های قشنگ ، و همچنان تیلفونی ، ایمیل و  حضوری سالروز تولدم را با واژه های مقبول ، وسرودن اشعار عالی و جالب تبریک گفته اند جهانی سپاس و اظهار امتنان مینمایم .

برای همۀ دوستان  با خانواده های شان خوشی ها و طول عمر با عزت آرزو میکنم . و موفقیت همۀ شان را از خداوند بزرگ خواهانم.

امیدوارم که به برکت این سال نو و بهار نو ۱۳۹۷ خورشیدی ، صلح  دایمی و امنیت کامل در کشور عزیز  ما برقرار گردد و خاینین وفاسدین و حامیان جانی ها  از کشور عزیز ما نیست و نابود گردند و جنایتکاران مربوط هر گروه ، حزب و دارو دسته های وحشی که هستند هر چه زود تر به جزای اعمال شان برسند.

باید به عرض برسانم که خوشبختانه تعداد دوستانی که از طریق فیسبوک های ما و همچنان سایت ۲۴ ساعت زحمت کشیده بودند وسالروز تولدم را تبریک گفتند  بی اندازه زیاد بود و بنده نسبت مصروفیت های کاری شاید نتوانستم که از همه شان جدا جدا تشکر کنم و با آنهم  دو سه شب چندین  ساعت در فیسبوک  ها به پاسخ پیام ها و کامنت هایشان پرداختم و بعضی  از نامهای که به نظرم خورد وقرار بود که بعدآ از ایشان تشکر کنم ولی نتوانستم آنها را پیدا نمایم و نامهای شان را هم نسبت خسته گی فراموش نمودم و تنها نام چند تن از این دوستان بیادم آمد که قرار ذیل است :

خواهر گرامی ، همکار عزیز  سایت ۲۴ ساعت  و شاعر مردمی محترمه خانم عزیزه عنایت .

برادر محترم ، ژورنالیست ورزیده وهمکارگرامی جناب آقای عبدالرشید آشتی .

خواهر نهایت عزیز و خواننده ۲۴ ساعت محترمه خانم فریده کریمی .

برادر عزیز و خواننده  ۲۴ ساعت آقای عبدالله هروی .

همچنان تعداد زیادی که نامشان بیادم نیست . از آنها  معذرت میخواهم و برایشان موفقیت وعمر طولانی در کنار خانواده هایشان آرزو میکنم.

همچنان از دوستان محترمیکه در سایت ۲۴ ساعت و از طریق مسیج ( پیام ) فیسبوک  سالروز تولدم را تبریکی گفته اند باز هم جهانی سپاس مینمایم

و این گلهای زیبا را تقدیم شما عزیزان محترم مینمایم .

در اخیر از خداوند ( ج ) میخواهم  که  همۀ دوستان گرامی و خانواده های محترمشان همیشه زنده وسلامت باشند.

آمین یا رب العالمین .

با عرض حرمت

مهدی بشیر ۱۳ اپریل ۲۰۱۸ هالند

 

۹ پاسخ به “این گلهای زیبا تقدیم شما عزیزان محترم”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  امیدوارم که به برکت این سال نو و بهار نو ۱۳۹۷ خورشیدی ، صلح دایمی و امنیت کامل در کشور عزیز ما برقرار گردد و خاینین وفاسدین و حامیان جانی ها از کشور عزیز ما نیست و نابود گردند و جنایتکاران مربوط هر گروه ، حزب و دارو دسته های وحشی که هستند هر چه زود تر به جزای اعمال شان برسند.
  مهدی بشیر

 2. محمد جان مهجور گفت:

  محمدجان مهجور بسیار مقبول خودت گل هستی عمرت گل مباد بشیر صاحب گرامی .

  • admin گفت:

   برادر محترم آقای محمد جان مهجور ، جهانی سپاس از شما . همیشه سلامت باشید. مهدی بشیر

 3. عبدالله هروی گفت:

  دوست بزرگوار جناب آقای محمد مهدی بشیر ، ضمن عرض سلام بشما و همکاران تان ، سالروز تولد تانرا یکبار دیگر از صمیم قلب تبریک عرض میکنم و باید گفت که خودتان همیشه گل بودید و هستید ولی عمر تان نه . فرق نمیکند که به پاسخ تبریکی من در فیسبوک چیزی نوشته نکردید و اکنون معذرت لازم نیست . نامخدا تعداد دوستان تان که تبریکی گفته بوندند از حد گذشته بود . بازهم بشما طول عم وسلامتی آرزو میکنم.

  • admin گفت:

   برادر محترم جناب آقای عبدالله هروی تشکر از حسن نظر تان. یکبار دیگر از شما معذرت میخواهم . موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

 4. فریده کریمی گفت:

  برادر محترم و ادمین عزیز سایت وزین ۲۴ ساعت ، بسلامت ، بازهم سالروز تولد تان مبارک. از اینکه در قیسبوک یادی از پیام من نکردید مهم نیست. من دیدم که تعداد دوستان خیلی زیاد بود و از گلهای زیبا تان تشکر. همیشه موفق باشید.

  • admin گفت:

   خواهر عزیز خانم فریده کریمی ، جهانی سپاس از لطف تان . از شما هم معذرت میخواهم و موفقیت و طول عمر بشما آرزو میکنم. مهدی بشیر

 5. برادرنهایت عزیز وگرامی آقای بشیر!
  بعداز تقدیم سلام وآرزوی صحتمندی تان،گلهای زیبا وکلمات وجملات زیبائی را که دوستان وعلاقمندان نثار شما نموده اند مفت ورایگان برای شما نرسیده است. زحمات شبا روزی شما مستحق وشایستهء به مراتب بیشتر از آن می باشد. خداوند اجر شمارا در دنیا وآخرت عنایت فرماید. با احترام داکتر حیدری
  (نا گفته نماند که امروز صبح هم در اینجا دیدگاهی نوشته بودم که متأسفانه نا پدید شده است.)

  • admin گفت:

   جهانی سپاس از حسن نظر برادر بزرگوار و گرامی جناب آقای پوهنوال داکتر اسدالله حیدری ، ممنون لطف تان . باید به عرض برسانم که دیدگاه دیگری در این مورد نرسیده و شاید نوشته نموده اید ولی ارسال کلیک نکرده باشید. با آنهم تشکر همیشه زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما