۲۴ ساعت

12 مارس
۲دیدگاه

ستون پنجم شاخ و دُم دارد؟

 تاریخ  نشر دوشنبه ۲۱ حوت  ۱۳۹۶ –  ۱۲ مارچ  ۲۰۱۸–  هالند

ستون پنجم شاخ و دُم دارد؟

محترم عنایت باور بامیک
فضل‌هادی طالب‌یار، ( ببخشید ، مسلم‌ یار ) صلحی را نمی‌خواهد که در آن طالبان بی‌عزت شوند.

او کسی‌ است که معاش و دسترخوان‌ پولی از آمریکاییان و بیت‌المال می‌گیرد اما در فکر عزت طالبان است و به ضد آمریکاییان نعرهٔ تکبیر می‌گوید. وقتی رئیس یکی از مجلس‌های شورای ملی کشور حامی طالبان باشد و فکر طالبانی داشته باشد، آیندهٔ این کشور و مردم به کدام‌ سو روان است. ؟

     من نمی‌دانم‌ فیسبوکیان، رسانه‌های تصویری و اجتماعی چرا در این زمینه خاموش اند؟
     وقتی محقق یک اشتباه گفتاری در ایران کرد و از پاس‌ داران ایران در جنگ سوریه (فاطمیون) حمایت کرد، ” لشکر فاطمیون” عنوان گروهی شبه نظامی است که اعضای آن را شهروندان افغانستان تشکیل می‌دهند اما از سوی سپاه پاسداران ایران برای شرکت در جنگ سوریه سازماندهی شده است.
هم حکومتیان و هم مردم غوغا برپا کردند تا منجر به خاموشی و‌ پشیمانی‌ از گفته‌اش گردید، اما : حکمتیار و‌ مسلمیار، که هر روز به‌گونهٔ عمدی مرتکب یک گناه (در گفتار یا کردار) و خیانت ملی می‌شوند، هیچ‌کس واکنش نشان نمی‌دهد. این چگونه برخورد یک بام و‌ دو هواست؟
     یا ما خیلی زبونیم یا این رهبران و سران خیلی کودن و جسورند.
باور بامیک
 

۲ پاسخ به “ستون پنجم شاخ و دُم دارد؟”

  1. admin گفت:

    دوست عزیز آقای باور بامیک ، باید بگویم که فرقی بین گلبیدین حکمتیار ، یا طالبیار ،محقق ، ارگنشینان فاسد وحامیان وبرادان طالبان و دیگر خاین ها فرقی نیست. یکی از این وطنفروش ها از ” لشکر فاطمیون” که افغان ها را به جنگ سوریه به نفع ایران میفرستند دفاع میکند و چند تا وطننفروش دیگر از طالب ها جانی و داعش ها وحشی حمایت میکنند. لعنت به همۀ این خاین ها. موفق باشید. مهدی بشیر

  2. عنایت باور بامیک گفت:

    شما لطف‌دارید جناب بشیر!
    خدمات شما در سایت ۲۴ ساعت قابل قدر است و کاریست در راستای روشن‌گری و بیداری مردم کشور. از شما از بابت این کار و پیکار شپاروزی تان سپاس‌گزاریم. از لطف‌ها و زحمت‌کشی‌های همیشه‌گی شما قلبن سپاس‌گزارم جناب بشیر گران‌مایه. با نظر شما نیز موافقم.

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما