۲۴ ساعت

06 دسامبر
۱۳دیدگاه

اطلاعیه سایت ۲۴ ساعت

تاریخ  نشر  سه شنبه ۱۶ قوس  ۱۳۹۵ – ششم  د سامبر  ۲۰۱۶  –  هالند

اطلاعیه سایت ۲۴ ساعت

دوستان محترم و گرامی  ، ضمن عرض سلام و احترامات ، کسانیکه یک مطلب را چندین بار برایم ایمیل میکنند ، امیدوارم که این اطلاعیه را مطالعه کرده باشند و باعث ضیاع وقت من و خود نشوند .

  چون بنده کار رسمی دارم و ساعت هفت صبح از خانه به قصد کار بیرون میشوم و ساعت حد ود شش شام  به خانه برمیگردم و بعد از یکی دوساعت مجبور هستم ایمیلم را باز کنم و مطالبی که تازه رسیده و یا از روز قبل نزدم مانده  مطالعه  نمایم ، اگر مطابق پالیسی ۲۴ ساعت  بود نشر میکنم  و وقت کافی ندارم که به ایمیل ها ی عزیزان پاسخ بدهم که مطلب تان تکراریست و قابل نشر در این سایت نیست. امیدوارم آزرده هم نشوند و به سایت مورد پسند خود بفرستند حتمآ نشر میشود.

زنده وسلامت باشید .

با عرض حرمت

محمد مهدی بشیر

 

۱۳ پاسخ به “اطلاعیه سایت ۲۴ ساعت”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  دوستان محترم و گرامی ، ضمن عرض سلام و احترامات ، کسانیکه یک مطلب را چندین بار برایم ایمیل میکنند ، امیدوارم که این اطلاعیه را مطالعه کرده باشند و باعث ضیاع وقت من و خود نشوند .
  چون بنده کار رسمی دارم و ساعت هفت صبح از خانه به قصد کار بیرون میشوم و ساعت حد ود شش شام به خانه برمیگردم و بعد از یکی دوساعت مجبور هستم ایمیلم را باز کنم و مطالبی که تازه رسیده و یا از روز قبل نزدم مانده مطالعه نمایم ، اگر مطابق پالیسی ۲۴ ساعت بود نشر میکنم و وقت کافی ندارم که به ایمیل ها ی عزیزان پاسخ بدهم که مطلب تان تکراریست و قابل نشر در این سایت نیست. امیدوارم آزرده هم نشوند و به سایت مورد پسند خود بفرستند حتمآ نشر میشود.
  زنده وسلامت باشید .
  با عرض حرمت
  محمد مهدی بشیر

 2. باور بامیک گفت:

  حق با شماست به نسبت مشکلات و‌ کار منظمی که روزانه دارید. اما به یک مورد می‌خواهم اشاره کنم که فرستادن ایمیل نیز به اندازهٔ بازکردن آن زحمت دارد و زمان را تلف می‌کند و در این میانه باید اندک مشکلات علاقه‌مندان سایت «۲۴ساعت» نیز در نظر گرفته شود که از میان این این همه مراجع و ‌منابع نشراتی فقط به این سایت سر می‌زنند و آن را به عنوان خانهٔ نشراتی مورد پسند خویش بر می‌گزینند. می‌دانیم که کار شما طاقت‌ فرسا و سنگین است اما همهٔ آنانی که به شما مطلب یا نوشته می‌فرستند، نیز مشغله‌های کاری و درد سر‌های خود را دارند و یک نوشته هم از خون دل سرچشمه می‌گیرد و با خون دل عجین شده رقم می‌خورد. کمتر کسانی اند که در این کشور بلا‌کشیده قلم و ‌قدم صادقانه می‌زنند. ما منتظر خبر دادن شما به نسبت مزید مشغله‌های کاری شما نیستیم اما این را هم می‌دانیم که در ده تا نوشتهٔ ارسالی پنج تای حتمن مورد پذیرش خط نشراتی این سایت قرار می‌گیرد.
  و سرانجام ما همهٔ مان راهی یک کاروانیم که نامش ایثار و‌ خدمت به انسانیت است و‌ آرمان بلند ما نسبت به امتنان و‌ ممنونیت از یکدیگر مان ارجحیت و اولویت دارد. با درود وسپاس فراوان!

 3. admin گفت:

  دوست محترم جناب باور بامیک تشکر از شما ، باید در پاسخ تان بگویم که درست است که عزیزان ما ایمیل را به مشکل میفرستند ، ولی باز کردن آن مشکل نیست و مطالعه آن برایم مشکل است. وقتی عنوان آنرا میخوانم جالب است ، متاسفانه متن آن هم مرا خسته میکند و هم خواننده را و نمیدانم که چرا وقت خود را به چنین نوشته ضایع نموده اند . لهذا مجبورم که ایمیل دیگر را باز کنم و مطالعه نمایم و به گفته جنابعالی از هر ده مطلب ، پنج تا قابل نشر نیست و این برادر و یا خواهر باز هم فردا و پس فردا همین مطلب را میفرستد و هم سر خود را به درد می آورند و هم از مرا . اکثرآ اصلا براه نویسنده گی نرفتند . بدبختانه در کشور هر کس که قلم بدست گرفت یا نویسنده است ،یا شاعر ، یا طنز نویس و یا هم کارتونیست . اما هیچکس برایشان نگفته برادر یا خواهر این ره که تو میروی به ترکستان است . منهم آرزو دارم که مطلب عالی و جالب و خواندنی دریافت کنم. بهتر است که عزیزان ما قبل از اینکه مطلب را عنوانی بنده ایمیل میکنند ، سری به سایت بزنند و مطالب آنرا ببینند و بعدآ نوشته خود را دوباره مرور کنند و اگر دوست نویسنده وشاعری دارند آنرا به او بفرستند و هیچ چیز از ایشان کم نمیشود . بنده هیات تحریری دارم که خیلی کم با ایشان تماس میگرم و مطلب رسیده را که خواندم و یا از نطر بنده مشکلی داشته به ایشان ایمیل میکنم و گاهی سه چهار نظر برایم رسیده که تقریبا باهم شباهت داشته وهیات محترم نوشته اند از نظر ما قابل نشر نیست ، بازهم خودت مسؤول هستید که نشر میکنید یا خیر و چون از نظر منهم قابل نشر نبود به آنها فرستادم و ایشان هم حرف خود را زدند و به گردن خودم انداختند. موفق وسلامت باشید . مهدی بشیر

 4. احمد الله بیغش گفت:

  درود و سلام خدمت جناب مهدی بشیر گرانقدر:
  خیلی موضوع مهم را اشاره کردید امید وارم که همه علاقه مندان و کسانی که مطالب خود را برای شما میفرستند از این موضوع آگاه شوند و با عث زحمت خود و شما نشوند .
  من یکی از علاقه مندان شما و سایت شما هستم و متشکرم از زحمت کشی های شبانه روزی شما .
  با حرمت
  بیغش
  از کویت

  • admin گفت:

   ممنون برادر گرامی آقای احمد الله بیغش ،تشکر از حسن نظر تان ، خدا کند . باور نمایید که همه آگاه شده اند و گوش خود را به کری میزنند. موفق وسلامت باشد. مهدی بشیر

 5. Adela Taheri گفت:

  سلام و درود ها
  موفق باشید در همه امور زندگی
  خداوند همچو اشخاص را هدایت نماید که با عث ضیای وقت میشوند.

  • admin گفت:

   جهانی سپاس از خواهر گرامی ام خانم طاهری عزیز ، شما همیشه زنده و موفق باشید. مهدی بشیر

 6. همایون عالمی گفت:

  خدای خدمتگار

  درود به برادر عالیقدر و فرهنگی معزز وطن ما جناب مهدی بشیر!
  آنهای که مطالب شانرا مکرر ارسال میدارند باید بدانند که در رسانه ها یک مطلب فقط یک بار نشر میشود و در آرشیف رسانه باقی می ماند، ازین سبب لطف و مرحمت نموده باعث اذیت این برادر عزیز ما نشوند. زیرا به اصطلاح عام جناب مهدی بشیر فقط یک (خدایی خدمتگار) است و ما باید کار هایش را تقدیر نمائیم و اگر بتوانیم کمک کنیم نه اینکه باعث زحمت بیشتر وی شده و درد سر ایجاد نمائیم. اگر یک مطلب واقعاً جالب باشد در همان لحظات اول توجه همه را جلب خواهد کرد، اما موضوعات مبتذل و تکراری و به اصطلاح سست بنیاد و عاری از استدلال و کیفیت باور کنید هرگز کسب توجه نخواهد کرد. یک بار دیگر از برادر عزیز ما جناب مهدی بشیر بخاطر زحمات بی شائبۀ شان اظهار امتنان می نمایم (همایون عالمی).

  • admin گفت:

   تشکر از برادر گرامی جناب عالمی عزیز ، ممنون حسن نظر تان. امیدوارم که این عزیزان نظریات شما و دیگر دوستان را بخوانند و باعث آزار و اذیت من هم نشوند ، بگفته شما و دیگر دوستان هر مطلبی که جالب و خواندنی بو د ۲۴ ساعت به آن حق اولیت میدهد و لازم نیست که تکرار در تکرار ارسال کنند ، من فقط ایمیل اول شانرا باز میکنم و میخوانم و اگز از نکاه بنده جالب نبود و مشکی داشت ، پاسخ نمیدهم و ایمیل های بعدی شانرا هم باز نمیکنم . امیدوارم باز هم این مطلب و دیدگاهها را مطالعه نمایند. موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

 7. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  برادر گرامی ام مهدی جان عزیز ! نظرات نیک تان قابل قدر است ، امید دوستان با درک کامل آن در زمینه توجه نموده مطالب خویش را ارسال نمایند. مؤفق و مؤید و سرفراز باشید.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر « هروی »

  • admin گفت:

   برادر عزیزم قیوم جان ، تشکر از حسن نظرت . امیدوارم که دوستان ما توجه نمایند . زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

 8. نذیر ظفر گفت:

  با عرض سلام به جناب مهدی جان بشیر و موافقت در پیشنهاد شان باید مشکل این برادر گرامی فر هنگی ما را عزیزان و همدلان فر هنگی بدون شکر رنجی و درک منصفانه بپذیرند.

  • admin گفت:

   ممنون برادر عزیز و گرامی نذیر جان ظفر ، تشکر از کامنت عالی تان . منهم آرزو میکنم که دوستان ما مشکل مرا هم درک کنند. موفق باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما