۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

۲۴ ساعت هرگز تعصب و دورنگی بخود

 تاریخ نشر دوشنبه پنجم میزان   ۱۳۹۵ – ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۶ – هالند

۲۴ ساعت هرگز تعصب و دورنگی بخود راه نداد

درود و سپاس بی پایان به دوست عزیز و دانشمند مهدی جان بشیر امید است صحت و سلامت باشید و خسته نباشید ازینکه در حدود نه  سال با زحمت و محنت سایت زیبای ۲۴ ساعت را به تنهای اداره کردید، من بجز ازینکه از شما به خصوص و از دیگر همکاران نیز اظهار سپاس کنم چه میتوانم گفت؟

۲۴ ساعت هرگز تعصب و دورنگی بخود راه نداد ۲۴ ساعت تمام اقوام و زبانها و ملیت ها و مذاهب را احترام گذاشت در حالیکه با هیچ کدام بطور ویژه نبود ولی با هرکدام با محبت برخورد کرد.

۲۴ ساعت هیچ شخصیتی را نکوبیده است اگر گاهی از حکومات شکایاتی داشته مبنی بر حقایق بوده و بیانگر احساس برگردانندگان سایت برای ملت بوده .

۲۴ ساعت اصالت و رسالتش را همیشه درک کرده و در اولویت قرار داده است. موفقیت مدیر مدبر این سایت یعنی جناب مهدی بشیر را بخودش و علاقمندان این سایت مبارک می گویم و از قلم بدستان خواهشمندم موضوعات ادبی و هنری و فرهنگی و اجتماعی و تاریخی خویش را درین سایت معتبر به زبانهای ملی کشور بدست نشر بسپارند و بدانند که ما پشتو و دری و ازبیکی و تمام زبانهای افغانستان را پذیرفته و با دیده ی قدر آنرا به نشر می سپاریم .

سایت ۲۴  ساعت ما به تمام شما هموطنان عزیز احترام داشته و خواهان وحدت ملی و صلح و آرامش در وطن واحد ما افغانستان میباشد .

زنده و پاینده باد افغانستان عزیز

سید همایون شاه عالمی

 

۲ پاسخ به “۲۴ ساعت هرگز تعصب و دورنگی بخود”

 1. admin گفت:

  تشکر از حسن نظر برادر گرامی و شاعر زیبا کلام جناب آقای عالمی عزیز ، سپاس از پیام زیبا تان. شما همیشه در باره بنده و سایت ۲۴ ساعت لطف داشته اید. به امید همکاری های بیشتر تان . نهمین سالگرد تاسیس سایت ۲۴ ساعت بشما و خواندده گان و هموطنان عزیز مبارک. موفق و سلامت باید.
  مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  با سپاس و امتنان از شاعر زیبا سرا محترم سید همایون شاه عالمی که سروده های زیبای شان همیشه در زیبایی این سایت وزین افزوده است ، مؤفقیت های مزید ایشان را تمنا دارم.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر «هروی»

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما