۲۴ ساعت

02 مارس
۸دیدگاه

قابل توجه عزیزان ۲۴ ساعت

تاریخ نشر دوشنبه ۱۱ حوت  ۱۳۹۳ –  دوم  مارچ ۲۰۱۵ هالند

email - chandrooze (4)

قابل توجه عزیزان ۲۴ ساعت

محمد مهدی بشیر

 شاعران محترم ، نویسنده گان گرامی و فرهنگیان عزیزیکه در فیسبوک صفحاتی دارند و متاسفانه نه دوست فیسبوک ما اند و نه هم ۲۴ ساعت را تا کنون پسندیده اند و فقط میخواهند اشعار و نوشته هایشان در سایت ۲۴ ساعت نشر شود و به جهانیان معرفی شوند.

بنده تصمیم گرفتم  که از آنعده خواهران ، وبرادران محترم  شاعر ، نویسنده و قلم بدستان  تقاضا کنم  اګر با فیسبوک های ۲۴ ساعت دوستی نداشته باشند و آنرا نپسندند از نشر اشعار و مقالات شان در سایت ۲۴ ساعت که از جمله پر خواننده ترین سایت ها است خود داری کنم. لطفا شما که ۲۴ ساعت را دوست ندارید ، نوشته هایتان را هم برای ما نفرستید و میتوانید به سایت های دیګر بفرستید.

عزیزانیکه فیسبوک ندارند دروازه ۲۴ ساعت برویشان باز است و اگر مقالات و اشعار شان مطابق پالیسی ۲۴ ساعت بود ، میتوانند با خواندن این چند جمله :

دوستان و نویسنده گان گرامی!

درصورتیکه خواسته باشید نوشته های تان در این سایت نشر شود میتوانید

بعد از تیپ کردن آنرا از طریق

Word

به این ایمیل آدرس

mehdibashir@gmail.com

بفرستید

و کسانیکه میخواهند ۲۴ ساعت را به پسندند میتوانند بالای لینک ذیل که در قسمت راست صفحه است کلیک کنند.

https://www.facebook.com/24Sahat

۲۴ ساعت از شماست و در خدمت شماست.

 

۸ پاسخ به “قابل توجه عزیزان ۲۴ ساعت”

 1. عزیزه عنایت گفت:

  برادر گل محترم جناب محمد مهدی بشیر درود به شما
  شما که همیشه با فعالیت های فرهنگی تان به تشو یق همکاران قلمی کوشیده و همه را خورسند نگهداشته اید ازشما تشکر میکنم و درارتباط بودن با سایت وزین ۲۴ ساعت چه از طریق فیسبوک و یا هم سایت مزدمی۲۴ ساعت ، باعث افتخار است .که با این اقدام فضای صمیمت را وسیعتر خواهند ساخت. موفق باشید .

 2. admin گفت:

  تشکر از خواهر گرامی ام محترمه خانم عنایت عزیز ، همانطور که میدانید هستند دوستانی که صفحاتی در فیسبوک دارند و همیشه نوشته های خود را برای نشر به سایت ۲۴ ساعت میفرستند ولی نه با فیسبوک ما دست دوستی دراز نکردند و نه هم فیسبوک های ۲۴ ساعت را پسندیده اند یعنی فیسبوک های ما را به رسمیت نشناختند و تنها هدف شان نشر مطالب شان است تا بیشتر مردم آنها را بشناسند و مشهور شوند. لهذا ۲۴ ساعت تصمیم ګرفته مطالب دوستانی که همکار فیسبوک های ما اند و کسانیکه اصلا فیسبوک ندارند نشر کند. از لطف شما خواهر عزیز تشکر. مهدی بشیر

 3. قیوم بشیر « هروی » گفت:

  برادر گرامی ام مهدی جان بشیر ! ضمن عرض سلام و آرزوی سلامتی تان از زحمات قابل قدر تان صمیمانه تشکر نموده و کاملآ با شما همنوا بوده و آرزومندم دوستان به نکات ضروری که اشاره نمودید توجه داشته باشند. با عرض حرمت

  • admin گفت:

   برادر عزیزم قیوم جان ، تشکر از لطف تان که حقایق را تایید کردید. تعداد زیاد دوستانی هستند که اشعار و مقالات خود را برای چاپ ارسال میکنند و منهم آنها را نشر کردم . وقتی دربین دوستانم میبنم که اینها صفحاتی در فیسبوک دارند و بعضی چیز ها که اصلا قابل دیدن نیست ، هم آنها را پسندیده اند و دوست فیسبوک آنها اند و ۲۴ ساعت تنها برای نشر کردن مطالب و معرفی آنها به مردم کشور و جهان است. من هم هرمطلبی را که نشر میکنم اضافه از یکساعت سرش کار میکنم. و تقاصا را کردم که کسی ۲۴ ساعت تا هنوز نپسندیده لطفا مطالب خود را هم برایم نفرستد ، چون هم کارم کمتر میشود و طرف متوجه کارش میشود . موفق باشید. مهدی بشیر

 4. شهلا لطیفی گفت:

  بنظرم کاری معقولی ست که باید خفته گان مطلب آشنا از خواب غفلت بیدار شوند- من حتا چنان خفته گان ناسودمند را از صفحه فیسبوکم خارج می نمایم.
  شما مؤفق باشید.

  • admin گفت:

   تشکر از خواهر گرامی خانم لطیفی عزیز ، شما اصل کار را میکنید و منهم آهسته ، آهسته تصفیه خواهم کرد. موفق باشید. مهدی بشیر

 5. درود ها و تحیات خود را رهبر خردمند سایت وزین ۲۴ ساعت جلالتمأب محمد مهدی بشیر هروی صاحب و گروه فرهنگی و تیم تخنیکی ۲۴ ساعت تقدیم میدارم.
  بدون شک که کوشش ها و تلاش های شما در قسمت استعداد پروری، کمک های معنوی در قسمت ثبت و نشر نبشته ها اشخاص سخنور و خبر رسانی سالم و بیطرف قابل قدر و ستایش است.
  خداوند شما را صحت کامل و عمر دراز نصیب کند.
  زندگی در امور خیر بکام تان باد.

  • admin گفت:

   برادر محترم آقای امپراطور عزیز ، جهانی سپاس از گذر پر مهر تان . همیشه موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما