۲۴ ساعت

02 مارس
۱ دیدگاه

اعلامیه مطبوعاتی روند ۳ افغانستان

تاریخ نشر دوشنبه ۱۱ حوت  ۱۳۹۳ –  دوم  مارچ ۲۰۱۵ هالند

Rawand3

اعلامیه مطبوعاتی روند ۳ افغانستان

در مورد نجات ۳۱ تن از شهروندان ربوده شده توسط ربایندگان مسلح در جنوب کشور

کابل، دوشنبه ۱۱ حوت ۱۳۹۳

بیشتر از یک هفته میشود که تعداد ۳۱ تن از هموطنان عزیز ما در جنوب کشور که در برگشت به ولایات شان از کشور ایران بودند، توسط رهزنان و ربایندگان مسلح و نقاب پوش پس از بازرسیها، به جای نا معلوم برده شده و تا حال در مورد شان معلومات نیز در دست نیست.

روند ۳ افغانستان ضمن محکوم کردن این عمل وحشیانه دشمنان صلح و آرامش مردم، از دولت افغانستان میخواهد تا هر چه عاجل در دریافت این شهروندان عمل نموده تا به انتظار خانواده های مظلوم شان پایان داده شود. ما از مسوولان امنیتی و بخش های مرتبط حکومتی تقاضا داریم تا در مورد پیشرفتهای کاری شان در این بخش، به گونه ی دوامدار به ملت اطلاع دهند. مردم در انتظار دریافت و آزادی این ربوده شده گان هستند.

همچنان، روند ۳ افغانستان مراتب تسلیت خویش را به پیشگاه ملت رنج دیده ی افغانستان که در سوگ عزیزان شان که در حوادث اخیر طبیعی جانهایشان را از دست داده اند نشسته، ابراز میدارد. ما از خداوند منان ج برای شهدای این حوادث بهشت برین، برای مجروحین صحت یابی زودهنگام و برای بازماندگان شهدا، صبر جمیل استدعا میداریم.

بخش مطبوعات و معلومات || Communication & Info

۰۷۹۱۹۱۹۱۵۲ / ۰۷۹۵۱۹۰۸۱۹ /۰۷۰۰۲۰۳۷۳۹

با ما از این طریق نیز بتماس شوید:

در فیسبوک:        www.facebook.com/rawand3.org

در تیوتر:            www.twitter.com/rawand3kbl

ایمیل آدرس:        rawand3.kbl@gmail.com

 

یک پاسخ به “اعلامیه مطبوعاتی روند ۳ افغانستان”

  1. admin گفت:

    دوستان محترم و گرامی ضمن عرض سلام اینجانب هم ر بودن ۳۱ تن از برادران هزاره مارا که از ایران به کشور می آمدند و در بین راه توسط یک تعداد دزدان و ُو وحشی ها بجای نا معلومی انتقال یافته اند بشدت محکوم میکنم و از مقامات امنیتی بخصوص وزیر داخله تقاضا میکنم تا جلو این وحشیګری ها را بګیرد و آنها را هرچه زود تر پیدا کند تا بخانه و کاشانه خود که فامیل های آنها منتظر اند برگردند. .تبدیلی و برطرف کردن پولیس کاری را نمیکند . یک دزد و رباینده میرود . جایش را دیگری میگرد. باید عنی و عبدالله بصورت اساسی کاری را برای امنیت کشور کنند. باز هم مراتب تسلیت و همدردی خود را به بازماننده گان حوادث برف کوچهای پنجشیر و بامیان و بعضی نقاط دیگر کشور تقدیم میکنم و برایشان صبر جمیل آرزو میکنم. روحشان شاد و جنتها نصیب شان. موفق باشید . مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما