۲۴ ساعت

01 ژانویه
۲دیدگاه

سال نو ۲۰۱۵ به همۀ شما مبارک

تاریخ نشر پنجشنبه ۱۱ جدی ۱۳۹۳ – اول جنوری ۲۰۱۵ ملبورن – آسترالیا

سال نو

هموطنان عزیز ، دوستداران محترم ، خواننده گان گرامی و همکاران عزیز سایت ۲۴ ساعت و فیسبوک های آن، سال نو میلادی بشما و خانواده های محترمتان و مردم جهان مبارک. امیدوارم که سال جدید برای مردم افغانستان و جهان یکسال مملو از صفا و صلح دایمی باشد و مردم ما بدون هر نوع تعصبات زبانی ، قومی ، مذهبی و منطقوی با هم متحد و یکپارچه زندگی نمایند.

با عرض حرمت

محمد مهدی بشیر

ملبورن آسترالیا ، اول جنوری ۲۰۱۵

 

۲ پاسخ به “سال نو ۲۰۱۵ به همۀ شما مبارک”

  1. قیوم بشیر « هروی » گفت:

    مهدی جان عزیز سال نو برای شما و فامیل محترم تان نیز مبارک و فرخنده باد ، امیدوارم سال نو سال خوشی های فراوان برای هموطنان ما در سراسر جهان باشد و سالی باشد که رنج و بدبختی و خانه بدوشی خاتمه پذیرد و صلح و صفا و امنیت جایگزین تمام آلام و رنج ها گردد. خوشحالم که در هنگام تحویل سال ۲۰۱۴ به ۲۰۱۵ میلادی شما را در کنار خود داریم و این را به فال نیک گرفته و میگویم سالی که نیکوست از بهارش پیداست ، امیدوارم همیشه سبز و بهاری باشید. با عرض حرمت
    قیوم بشیر « هروی »

  2. admin گفت:

    تشکر قیوم جان عزیز ، منهم خوش هستم که هنگام تحویل سال ۲۰۱۵ میلادی در آسترالیا بودم و هستم . سال نو بشما و خانواده محترم و تمام افغانهای مقیم آسترالیا و هموطنان عزیز ما در سراسر جهان و کشور عزیز ما مبارک ، امیدوارم که سال نو را باخوشی ، سلامتی ، صلح و امنیت باهم زندگی خوشی را سپری کنند. مهدی بشیر – ملبورن آسترالیا.

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما