۲۴ ساعت

18 آگوست
۱ دیدگاه

پیام روند ۳ افغانستان بمناسبت ۹۵مین

تاریخ نشر دوشنبه  ۱۸ آگست ۲۰۱۴ هالند

Rawand3

پیام روند ۳ افغانستان بمناسبت ۹۵مین سالروز استرداد استقلال افغانستان از دولت شاهی انگلیس آنزمان

دوشنبه، ۲۷ اسد ۱۳۹۳

روند ۳ افغانستان، ۲۸ اسد، ۹۵مین سالروز استرداد استقلال این سرزمین کهن را به همه ملت با عزت افغان مبارک باد میگوید.

افغانستان در حالی از ۹۵مین سالروز استرداد آزادی خویش، تجلیل به عمل میآورد که جنجالهای چون مشکلات روند انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ولایتی و ناامنی فراگیر شده است.

با تقدیم تبریکات به کافه ی ملت مسلمان افغانستان، ما از نامزدان انتخابات ریاست جمهوری میخواهیم تا منفعت های شخصی و سیاسی خویش را کنار گذاشته و برای آینده ی افغانستان و عبور از این نابسامانی ها و مشکلات مواجه شده بر پروسه انتخابات به زودترین فرصت ممکن بحث های خویش را قوت داده و در پیدا نمودن راه حلها جدی باشند چون همه مشکلات که دامن گیر این جامعه میشود را تنها مردم مظلوم و بیچاره ی این سرزمین باید متقبل شوند و تحمل کنند.

روند ۳ افغانستان، اکیداً از کشورهای همجوار و بویژه کشور پاکستان، میخواهد تا با در نظرداشت حسن همجواری در تعهدات خویش مبنی بر ثبات افغانستان و مبارزه مشترک علیه تروریزم وفا دار باشند. دولت پاکستان و سازمان استخبارات آن کشور، باید شلیک راکتها را بر ولایات مرزی و خاصتاً ولایت کنر متوقف سازد و بداند که افغانها، دشمنان خویش را در نهایت هر مرحله، همیشه جواب دندان شکن تاریخی داده اند.

ما از دولت افغانستان تقاضامندیم تا مشکلات امنیتی را که دامنگیر اکثریت ولایات کشور شده است، جدی گرفته و تعریف دقیق و صریح از دشمن به مردم افغانستان ارایه نماید تا نیروهای امنیتی کشور بتوانند به شهامت توانا، در مقابله با آنها از حریم ملی و ناموس مادر وطن خویش، دفاع نمایند.

روند ۳ افغانستان، یکبار دیگر، از جامعه جهانی و سازمان ملل متحد میخواهد افغانستان را از اجندای همکاری های خویش دور نسازند و در مورد بخشهای مختلف با دولت افغانستان هماهنگی نموده در بهتر سازی وضعیت در عرصه های مختلفه، همگام با دولت و مردم افغانستان باشند.

 برای معلومات بیشتر و پیامهای مطبوعاتی:

بخش مطبوعات روند ۳ افغانستان: ۰۷۹۱۹۱۹۱۵۲ و ۰۷۹۵۱۹۰۸۱۹

با ما از این طریق بتماس شوید:

در فیسبوک:    www.facebook.com/rawand3.org

در تیوتر:          www.twitter.com/rawand3kbl

ایمیل آدرس:   rawand3.kbl@gmail.com

 

 

یک پاسخ به “پیام روند ۳ افغانستان بمناسبت ۹۵مین”

  1. admin گفت:

    دوستان عزیز ، ما بنام آزاد هستیم ولی از آزادی خبری نیست و آنرا طی سه دهه اخیر از ما گرفتند.امیدوارم روزی برسد که کشور ومردم ما در صلح و صفا زندگی کند . بنده ۹۵ مین سالروز استقلال کشور را توسط شاه امان الله خان از انگلیس ها به فرد فرد کشور تبریک میگویم . امیدوارم کسانیکه آماده رفتن به ارگ اند بفکر کشور و مردم خود باشند. نه بفکر جیب های خود . تا همه متحدانه زندگی کنند. موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما