۲۴ ساعت

10 آگوست
۶دیدگاه

گ شهادت چهار غیر نظامی در حمله انتحاری

تاریخ نشر یکشنبه دهم  آگست  ۲۰۱۴ هالند

در حمله انتحاری برادران و حشی کرزی و احمدزی

  امروز چهار غیر نظامی به شهادت رسیدند

 با تاثر و تآ سف اطلاع یافتم که امروز ساعت ۱۱:۳۰ قبل  از ظهر به وقت محلی در سه راه علاءالدین  در یک انفجار انتحاری که  هدف بمبگذار وحشی و یا برادان کرزی و احمدزی  کاروان نیروهای خارجی بوده است.

 چهار غیرنظامی به شهادت رسیدند و  و بیش از ۳۵ غیرنظامی دیگر زخمی شدند.

میگویند در بین شهدای امروزیک دختر جوان محصل پوهنتون و دو کوک  هم بودند. کرزی و احمد زی مسؤول حمله انتحاری امروز اند.

 چون گروه وحشی طالبان مسئولیت این حمله را به عهده گرفته و ذبیح‌ الله مجاهد سخنگوی این گروه وحشی  گفته که دو تانک نیروهای خارجی را با سرنشینانش منهدم کردند.

اگر یاد تان باشد غنی احمدزی در مبارزات انتخاباتی در قندهار گفت دیدید که بندی های تان را آزاد کردم و اگر به قدرت برسم دیگران راهم آزاد خواهم کرد. همچنان کرزی هم یکتعداد از برادرانش را از زندان ها آزاد کرد. پس منتظر جنایات بیشتر این و حشی ها و برادران این لعنتی ها باشید.

بنده مراتب تسلیت و همدردی خود را به خانواده های عزا دار تقدیم میکنم و برایشان صبر جمیل آرزو میکنم. روح شهدای امروز شاد و جنتها نصیب شان و لعنت به طالبان و حشی و حامیان شان.

با عرض حرمت

محمد مهدی بشیر

 

 

۶ پاسخ به “گ شهادت چهار غیر نظامی در حمله انتحاری”

 1. شهلا لطیفی گفت:

  نهایت متأسفم- به امید صلح همگانی!

 2. محمدیوسف جلال گفت:

  گر پیر نود ساله بمیرد عجبی نیست
  این ماتم سخت است که گویند جوان مرد

  • admin گفت:

   استاد گرامی ، واقعآ درد آور است در این حوانی آرزو هایش را با خود بخاک ببرد. تشکر از شما . روحش شاد و جنتها نصیبش . لعنت خدا به قاتلین و حامیانش.

 3. پوهنوال داکتر اسدالله حیدری گفت:

  بسم الله الرحمان الرحیم. وسیعلم الذین ظلمو ای منقلب ینقلبون.
  بزودی خواهند دانست ظالمان که بازگشت شان به کجاست. سورهء مبارکه الشعراء.
  لعنت خداوهمه خلایق براین جانیان بی دین وحامیان خاین ودور ازاسلامشان. از خداوند قادر وتوانااستدعاداریم تااین خواهر شهید ومظلوم مارا که در عنفوان جوانی وتحصیل همه آرزوهای خودرا بخاک برد،باهمه شهدای دیگر این حادثهء المناک،غریق رحمت بی منتهای خویش گردانیده وفردوس برین را منزل ومأوای شان بگرداند. تأثرات وتسلیت قلبی خودرا خدمت همه بازماندگان وفامیل های شان ابرازداشته و صبر جمیل واجر جزیل برایشان آرزوداریم. برادر غم شریک تان پوهنوال داکتر اسدالله حیدری
  سدنی آسترالیا

  • admin گفت:

   جناب داکتر حیدری گرامی ، تشکر از همدردی تان . خداوند این خواهرک جوان ما و باقی شهدای عزیز را معفرت و روحشان را شاد گرداند. و لعنت به جنایتکاران وحشی و حامیان شان که دست به چنین اعمال زشت میزنند. باز هم لعنت به ایشان . خداوند آنهارا به غضب خود گرفتار کند. شما زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما