۲۴ ساعت

08 مارس
۳دیدگاه

به مناسبت روز جهانی زن

تاریخ نشر شنبه هشتم مارچ  ۲۰۱۴ هالند

محترمه خانم صالحه یوسفی

محترمه خانم صالحه یوسفی

به مناسبت روز جهانی زن

صالحه یوسفی

۸ مارچ ۲۰۱۴

ای زن ای فرشته آسمانی جرأت مبارکی را ندارم. روزیکه تو تولد شدی همه فامیل ات {وی} گفتند یعنی چرا پسر نشد. شب شش و عقیقه برایت نکردند، تو گوی که بلای آسمانی به سر شان نازل شد خسر و خشو با شوهرت غضب بودند، گویا از ولادت طفل تو خجالت می کشیدند که عروس شان چرا یک نر کلنگی نزائیده  است، بی خبر از اینکه دختر و پسر خواست خداوند و از عاملش مرد می باشد نه زن. خشو کاسه لیتی را که به ز چه ها می دهند پخته نکرد. آیا روزت را مبارکی بدهم؟ 

شوهرت اخطار داد که اگر بار دیگر دختر به دنیا بیاوری کشته می شوی، زندگی را برایت حرام می شود و تو بیچاره هنوز که درد زائمانت خلاص نشده بود ترس از آینده ، ترس از کشتن  و زدن داشتی. آیا بگویم که روزت مبارک؟

وقتی که دختر ات ۶ ساله شد به مرد ۷۰ ساله فروخته شد و عروس مرد همسن پدر کلانش شد و تو اجازه نی گفتن و ممانعت را نداشتی. اسمش را سیاه سر گذاشتند، آن طفل مظلوم و بیچاره به جای اینکه باید مکتب می رفت در خانه خسر با دستان کوچک و نازک خود، کار همه فامیل شوهر را بر دوش میبرد. اما هیچ کسی از او راضی نبود، آیا می خواهی هنوز هم روز زن را برایت تبریکی دهم؟

دخترک مظلوم و بیزبانت را لت و کوب کردند، گوش و بینی اش را بریدند، دستش را شکستند، طفلش را در بطنش سقط کردند، سوختاندند، آیا هنوز هم روز زن را برایت تبریکی دهم ؟

دخترک ترا را در نوجوانی برای پیدا کردن پول به روسپی گری مجبور کردند. در ته خانه ها بند کردند. شلاق زدند زیرا او از روسپی گری اباء می ورزید،  سرش را تراشیدند، هر طرف جسمش از ضرب و شتم زخم بر داشت، ناخن هایش را کشیدند، صرف برای اینکه زن بود مانند حیوانات با او رفتار شد و در برابر توتۀ زمین و با حیوانات اهلی معاوضه شد، آیا هنوز هم روز زن را برایت تبریکی بدهم ؟

ای زن ای  فرشته آسمانی ترا با جفت ات خداوند به دنیا فرستاد تا تولید نسل کنی، تا  انسان ها زیاد شود ای زن ای فرشته زیبا در هیچ کتابی ننوشتند که زن را بزنید و ظلم کنید همه جا از تو توصیف شده ، در هر کار و مسلک تو ممتازی، چه شد که ترا به این عذاب های دردناک دچار ساختند؟ این گناه انسان های بی مروت و کثیفی است که بر پیشانی انسانیت لکۀ ننگی هستند. امید ات را از دست مده آخر توسط زنان دانشمند و مردهای چیز فهم از این مظالم غیر انسانی رها می شوی و ۸ ماچ را برایت تبریکی می دهیم و انتظارت به پایان خواهد رسید.

 

۳ پاسخ به “به مناسبت روز جهانی زن”

  1. admin گفت:

    خواهر گرامی محترمه خانم صالحه یوسفی ، به سایت ۲۴ ساعت خوش آمدید. زیبا و عالیست. هشتم مارچ بشما تبریک میگویم .موفق باشید. مهدی بشیر

  2. شهلا لطیفی گفت:

    از قلب نوشته اید. درود و مهرم به نثاری شما.

  3. salehayoussofi گفت:

    ادمین مهربان از شما عالم سپاس سلامت باشید

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما