۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۳دیدگاه

پانزده همین بهارایجاد سایت وزین ۲۴ ساعت !

تاریخ نشر دوشنبه چهارم میزان  ۱۴۰۱– ۲۶ سپتامبر  ۲۰۲۲ هالند

پانزده همین بهارایجاد سایت وزین ۲۴ ساعت !

سایت وزین ومردمی ۲۴ ساعت که در پانزده همین بهارایجاد خویش قراردارد پانزده سال قبل نهالی کوچک وسبزی بود که در گلستان دنیای مجازی سربلند کرد وآهسته آهسته رشد کرد پرشگوفه شد که عطرشگوفه هایش تا دوردست ها مشام دلها را تازه کرد که علاقه مندان زیادی را ازسراسردنیا بخود جذب کرد .

اکنون که در پانزده همین سالگرد خویش قراردارد درخت  برومند ومملو از شگوفه های رنگین و وزین بوده که اینهمه دراثرسعی و تلاش مدیر مسوول  با دارایت و فعال آن جناب  محمد مهدی بشیر، همکاران  قلمی و همکاران تخنیکی میباشد که جای بسا افتخار است که دراین مدت  همان طوریکه از نامش پیداست ۲۴ ساعت درخدمت قرار داشته وبا نشر مطالب زیبا، اشعار شاعران وطن ، معرفی شخصیت های علمی و فرهنگی، معلومات  از اوضاع  داغ وطن همه روزه ، نشر تصاویر زیبا درسایت و صفحات فیسبوکی آن مطالب حقوقی بدفاع از زنان ستم دیدۀ وطن ووووکه به قله های موفقیت رسیده است .
بدینوسیله این پیروزی بزرگ را برای  مدیر مسوول آن جناب محمد مهدی بشیر، خواننده گان گرامی ، همکاران قلمی و تخنیکی تبریک  گفته از خداوند سرفرازی های بیشتر و بیشتر شانرا آرزو دارم .

بادرود
عزیزه عنایت

 

۳ پاسخ به “پانزده همین بهارایجاد سایت وزین ۲۴ ساعت !”

 1. admin گفت:

  تشکر از حسن نظر خواهر گرامی شاعره زیبا کلام محترمه  بانو عزیزه جان عنایت  و پیام عالی تان. پانزدهمین سالروز نشراتی سایت ۲۴ ساعت بشما هم مبارک . به آرزوی سلامتی ، موفقیت و همکاری های بیشتر . مهدی بشیر

 2. عزیزه عنایت گفت:

  برادر گرامی ممنون اینهمه لطف تان که همیشه با مهربانی ولطف از ارسال مطالب و اشعار همکاران قلمی سایت وزین ۲۴ ساعت استقبال کرده اید خداوند شما را سلامت و همیشه رستگار داشته باشد که باز هم پانزده ساله گی سایت همه گانی و مردمی ۲۴ ساعت را برای شما و همه عزیزان و علافه مندانش تبریک میگویم .

 3. قیوم بشیر هروی گفت:

  با سپاس از خواهر گرامی ام من هم بنوبه خودم فرا رسیدن پانزدهمین سال نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت را تبریک وتهنیت عرض نموده ، مؤققیت روزافزون دست اندرکاران محترم آنرا آرزومندم.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – استرالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما