۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۳دیدگاه

۲۴ ساعت در میان دهها سایت افغانى با نشر…

تاریخ نشر دوشنبه چهارم میزان  ۱۴۰۱– ۲۶ سپتامبر  ۲۰۲۲ هالند

پر میمنت باد پانزده همین بهار نشراتى

(وب سایت وزین ٢۴ ساعت)

در عصر کنونى که تکنا لوژى به معراج رسیده و نشرات مطبوع آهسته آهسته جاى خود را به وب سایت هاى انترنیتى مى سپارد ، خوانش و خرید جراید و مجلات کمرنگ گردیده است.

فعالیت وب سایت هاى افغانى با استفاده از تلفون هاى همراه، هزاران معلومات و اخبار داغ را به خواننده گان میرساند.

در مدت بیش از ده سال از همکارى قلمى من با سایت٢۴ ساعت، دریافتم که در میان دهها سایت افغانى که اکثرآنرا مرور کرده ام ، این سایت با نشر مطالب ارزنده از بزرگترین نویسنده گان و شاعران کشور در ردهِ بهترین سایت هاى افغانى قرار دارد.

و برازنده گى دیگر این سایت ، عدم تبعیض أست که اصلا مدیریت سایت ، مدبرانه این موضوع را تحت کنترول قرار داده و همین هم باعث شده تا سایت ٢۴ ساعت خواننده گان و علاقه مندان بیشتر داشته باشد.

مسلم أست در راس هر کارى اگر فرد مسلکى کار پخته و اهل کار قرار گیرد ، نتایج مثمرى در قبال دارد.

جناب محترم مهدى جان بشیر هروى از چهره هاى شناخته شده مطبوعات افغانستان اند.

من بخاطر دارم که ایشان در مجلهِ کمکیانو انیس بحیث مدیر مسوول ایفاى وظیفه میکردند و کارى بود نهایت دشوار که تا فعلا نظیرآن در مطبوعات کشور وجود ندارد، زیرا ادبیات کودک و رشد نو باوه گان از طریق نشرات مطبوع در اکثر کشور هاى جهان وجود ندارد، و سوابق کارى شان وب سایت ٢۴ ساعت را با نورم هاى ژورنالیزم عیار نموده است.

خرسندم که پانزده همین بهار نشراتى این وب سایت وزین را شاهد استم و با وجود سنگ اندازى عده یی ضد فرهنگ و نا بکار ، کار این وب سایت موفقانه به پیش میرود و مصدر خدمات فرهنگى براى هموطنان أست.

در فرجام با ابراز تبریکات قلبى به جناب مهدى جان بشیر هروى ودست اندرکاران سایت ٢۴ ساعت و همکاران قلمى سایت، از خداوند توفیقات بیکران براى همه همکار ان این سایت خواهانم و این مشعل فرهنگى همیشه فروزان باد

با حرمت بیکران

نذیر احمد ظفر

 

۳ پاسخ به “۲۴ ساعت در میان دهها سایت افغانى با نشر…”

 1. admin گفت:

  جهانی سپاس از حسن نظر برادر محترم ظفر عزیز  شاعر زیبا کلام ، نویسنده و ژورنالست آگاه و همکار دایمی سایت ۲۴ ساعت . تشکر از پیام عالی تان. پانزدهمین بهار نشراتی سایت ۲۴ ساعت بشما هم مبارک، به آرزوی سلامتی ، موفقیت و همکاری های بیشتر . مهدی بشیر

 2. نذير ظفر گفت:

  سرور معزز فرهنگى جناب مهدى جان بشیر هروى مدیر مدبر سایت ٢۴ساعت ، زحمات شما و کوشش تان در احیاى فرهنگ چیز نو نیست از اوانیهم در کمکیانو انیس مدیر بودید ، تا امروز پیوسته خدمات فرهنگى را انجام داده اید و عمر تان دراز و تو فقیات بیکران نصیب تان با د

 3. قیوم بشیر هروی گفت:

  محترم نذیر جان ظفر با سپاس از شما جا دارد منهم پانزدهمین سالروز تأسیس سایت وزین ۲۴ ساعت را خدمت همه قلم بدستان و فرهنگیان کشور تبریک وتهنیت عرض نمایم.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – آسترالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما