۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

وب سایت ۲۴ ساعت یکی از وزین ترین و…

تاریخ نشر دوشنبه چهارم میزان  ۱۴۰۱– ۲۶ سپتامبر  ۲۰۲۲ هالند

پانزدهمین سالگرد ایجاد وبسایت ۲۴ ساعت

بعد از تقدیم سلام و حرمت خدمت محترم مهدی بشیر و همه هموطنان عزیز و گرامی خواستم متن کوتاه داشته باشم در ارتباط با وب سایت ۲۴ ساعت که از سالهای متمادی به این طرف یکی از اولین همکاران این وبسایت بوده و می باشم.

البته مدت زمان کوتاهی نسبت وخامت اوضاع صحی، درگیری های روزگار و کار بار و دروس آنلاین که داشتم، نتوانستم همکاری خود را با وب سایت ۲۴ ساعت به صورت متداوم ادامه دهم که خوشبختانه فعلاً از این درگیری ها کمی فرصت دست داده و به کمک خداوند یکتا دوباره  به همکاری هایم با این وب سایت وزین ادامه خواهم داد.

 وب سایت ۲۴ ساعت یکی از باقدمت ترین وبسایت های است که در اولین روزهای که هنوز کسی وبسایت های زبان فارسی را به خوبی بلد نبود و نمی شناخت شروع به فعالیت کرد و با صبر و حوصله و با توانایی‌های زیاد با آنکه در آن زمان امکانات اینترنتی و تکنولوژی بسیار کم و ضعیف بود با پشتکار و حوصله مندی به فعالیت شروع کرد و تا امروز با توانایی خاص به فعالیت و کارهای خود ادامه داده است.

همانگونه که همه ما و شما شاهد هستیم دشمنان این وب سایت و یا بهتر بگویم بدخواهان و حسودان این وب سایت به نحوی از انحاء کوشش‌های خودرا کردند و سعی فراوان به خرج دادند که این وبسایت را از پا در اندازند، بار بار به آن حملات مجازی کردند، این وب سایت را هک کردند کوشیدند آنرا از فعالیت باز مانند اما با همت و درایت که جناب مهدی بشیر داشتند با وجود همه درگیری های کار و روزگار، خوب نبودن اوضاع صحی و تمام مشکلات زندگی که هیچ کدام ما و شما از آن رهایی نداریم، دست از فعالیت برنداشتند و با همت و توانایی و پیش رفتند.

وب سایت ۲۴ ساعت یکی از وزین ترین و پربار ترین وبسایت های زبان فارسی در جامعهٔ افغانی و جامعهٔ فارسی زبانان است. این وب سایت تا امروز به هیچ صورت خودش را وابسته به کدام حزب و مذهب و نژاد و قوم نساخته، اقوام افغانستان را با یک نظر دیده و شما همه می بینید که همکاران قلمی این وبسایت هم از اقوام و نژاد های مختلف افغانستان با زبان های مختلف هستند و سالهاست همکار این کلبهٔ همدلی و باهمی در یک فضای پر از صفا و صمیمت میباشند.

امروز وب سایت ۲۴ ساعت در آستانه پانزدهمین سالگردش قرار دارد من به صفت یکی از سابقه دار ترین همکاران این وبسایت صمیمانه ترین تبریکاتم را نخست خدمت جناب محترم مهدی بشیر اساسگذار و بانی این وبسایت و در ثانی خدمت تمام همکاران گرامی و قلم به دستان که در این وبسایت همکار هستند تقدیم کرده از خداوند آرزو می کنم با همدلی و باهمی بهتر و بیشتر این خانهٔ باصفای افغانان را با حضور شان گرم تر و سبز تر نگهدارند. زیرا این وبسایت یکی از مهمترین مراجع باهمی برای افغانان است که می توانند درد دل شان را روی صفحه آورده و از طریق این وب سایت به گوش تمام هموطنان شان در هر گوشه دنیا که بسر میبرند و به گوش جهانیان برسانند. 

تشکر می کنم از جناب مهدی و شیر که با همه مشکلات صحی و کمبود وقت باز هم وقت می گیرند و برای نشر مطالب همکاران و هموطنان شان زحمات زیادی را به خود متقبل شده،  صدای افغانان را در سراسر جهان از طریق این وب سایت به گوش دیگران می رسانند.

از خداوند موفقیت های بی پایان برای جناب مهدی بشیر عزیز و خانم مهربان شان محترمه بتول جان گرامی آرزو می کنم گفته اند:

(پشت هر مرد موفق دست یک زن دانا و با درایت است) و خانم بشیر گرامی نشان داده است که در پیشبرد فعالیت های شباروزی این وبسایت رول بسی مهم و ارزنده ای را بازی نموده است زیرا اگر ایشان ممانعت در زندگی ایجاد میکردند حتماً جناب بشیر موفق به این فعالیت شباروزی نمی بودند و کار های شان را با این زیبایی و دلچسپی نمی‌توانستند به پیش ببرند. تشکر میکنیم از جناب ایشان و خانم بتول عزیز که با همکاری های معنوی و روانی شان با جناب محترم مهدی بشیر ممد و همکار بودند و هستند.

موفق و کامکار باشید.

با حرمت

صالحه واهب واصل 

 

۲ پاسخ به “وب سایت ۲۴ ساعت یکی از وزین ترین و…”

 1. admin گفت:

  ممنون حسن نظر شما خواهر گرامی شاعره زیبا کلام محترمه بانو صالحه جان  واهب واصل و تشکر از پیام عالی تان. به آرزوی سلامتی و همکاری های بیشتر . مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر هروی گفت:

  خواهر گرامی بانو صالحه جان واهب واصل عزیز با سپاس از حضور پرمهرتان من هم پانزدهمین بهار نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت خدمت شما و همه قلم بدستان سرزمینم تبریک وتهنیت عرض نموده و برای مهدی جان عزیز مؤفقیت روزافزون تمنا دارم.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – استرالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما