۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

پانزده همین سالگرد سایت وزین ٢۴ ساعت…

تاریخ نشر دوشنبه چهارم میزان  ۱۴۰۱– ۲۶ سپتامبر  ۲۰۲۲ هالند

پانزده همین سالگرد سایت وزین ٢۴ ساعت مبارکباد! 

***********

جای نهایت مسرت و مباهات  است که سایت وزین ۲۴ ساعت با طی نمودن یک راه دشوار و با گذشت موفقانه از فراز ها و نشیب ها ؛ پانزده همین سالگرد خجسته اش را یکجا باهمکاران قلمی ،علاقمندان  و دوستان اش جشن می گیرد. 

من به بمثابه علاقمند همیشگی سایت ٢۴ ساعت این روز خجسته را درقدم اول به برادر و دوست گرانمایه ام؛ محترم  محمد مهدی بشیر؛ مؤسس و مدیر مسؤل، به همکاران، علاقمندان و دوستان سایت ٢۴ ساعت که همچو یک ستاره در مطبوعات بیرون مرزی کشور میدرخشد ؛ تبریک و تهنیت عرض میدارم. 

  آرزومندم که سایت رسالتمند ۲۴ ساعت با نشر مطالب علمی و ملی مانند همیش علیه تاریکی ها و‌ هکذا علیه استعمال قوه و شعار های جنگ طلبانه  نقش درخشان ایفا نماید. 

من بخوبی می دانم که پیشبرد کار سایت ۲۴ ساعت خواهان وقت فروان ، امکانات لازم پولی و تامینات خوب تخنیکی می باشد. با آنهم اگر ممکن باشد؛  بخش “ مصاحبه ها با شخصیت های فرهنگی وکارشناسان امور سیاسی و اقتصادی “ در کار سایت علاوه گردد؛ یک اقدام نیک خواهد بود.

هکذا در صورت امکان ( وقت، امکانات مادی-تخنیکی) یک بخش ویدویی در سایت علاوه گردد ؛ بهترخواهد بود. 

برای محترم م. مهدی بشیر ، بنیاد گذار و مسؤل سایت ۲۴ ساعت صحت و موفقیت های مزید تر آرزومیدارم. 

عصمت رسا
 

۲ پاسخ به “پانزده همین سالگرد سایت وزین ٢۴ ساعت…”

 1. admin گفت:

  ضمن تشکر ازپیام زیبا  جناب استاد رسا عزیز به پاسخ پیشنهاد اول تان به عرض میرسانم که فرموده  تان عالی و قابل قبول است . متاسفانه اینجانب نظر به مصروفیت های فرهنگی و کار نشرات سایت نمیتوانم بخش “ مصاحبه ها با شخصیت های فرهنگی وکارشناسان امور سیاسی و اقتصادی “ را پیش ببرم ، اگر جنابعالی این بخش را بدوش میگیرید بنده موافقم واگر کسی دیگر را هم سراغ دارید معرفی کنید.
  همچنان در پاسخ پیشنهاد دوم تان
  طوریکه میدانید۲۴ ساعت نشریه انترنتی مستقل بوده و به هیچ یک از گروهها و سازمانهای سیاسی در داخل و خارج کشورارتباط نداشته که برایش کمک مادی شود ، اگر روزی تاجران ما ازکشور های جهان حاضر شوند و اعلانات تجارتی خود را به سایت ۲۴ ساعت بدهند ما هم پیشنهاد دوم تان را عملی خواهیم کرد.
  پانزدهمین سال نشراتی سایت ۲۴ ساعت بشما دوست گرامی هم مبارک . به آرزوی همکاری های بیشتر تان. مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر هروی گفت:

  باتشکر از جناب رسا و عرض تبریک خدمت ایشان وهمه فرهنگیان عزیز از نظرات نیک شان تقدیر نموده ، امیدوارم روزی شاهد چنین تغییراتی در سایت وزین ۲۴ ساعت باشید.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – استرالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما