۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۲دیدگاه

۲۴ ساعت از بدو تاسیس توانسته یک وحدت…

تاریخ نشر دوشنبه چهارم میزان  ۱۴۰۱– ۲۶ سپتامبر  ۲۰۲۲ هالند

بنام خداوند بخشاینده و مهربان

صمیمانه ترین تبریکات و قدر شناسی قلبی خود و همه اعضای خانواده ام را بمناسبت  پانزدهمین بهار نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت ، به شما و تمام دست اندرکاران پر تلاش و محبوب تان تقدیم نموده موفقیت های هر چه بیشتری را از بارگاه خداوند توانا آرزو مندم.

خیلی ها جای مسرت است که این وظیفه مقدس از زمان تأسیس تا کنون از لحاظ شکل ، محتوا، کیفیت،مطالب سود مند و عام المنفعه در عرصه های مختلف روز تا روز به سوی ترقی پیش رفته و در دل های هموطنان عزیز ما در سراسر جهان جاه پیدا کرده محبوبیت خود را به اثبات رسانیده و یک نقش مهم در سود دهی مردم دارد.
۲۴ ساعت از بدو تاسیس توانسته یک وحدت ملی،حس برادری و برابری را در میان هموطنان ما استحکام بخشد که الحمدلله این کار نیک و طاقت فرسای شما و دست اندرکاران محبوب تان این راه را برای خود هموار کرده است.
و من عقیده راسخ دارم که این زحمات پیگیر و شبانه روزی شما خصوصاً استقامت و پایداری های دوامدار تان به قول شاعر توانای پشتون(عبدالرحمن بابا) که شیرین گفته است:

لکه ونه مستقیم به خپل مکان یم
که خزان راباندی راشی که بهار

مورد تمجید و تحسین جمع کثیر از شخصیت های آزاده جهان قرار گرفته است.

با احترام:
داکتر علیشاه جوانشیر
سدنی_آسترالیا.

 

۲ پاسخ به “۲۴ ساعت از بدو تاسیس توانسته یک وحدت…”

 1. admin گفت:

  ممنون حسن نظر جناب محترم داکتر علیشاه جوانشیر ،آغاز سال نو نشراتی بشما استاد محترم و همکار گرامی سایت ۲۴ ساعت هم مبارک به آرزوی سلامتی و همکاری های بیشتر تان. مهدی بشیر

 2. قیوم بشیر هروی گفت:

  با سپاس از جناب محترم داکتر جوانشیر عزیز وعرض تبریک خدمت ایشان و همه همکاران محترم سایت وزین ۲۴ ساعت مؤفقیت همه عزیزان را آرزومندم.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – آسترالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما