۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۱۹دیدگاه

آغاز چهاردهمین سال تاسیس سایت…

تاریخ  نشر یکشنبه  چهارم میزان  ۱۴۰۰– ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۱ هالند

آغاز چهاردهمین سال تاسیس  سایت ۲۴ ساعت

به همه هموطنان عزیز مبارک

۲۴ ساعت  طی چهارده سال عمر نشراتی اش  بار ها

در مقابل خاینین ملی ،چپاولگران، دزدان ، آدمکشها 

ووطنفروشها مبارزه کرده و میکند.

۲۴ ساعت امسال در شرایطی از چهاردهمین سالروز تاسیسش تجلیل میکند که ارگنشینان  بی غیرت و خایین در راس آن غنی احمدزی وطنفروش ودار ودسته فاسد آن  کشور عزیز ما را دو دسته به تروریستان وحشی و چتلستان سپردند وخودشان با میلیونها دالر از کشور فرار کردند و گروه پست و آدمکش طالبان به دستور پاکستان وارد کابل شدند و قدرت را بدست گرفتند و سیاست پلید طالبانی بیست سال قبل خود را  در مقابل زنان و دختران افغان پیاده کردند و تا کنون برایشان اجازه کار ، درس و تعلیم را ندادند .

۲۴ ساعت  طی چهارده سال عمر نشراتی اش بار ها در مقابل خاینین ملی ووطنفروشان  چون حامد کرزی ، غنی احمد زی ، عبدالله عبدالله ، تفنکسالاران بی غیرت و برادران تروریست شان یعنی طالبان وحشی و حامیان چتلستانی و دالخور شان مبارزه کرده و میکند.

چهارده سال قبل نظر به علاقه ای که به مسایل فرهنگی و نشراتی داشتم و عمری را در آن راستا سپری نموده بودم تصمیم گرفتم درفش آزادی بیان را که در نشیب و فراز مطبوعات کشور و سراسر جهان قرار داشت ، با تأسیس سایت ۲۴ ساعت به اهتزاز در آورم و چراغ آنرا همیشه روشن نگه داشته و آنرا تقدیم عزیزانیکه تشنه چنین سایت و نشریه آزاد برون مرزی بودند ، نمایم.
خوشبختانه همانطوریکه همه میدانید با همه دشواری هائیکه موجود بود این مسیر را به یاری همکاران قلمی ام پیمودم و امروز وارد چهاردهمین سال درخشش آن شدیم.

همان طور که درنخستین روز گشایش ۲۴ ساعت به اطلاع دوستان و هموطنان عزیز رساندم و بازهم تکرار میکنم که :

«۲۴ساعت نشریه انترنتی مستقل بوده و به هیچ یک از گروهها و سازمانهای سیاسی در داخل و خارج کشورارتباط نداشته و هدف آن خدمت به تمام مردم عزیز و دوستداشتنی ما افغانستان بوده و است و بدون هر نوع عقده های شخصی ، تعصبات زبانی، مذهبی ، قومی ، منطقوی و نژادی، در مقابل هرنوع بی عدالتی ها ، ظلم ، جرم و جنایت مبارزه نموده وبه کمک هموطنان عزیز ، فرهنگیان وقلم به دستان گرامی در این راه به پیش خواهد رفت ».

 باید علاوه کنم که:

من و ۲۴ ساعت راهی که بر گزیده ایم شجاعانه به پیش میرویم و با تهدید دشمنان فرهنگ ، ادب و هنر مردم افغانستان هر گز به عقب بر نخواهیم گشت. 

موضوع مهمی را باید یاد آوری کنم  که تعدادی از عزیزان هم از شاعران و نویسنده گان گاهی از من  گله  میکنند که چرا نوشته ها و اشعار شان کمتر در سایت نشر میشود. به پاسخ آنها احترامانه به عرض میرسانم که سایت ۲۴ ساعت همیشه در خدمت شان قرار دارد بشر طیکه مطالب خود را از طریق ایمیل برایم بفرستند .

تعدادی میگویند که ایمیل نداریم . شاید این یک شوخی باشد. همه میدانند  که در شرایط کنونی در داخل و خارج کشور حتی یک کارگر عادی و یک دکاندار بدون ایمیل نیست و ایمیل یکی از ضروریات جامعه امروزی ما است.

من به این عزیزان اطمینان میدهم که ۲۴ ساعت هیچوقت ایمیل و یا شماره تیلفون همکاران خود را به کسی نداده و نمیدهد. چنانچه چند ماه قبل یکی از دوستان محترم  فیسبوکی بنده که انسان خیلی خوب و قابل اطمینان بودند از من خواهان شماره تیلفون و یا ایمیل یکی از همکاران قلمی سایت را خواستند که متاسفانه من برایشان ندادم و او هم با من تا کنون قهر است. لطفا اگر میخواهید مطالب تان در سایت نشر شود از طریق ایمیل با من در تماس شوید.

در اخیر چهاردمین سال تاسیس سایت ۲۴ ساعت را به همۀ هموطنان عزیز، خواننده گان محترم ، همکاران گرامی و دوستان فیسبوک و گروه های مربوط  به آن تبریک عرض میکنم و منتظر همکاری های بیشتر شان هستم .

همچنان از آنعده همکاران عزیز و دوستان گرامی که لطف کردند با ارسال پیامهای تبریکی ، ایمیل ها ، ارسال کارتهای زیبا از سراسر جهان و صحبت های تیلفونی آغاز چهاردهمین بهار نشراتی سایت ۲۴ ساعت را تبریک کفتند جهانی سپاس مینمایم و موفقیت و سلامتی همۀ شانرا با خانواده های محترمشان آرزو مینمایم .

با عرض حرمت

چهارم میزان ۱۴۰۰ – ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۱

محمد مهدی بشیر

 

۱۹ پاسخ به “آغاز چهاردهمین سال تاسیس سایت…”

 1. admin گفت:

  از آنعده همکاران عزیز و دوستان گرامی که لطف کردند با ارسال پیامهای تبریکی ، ایمیل ها ، ارسال کارتهای زیبا از سراسر جهان و صحبت های تیلفونی آغاز چهاردهمین بهار نشراتی سایت ۲۴ ساعت را تبریک کفتند جهانی سپاس مینمایم و موفقیت و سلامتی همۀ شانرا با خانواده های محترمشان آرزو مینمایم
  مهدی بشیر

 2. زهره صابر هروی گفت:

  جناب مهدی جان بشیر بزرگوار و صاحب فهم ! یادگار شاعر نستوه علامه علی اصغر بشیر هروی روان شاد که همواره با زحمات شبانه روزی در خدمت نخبگان و قلم بدستان بوده لحظات عمر پربارتانرا وقف خدمت به وطن و فرهنگیان وطن نموده اند این محبت و سخاوت تانرا بدیده قدر نگریسته یکبار دیگر از شما تا نهایت ها سپاسگزاریم !

 3. قیوم بشیر هروی گفت:

  برادر گرانقدر وعزیزم مهدی جان بشیر، مدیر مدبر سایت وزین ۲۴ ساعت ، ضمن عرض سلام و ادب بدینوسیله چهاردهمین بهار نشراتی سایت مؤقق ۲۴ ساعت را خدمت شما ، همکاران قلمی تان وهمه فرهنگیان و خواننده گان محترم این سایت تبریک و تهنیت عرض نموده ، از خدواند بی نیاز برای شما طول عمر با سعادت و مؤفقیت روزافزون تمنا داشته و امیدوارم امسال نیز همچون سالهای قبل با مطالب و اشعار برازنده بدرخشید ، سعادتمند و کامگار باشید.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – آسترالیا

 4. سید جلال علی یار گفت:

  درود تان باد جناب آقای بشیر آنچه گفتیم قطرۀ از دریای معرفت نگفتیم و آنچه به تعریف و توصیف نشستیم ذرۀ از آفتاب ادب و فرهنگ نگفتیم ، شما بر حق درخور شایسته های دنیا هستید خدمات شما از دیدۀ اهل ادب و فرهنگ نهان نخواهد ماند از ایزد منان نهایت امن و آرامی و صحتمندی شما را آرزومندم سلامت و مؤید باشید.

 5. خالد عزیز گفت:

  عرض سلام و احترام به دوست عزیزم جناب محمد مهدی بشیر!
  چهاردهمین سالروز تاسیس سایت وزین ۲۴ ساعت را بشما و از طریق شما به خانواده و فامیل محترم تان، دوستان ، همکاران و فرهنگیان عزیز و علاقه مندان سایت تبریک و تهنیت گفته از بارگاه خالق توانا موفقیت مزید برایتان ارزودارم .

 6. عبدالله هروی گفت:

  سلام و ارادت به برادر محترم آقای محمد مهدی بشیر
  جهاردهمین بهار نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت را بشما استاد گرامی ، دوستان، همکاران و هموطنانم عزیز تبریک و تهنیت میگویم آرزوی بهروزی ها و موفقیت ها و صحتمندی برایتان دارم . یکبار دیگر این روز بزرگ را به شما برادر عزیزم محمد مهدی جان گرانقدر تبریک و تهنیت میگویم .

 7. ظفر خان اهتمام گفت:

  درود بر شما بشیر گرانمایه و‌ارجمند!
  ازینکه بدون پاداش و چشم داشتی بهترین و‌ا رزشمند ترین کار فرهنگی را انجام داده و میدهید هیچ شکی نیست . آغاز چهاردهمین سال تاسیس سایت وزین ۲۴ ساعت را برای تان تبریک و تهنیت عرض نموده توانمندی و پشتکار آرزو میکنم
  شاد و سرمست از باده دانش وفرهنگ باشید

 8. عزیزالله احمدی گفت:

  جناب مهدى جان بشیر را عرض سلام، ادب و اخلاص
  چهاردهمین سال نشراتی سایت دشمن ستیز ، عالمانه و عاقلانه ى شما را در را ه افشاى دشمنان، ظالمان، زور گویان و غاضبان میهن به خون خفته ى ما تبریک میگویم.
  براى شما و همکاران محترم شما صحت ،سعادت و پیروزیهاى بیشتر در راه تحقق ارمانهاى ملت شریف ما از خداوند ج استدعا میدارم.

 9. حسن فروغ گفت:

  چهاردهمین سالروز فعالیت سایت وزین ٢۴ ساعت را براى بشیر عزیز و همه سهم داران این سایت خدمتگذار عرصه هاى گوناگون زندگى تبریک و تهنیت گفته موفقیت هاى هرچه بیشتر آنرا خواهانم

 10. نورالدین همسنگر گفت:

  چهاردهمین سالروز سایت وزین ۲۴ ساعت مبارک . جهانی سپاس از لطف بی پایان برادمحترم و اندیشمند جناب مهدی بشیر، موفقیتهای فراوان برای شان ارزو می نمایم. درود ها نثارتان.

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما