۲۴ ساعت

09 می
۵دیدگاه

روز جهانی مادر مبارک

تاریخ  نشر  یکشنبه  ۱۹ ثور  ۱۴۰۰ – ۹  می ۲۰۲۱ هالند

امروز نهم  می ۲۰۲۱ مصادف است به روز جهانی مادر ، چی زیبا ، دلنشین‌ و مسرت‌ بخش است واژه « مادر» ، مادر زیباترین‌ کلمه‌ ایست که تا حال شنیده ام .باید اعتراف کرد که  هیچ‌ زبانی‌ نمی‌تواند این‌ واژه را تشریح‌ کند و هیچ‌ قلمی‌ نمی‌تواند آن را به‌ رشته‌ تحریر در آورد وهیچ آغوشی گرمتر از آغوش مادر نیست .

باید اضافه کرد که هیچ چیز نمیتواند جای مادر را در دنیا پر کند . کسانی این را درک میکنند که مادران شان در این روز در کنار شان نیستند ، بخصوص مادر مهربان و دوستداشتنی ام که یادشان همیشه نزد من و خانواده زنده و گرامی است .

امروز در اکثر کشور های جهان بخصوص در کشور هالند فرزندان با دادن تحایف و دسته های گل از مادران شان تجلیل بحمل می آورند و ایشان  را مورد نوازش قرار داده  و از زحمات شان تشکر میکنند.

بنده این روز را به تمام مادران عزیز و گرامی افغان و جهان که در قید حیات اند از صمیم قلب تبریک و تهنیت گفته، برایشان سلامتی ، طول عمر و پیروزی آرزو میکنم و به آنعده از مادران عزیز و گرامی که جایشان در این دنیا خالیست دعا و درود فرستاده  روحشان  را شاد و خاطره هایشان را گرامی میدارم.

مهدی بشیر

 

۵ پاسخ به “روز جهانی مادر مبارک”

 1. admin گفت:

  این روز را به تمام مادران عزیز و گرامی افغان و جهان که در قید حیات اند از صمیم قلب تبریک و تهنیت گفته، برایشان سلامتی ، طول عمر و پیروزی آرزو میکنم و به آنعده از مادران عزیز و گرامی بخصوص مادر ما که جایشان در این دنیا خالیست دعا و درود فرستاده  روحشان  را شاد و خاطره هایشان را گرامی میدارم.
  مهدی بشیر

 2. محمد یوسف جلال گفت:

  روز جهانی مادر به همه مادران ستمدیده کشور مبارک ، روح مادرانی که در قید حیات نیستند شاد ویادشان گرامی باد.

 3. عبدالله هروی گفت:

  جناب بشیر عزیز ،تشکر از نوشته تان. روز جهانی مادر به همه مادران عزیز افغانستان و جهان مبارک. روح تمام مادرانیکه در کنار ما نیستند بخصوص مادر من و شما شاد.

 4. عزیزه عنایت گفت:

  شما بسلامت باشید که همیشه بخاطر قدر دانی از مادران و زنان مینویسد و به دفاع از زنان مظلوم ازطریق سایت وزین ۲۴ ساعت فعالیت میکند .
  روح مادرانیکه در جمع نیستند شاد باشد و جای شان بهشت .

 5. قیوم بشیر هروی گفت:

  با سپاس و امتنان از برادر عزیزم مهدی جان گرامی من هم فرا رسیدن روز جهانی مادر را به همه مادران عزیز بخصوص مادران دردمند افغانستان تبریک و تهنیت عرض نموده و برای شان طول عمر با سعادت تمنا دارم و برای مادر گرامی ما و همه مادران سفر کرده که از میان ما رفتند بهشت برین تمنا دارم.
  باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – آسترالیا

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما