۲۴ ساعت

14 دسامبر
۹دیدگاه

عزیزان محترمیکه در کنار فیسبوک های

تاریخ نشر جمعه  ۲۳  قوس  ۱۳۹۷ –  ۱۴ دسامبر  ۲۰۱۸–  هالند

عزیزان محترمیکه  در کنار فیسبوک های

سایت ۲۴ ساعت تشکیل گروه داده اند توجه نمایند

به اطلاع آنعده کسانیکه  بدون موافقه بنده و پیشنهاد دوستی و پسند سایت ۲۴ ساعت با گذاشتن عکس من در قسمت بالایی صفحه شان بحیث مسؤول گروه و تعیین شخصی هم بحیث سرپرست گروه که اصلآ بنده با ایشان آشنایی ندارم میرسانم که هرچه زود تر عکس بنده را بردارند و یا مستقیمآ بامن در تماس شوند. در غیر آن خودم گروه شانرا از صفحه بر میدارم . امیدوارم آزرده نشوند .

چون مطالبی که در این گروه ها نشر میشود شاید هم به پالیسی سایت ۲۴ ساعت برابر نباشد و هم هرچه نشر میشود بنام بنده تمام میشود در حالیکه من از متن آنها خبر ندارم .

با عرض حرمت

مهدی بشیر

 

۹ پاسخ به “عزیزان محترمیکه در کنار فیسبوک های”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  چون مطالبی که در این گروه ها نشر میشود شاید هم به پالیسی سایت ۲۴ ساعت برابر نباشد و هم هرچه نشر میشود بنام بنده تمام میشود در حالیکه من از متن آنها خبر ندارم .
  با عرض حرمت
  مهدی بشیر

 2. فریده کریمی گفت:

  برادر محترم ، فرهنگی فعال و ادمین سایت وزین ۲۴ ساعت آقای محمد مهدی بشیر ، خدا را شکر که به سلامتی به کار های فرهنگی تان برگشتید . واقعآ در این چند هفته جای تان خالی بود . متاسفانه من فیسبوک ندارم و یگانه دوست من ۲۴ ساعت است . من با نوشته تان همنوا هستم و در صورتیکه شما موافق نباشید ، هیچکس حق ندارد از نام تان استفاده نماید و برایش گروه بسازد.

  • admin گفت:

   خواهر گرامی خانم فریده کریمی تشکر از حسن نظر تان شما به سلامت باشید. من نمیدادنم که این مردم چرا در حالیکه با من رابطه ندارند از نام من استفاده میکنند. زنده باشید. مهدی بشیر

 3. عبدالله هروی گفت:

  دوست وبرادر محترم آقای محمد مهدی بشیر ، الهی شکر که صحت تان بهتر شده ودوباره در خدمت هموطنان قرار گرفتید. در مورد نوشته تان باید به عرض برسانم که اگر کسی مطلبی را از جای میگیرد و یا از نام آن روز نامه یا سایت استفاده میکند باید با نویستده مطلب و مسؤول سایت در تماس شوند. فرموده شما درست است.

  • admin گفت:

   برادر محترم آقای عبدالله هروی ، ممنون لطف تان . همیشه زنده باشید.خداوند چنین انسان ها را هدایت کند. مهدی بشیر

 4. قیوم بشیر هروی گفت:

  برادر گرامی القدرم مهدی جان عزیز نخست از همه خوشالم که صحت تان بهتر است ، ولی ایکاش چند روز دیگر هم استراحت میکردید و با حوصله مندی از کامپیوتر دور می بودید ، حالا هم که بخیر برگشتید لطفآ کوشش کنید که زیاد فشار بخود نیاورید و بیشتر استراحت نمایید تا بخیر بکلی صحت یاب شوید. و اما از بابت این گروه ها متآسفانه نمیدانم چرا یک تعداد آدم ها دست به چنین کاری میزنند. یا گروه می سازند ویا مرتبآ پیام های بی معنی میفرستند که در واقع حیف وقت انسان که آنرا بخواند تا چه رسد در مورد آن نظری بدهد. فکر میکنم این چنین آدم ها یا اینکه شکم شان سیر است و پول مفت میگیرند ویا اینکه مریض اند که با این کار خویش جز مزاحمت برای دیگران چیزی عاید شان نمیشود. به امید اینکه قدری بخود بیایند و از گروه بازی و پیام فرستادن و مزاحمت های بیجا دست بکشند و از طرفی هم بدون اجازه کسی را شامل گروه خویش نسازند. باعرض حرمت
  قیوم بشیر هروی

  • admin گفت:

   برادر عزیزم قیوم جان ضمن عرض سلام تشکر از حسن نظرت . زیاد کار کرده نمیتوانم و آهسته آهسته نشرات را پیش میبرم. فرموده تان درست است .انشالله کمی حالم بهتر شود همۀ آنها را پاک میکنم و بروند برای خود جای پیدا نمایند. مهدی بشیر

 5. عزیزه عنایت گفت:

  انشاالله که صحت مبارک تان بهتر شده باشد و از اینکه شما شخصیت فرهنگی و شناخته شده هستین میخواهند از نام شما استفاده کرده مطالب خود را بنشر برسانند که البته این کار درست نیست به پالیسی سایت زیبا و مردمی ۲۴ ساعت نمیخواند .

  • admin گفت:

   خواهر عزیزم محترمه خانم عزیزه جان عنایت ، تشکر از لطف تان. شما به سلامت باشید. بخاطریکه من شخص شناخته شده هستم که البته شما زره نوازی میکنید و این ها بایداز نام من به خاطر معرفی خود استفاده نمایند. ممنون شما .مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما