۲۴ ساعت

26 سپتامبر
۴۸دیدگاه

۲۶ سپتامبر یازدهمین سالروز سایت ۲۴ ساعت

تاریخ نشر چهار شنبه  چهارم  میزان  ۱۳۹۷ –  ۲۶ سپتامبر  ۲۰۱۸–  هالند

۲۶ سپتامبر ۲۰۱۸ یازدهمین سالروز

سایت ۲۴ ساعت

هموطنان عزیز ، خواننده گان محترم و همکاران گرامی و فرهنگیان عزیز !

امروز چهارشنبه چهارم میزان ۱۳۹۷ برابر است به ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۸ مصادف است به یازدهمین سالروز تاسیس سایت شما ۲۴ ساعت .

بنده در این مورد از بعضی دوستان ایمیل های دریافت کردم که چرا تا امروز در این باره اطلاعیۀ نشر نکردم  .

با معذرت به اطلاع تان میرسانم که بنده نظر به تکالیف صحی و وظیفوی که دارم نتوانستم که یازدهمین بهار سایت ۲۴ ساعت را با دوستان ، دشمنان ، همکاران و خواننده گان عزیز شریک بسازم و بشما وعده میدهم که در آینده اگر حیات باقی بود از آن تجلیل بعمل خواهم آورد.

یک خواهش کوچک دیگر هم از تمام عزیزان دارم که لطف نمایند تا مدتی از فرستادن مطالب طویل که اضافه تر از یک ورق  A4 باشد خود داری کنند.

به آرزوی صحت وسلامتی همۀ عزیزان

با عرض حرمت

محمد مهدی بشیر

بیست و ششم سپتامبر ۲۰۱۸ هالند

 

۴۸ پاسخ به “۲۶ سپتامبر یازدهمین سالروز سایت ۲۴ ساعت”

 1. علی احمد رزگر پور گفت:

  آرزوی موققیت روز افزون و سعادت وصحتمندی همیشگی بشما دارم . مبارک تان باد جناب بشیرعزیز

  • admin گفت:

   ممنون برادر محترم جناب آقای زرگرپور عزیز ، ممنون لطف تان . بشما هم مبارک. مهدی بشیر

 2. نذیر ظفر گفت:

  انشالله سالگردش مبارک است و از همین لحظه تبریکات قلبی خود را ابراز میکنم و الله عز جل تمنای توفیقات بیشتر شما را و دست اندر کاران سایت وزین ٢۴ ساعت را خواهانم و این مشعل ازاد منش فر هنگی و اجتماعی را همیشه تابان ارزومندم.
  سایت ٢۴ ساعت که با محتوا و مضامین نویسنده گان چیره دست مزین میباشد برای نسل نوین و اینده گان ما انشالله مصدر خد مات شایسته می گردد.

  • admin گفت:

   از برادر محترم و شاعر گرامی جناب نذیر جان ظفر جهانی سپاس ، بشما هم مبارک . به آرزوی همکاری های همیشگی تان . مهدی بشیر

 3. عزیزالله توانا گفت:

  دوست گرامی آقای محمد مهدی بشیر !
  سلام بر شما
  سلام بر یاران شما
  نخست امیدوارم که صحتمند شده و با جسم و روحی سلامت به پیکار تان در برابر کژی ها و ناراستی ها ادامه بدهید .
  و دیگر اینکه سالروز سایت ۲۴ ساعت مبارک باد
  برای شما
  برای رهروانش !
  پدرود

  • admin گفت:

   از برادر محترم واستاد گرامی جناب آقای توانا سپاس ، همیشه موفق باشید. سالروز سایت ۲۴ ساعت بشما هم مبارک. مهدی بشیر

 4. زینب کبیر گفت:

  تبریک باشد.

 5. عنایت باور بامیک گفت:

  خوشحال استیم که این سایت اثرگذار یازدهمین سال فعالیت خود را برگزار می‌کند.
  این امر را به متصدیان آن خجسته‌باد می‌گوییم.

 6. نورالله وثوق گفت:

  سالروز تأسیس سایت ٢۴ ساعت مبارکباد

  • admin گفت:

   جناب آقای وثوق عزیز ، سالروز تاسیس سایت ۲۴ ساعت بشما هم مبارک. موفق باشید. مهدی بشیر

 7. مصلح سلجوقی گفت:

  موفق و پرتوان بمانید جناب بشیر.

 8. admin گفت:

  با شما استاد گرامی جناب اقای سلجوقی عزیز. مهدی بشیر

 9. عبدالله هروی گفت:

  برادر محترم و فرهنگی فعال آقای محمد مهدی بشیر ، اولا برایتان صحت وسلامتی آرزو میکنم و ثانیآ یازدهمین سالروز تاسیس سایت وزین ۲۴ ساعت یگانه سایت وزین و مردمی را بشما ، همکاران محترم تان و خواننده گان عزیز تبریک و تهنیت عرض میکنم و موفقیت تان را از درگاه خداوند بزرگ میخواهم .

  • admin گفت:

   برادر عزیز و دوست گرامی آقای عبدالله هروی ، تشکر از لطف تان . آغاز یازدهمین سال تاسیس سایت ۲۴ ساعت بشما هم مبارک . موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

 10. محب نثار گفت:

  موفقیت های بیشتر فرا راهتان باد.

 11. فریده کریمی گفت:

  برادر بزرگوار و ادمین سایت زیبا ۲۴ ساعت آقای محمد مهدی بشیر ، یازدهمین سالروز سایت وزین مردم افغانستان را بشما ، همکاران و دوستان تان تبریک عرض نموده ، برای شما سلامتی و موفقیت آرزو میکنم.

  • admin گفت:

   از حسن نظر خواهر گرامی ام محترمه خانم فریده کریمی جهانی سپاس. سالروز تاسیس سایت ۲۴ ساعت بشما هم مبارک . موفق و سلامت باشید. مهدی بشیر

 12. هادی امیرزاده گفت:

  موفقیت های تان را بیش از پیش آرزو دارم .

 13. برادر عزیز و دانشمند جناب محمد مهدی جان بشیر قبل از همه سال روز سایت وزین ۲۴ ساعت را تهنیت و تبریک میگویم آرزوی موفقیت های مزید شما را دارم
  راستش را بپرسید در طول سال که گذشت شما در حق بنده لطف زیادی نمودید مطالب مرا درسایت ۲۴ ساعت انتشار داده و همه زحمات و دیزاین آن به دوش شما بوده است از این بابت یک دنیا تشکر میکنم .دست تان درد نکند.
  برادر عزیز گردانندگی یک سایت کار ساده و آسان نیست حوصله مندی و دقت و سلیقه تان را تقدیر میکنم . موفقیت های که فقط شما باعث آن شده اید به نظر قدر نگریست . این سایت در حقیقت همان ( از هر چمن سمنی است ) که با ابتکار شما شکل گرفته و میگیرید .
  یقین دارم در اینده سایت وزین ۲۴ ساعت در دل همه مردم راه باز نموده و دوست داشتنی تر خواهد بود من این موفقیت را به شما و از طریق شما به خانواده محترم هروی تبریک گفته ؛ سرفرازی تان را از ایزد منان استدعا دارم.

  • admin گفت:

   برادر محترم و دانشمند گرامی جناب استاد شاه محمود محمود ، جهانی سپاس از حسن نظر تان . منهم آغاز یازدهمین سالروز تاسیس سایت ۲۴ ساعت را بشما و فرهنگی های عزیز تبریک میگویم . امیدوارم به کمک شما دانشمندان ونویسنده گان محترم سایت ۲۴ ساعت بتواند در راهی که پیش گرفته موفق شود .
   به آرزوی همکاری های همیشگی تان . موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

 14. نورالدین همسنگر گفت:

  یازدهمین سالگرد آغاز نشرات سایت زیبای ۲۴ساعت را به شما دوست وبرادرفرهیخته واندیشمند جناب محمد مهدی بشیر از صمیم قلب تبریک وتهنیت گفته، موفقیت های بی پایان برای تان آرزو می نمایم. صحت و سلامتی کامل برای تان میخواهم. روز وروزگار شاد و باسعادت داشته باشید.

  • admin گفت:

   ممنون استاد گرامی جناب آقای همسنگر عزیز ، آغاز یازدهمین سالروز سایت ۲۴ ساعت بشما هم مبارک .به آرزوی همکاری های همیشه گی تان . موفق و سلامت باشید . مهدی بشیر

 15. نجیب الله پاشان گفت:

  جناب محمد مهدی بشیر نهایت گرامی مرد متین و مهرگستر مرد فرهیخته و فرهنگی عرض حرمت و ارادت.
  یازدهمین سال روز فعالیت تار نمای بیست وچهار ساعت ۲۴ از صمیم قلب تبریک و تهنیت شما جمع همه کارمندان آن بادا.
  امیدوارم که این رسانه اجتماعی سیاسی فرهنگی سالیان متمادی فعالیت داشته باشد و از خود نمونه های اعلی از ترقی و بیشتر و کارکشتی برای هموطنان ما از خود بجاه بگذارد.
  همیشه و پاینده باشید

  • admin گفت:

   برادر محترم ودوست فرهنگی عزیز م جناب آقای پاشان ، جهانی سپاس از حسن نظر تان . منهم آغاز یازدهمین سالروز تاسیس سایت ۲۴ ساعت را بشما همکار گرامی تبریک میگویم و آرزومندم که با کمک و همکاری شما عزیزان بتوانم در این راه مصدر خدمتی به مردم و کشور عزیز ما شوم . موفقیت و سلامتی تانرا از خداوند بزرگ میخواهم . مهدی بشیر

 16. محمد جان مهجور گفت:

  سالروز تاسیس سایت وزین ۲۴ساعت به شما و همه دوست داران سایت مبارکباد.

  • admin گفت:

   تشکر ازدوست گرامی جناب محترم محمد جان مهجور ، بشما برادر عزیز هم مبارک. مهدی بشیر

 17. عزیزه عنایت گفت:

  سلام و درود بر شما برادر گرامی جناب محمد مهدی بشیر مدیر مسوول سایت وزین و جهانی ۲۴ ساعت و همۀ هکاران قلمی و دست اندرکاران فعال ان تقدیم است .
  درنخست یازدهمین سالروز این سایت همگانی را به شما و همۀ هموطنان گرانقدر تبریک میگویم
  سایت ۲۴ ساعت که همیشه با نشر مطالب آموزنده ، معلوماتی ، معرفی شخصیت های علمی و فرهنگی ، اوضاع هرروز وطن ، اشعار شاعران و صدها مطالب جالب دیگرباپشت کارو فعالیت های خسته گی ناپذیر مسوول و همکاران آن درخدمت مردم وطن قرار دارد که با این شیوه هزاران علاقه مند را طی سالیانی بخود جذب کرده و مانند ستاره درخشان دربین سایت های افغانی میدرخشد که این موفقیت بزرگ را برای شما برادر گرامی و همه دست اندرکاران تبریک گفته پیروزی های بیشتری را برای شما و سایت عموی ۲۴ ساعت از خداوند خواهانم .

  • admin گفت:

   خواهر نهایت عزیز و گرامی و شاعره زیبا کلام محترمه خانم عزیزه عنایت ، جهانی سپاس از حسن نظر و لطف تان .
   بنده هم آغاز یازدهمین سالروز تاسیس سایت ۲۴ ساعت را بشما ، همکاران گرامی و خواننده گان محترم تبریک عرض نموده ، امیدوارم به کمک و راهنمایی های شما همکاران عزیز بتوانم به مردم و کشور عزیز ما مصدر خدمتی شوم .
   به امید همکاری های همیشگی تان.
   موفق و سلامت باشید . مهدی بشیر

 18. درمحمد وفاکیش گفت:

  سالروز سایت وزین ۲۴ ساعت به همه ما، به دوست دانشمندم موسس این سایت محترم مهدی بشیر و اهل دانش وبینش مبارک.

  • admin گفت:

   ممنون دوست دانشمند و ژورنالیست شناخته شده کشور محترم در محمد وفاکیش و تشکر از حسن نظر تان. آغاز یازدهمین سالروز تاسیس سایت ۲۴ ساعت بشما و تمام هموطنان عزیزما مبارک. به آرزوی سلامتی همیشگی تان. مهدی بشیر

 19. قیوم بشیر هروی گفت:

  مهدی گرامی مدیر مدبر سایت وزین ۲۴ ساعت !
  من هم فرا رسیدن یازدهمین بهار نشراتی سایت وزین ۲۴ ساعت را خدمت شما ، همکاران قلمی تان و همه خوانندگان گرامی تبریک و تهنیت عرض نموده ، با سپاس و قدردانی از شما که بصورت شبانه روزی زحمت می کشید صحتمندی و سرفرازی شما را تمنا دارم. با عرض حرمت
  قیوم بشیر هروی
  ملبورن – آسترالیا

 20. admin گفت:

  برادر عزیزم قیوم جان
  جهان سپاس از شما و زحمت های تان . منهم آغاز یازدهمین سال تاسیس سایت ۲۴ ساعت را بشما و تمام دوستان و همکاران عزیز تقدیم میکنم و به آرزوی همکاری ها و راهنمایی های تان . موفق وسلامت باشید . مهدی بشیر

 21. همایون شاه گفت:

  در اثر بسته شدن حساب (اشعار همایون شاه) حتی نتوانستم سالگرد سایت زیبای ۲۴ ساعت را دانسته و تبریک بگویم، از صمیم قلب سالگرد این سایت زیبا را به مدیر مدبر آن جناب مهدی بشیر و سایر همکاران و عزیزان مبارک گفته و موفقیتهای هر چه بیشتری را برای مشترکین این سایت پربها آرزو میکنم. من مدیون جناب مهدی بشیر هستم که همیشه اشعار و مقالات ناچیز مرا پیرایش و آرایش نموده و بدست نشر سپرده اند و این احسان شانرا هرگز فراموش نخواهم کرد. انشالله که موفق و سرفراز باشید برادر والاگهر مهدی بشیر. با مزید حرمت (همایون عالمی).

  • admin گفت:

   تشکر از حسن نظر برادر محترم جناب سید همایون شاه عالمی .
   منهم آغاز یازدهمین سال تاسیس سایت ۲۴ ساعت را بشما و تمام همکاران و خواننده گان عزیز تبریک عرض میکنم و به آرزوی سلامتی و همکاری های همیشگی تان. مهدی بشیر

 22. قیوم بشیر هروی گفت:

  منهم از عموم دوستان وعزیزانی که یازدهمین سالروز تأسیس سایت وزین ۲۴ ساعت را به برادر عزیزم مهدی جان تبریک وتهنیت گفتند اظهار سپاس و قدردانی نموده و یکبار دیگر درخشش این اختر تابناک را در آسمان فرهنگیان سراسر جهان به همه همکاران اعم از شاعران ، نویسندگان و در کل خوانندگان محترم سایت وزین ۲۴ ساعت مبارکباد گفته و از خداوند متعال برای برای مهدی جان عزیز طول عمر با عزت ، سلامتی و سعادتمندی آرزو میکنم ،
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر هروی

  • admin گفت:

   دوستان محترم ، استادان ، دانشمندان ، فرهنگیان ، نویسنده گان ، شاعران و قلم بدستان عزیز !
   جهانی سپاس از حسن نظر و زره نوازی تان در مورد بنده و سایت خود تان که با ارسال کامنت های زیبا و فرستادن گلها و پستکارت های مقبول و تیلفونی از کشور های دور و فرستادن ایمیل ها سال روز تاسیس سایت ۲۴ ساعت را تبریک گفته تشکر میکنم و آرزو میکنم که همیشه همکار ، خواننده و راهنما ی ۲۴ ساعت باشید. به امید موفقیت و سلامتی دایمی شما عزیزان و خانواده های محترم تان .
   با عرض حرمت
   مهدی بشیر

 23. برادر نهایت عزیزوگرامی آقای محمد مهد ی بشیر!
  اولتر ازهمه صحت وسلامتی تانرا ازبارگاه ایزد منّان استدعا نموده و یازدهمین سالروز تأسیس سایت وزین ۲۴ ساعت را خدمت شما،همه همکاران فرهنگی وهمکاران تخنیکی و علاقمندان این سایت وزین نان، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض میدارم.سایت وزین ۲۴ساعت یکی از سایت های بسیار موفق،بسیار پر مطالب رنگین وجالب بوده وعلاقمندان زیاد دارد که این همه نتیجهء زحمات شباروزی شمارا در راه خدمت به فرهنگ وطن محبوب ما نشان می دهد.موفقیت های هرچه بیشتر ازپ یشتر تانرا ازخداوند منّان استدعادارم. کامگار وسرفراز باشید.باعرض حرمت ، داکتر حیدری

  • admin گفت:

   برادر بزرگوار و گرامی جناب محترم پوهنوال داکتر اسدالله حیدری ، تشکر از حسن نظر تان در باره سایت ۲۴ ساعت . منهم آغاز یازدهمین سالروز تاسیس سایت ۲۴ ساعت را بشما ، خواننده گان محترم و همکاران گرامی تبریک عرض میکنم. به آرزوی همکاری های دایمی و صحت وسلامتی تان. مهدی بشیر

 24. یازدهمین سالگرد آغاز نشراتی سایت وزین ۲۴ساعت را به شما دوست نهایت گرامی فرهیخته ،اندیشمند زیبا نویس جناب محمد مهدی بشیر از صمیم قلب تبریک وتهنیت گفته، موفقیت های بی پایان برای تان را همرا با صحت و سلامتی آرزو مندم هزاران شاخچه گل نثار قدم هایتان .

  • admin گفت:

   تشکر از خواهر گرامی و همکار عزیز محترمه داکتر راضیه هوتکی و جهان سپاس از حسن نظر و گلهای زیبا تان.
   منهم آغاز یازدهمین سالروز تاسیس سایت ۲۴ را بشما و تمام همکاران و خواننده گان گرامی تبریک عرض میکنم امیدوارم که با کمک و رهنمایی شما فرهنگیان عزیز ۲۴ ساعت بتواند راهی را که انتخاب نموده ادامه دهد و به مردم و کشور خود مصدر خدمتی شود. موفق باشید. مهدی بشیر

 25. شیما غفوری گفت:

  یازده سال خدمات مطبوعاتی، روشنگری و پیوند دادن مردم را برای شما برادر بزرگوار تبریک می گویم. موفقیت های شایان بیشتر را برای تان آرزو می نمایم.

  • admin گفت:

   ممنون خواهر نهایت عزیز و همکار گرامی محترمه خانم شیما غفوری ، تشکر از حسن نظر تان . بنده هم آغاز یازدهمین سالروز تاسیس سایت ۲۴ ساعت را بشما ، هموطنان عزیز ، دوستان و همکاران گرامی تبریک عرض میکنم. موفقیت و سلامتی تان آرزویم است. مهدی بشیر

 26. امین الدین سعیدی گفت:

  برادر دانشمند محترم محمد مهدی بشیر !
  یازدهمین سالگرد نشراتی سایت انترنتی ۲۴ ساعت را بحضور شما وسایر همکاران شما تبریک عرض داشته از پروردگار با عظمت برای شما پیروزی های مزید خواهانم .
  سایت انترنیتی ۲۴ ساعت به جد وجهد حکیمانه شما ، جای خاص خویش را در دلهای افغانها وفرهنگیان افغان باز نموده است . از پروردگار با عظمت برای شما توفیق وصحتمندی می خواهم .
  برادر شما
  امین الدین « سعیدی – سعید افغانی »
  مدیـر مرکز مطالعات ستراتــیــژیکی افغان
  ومسـؤل مرکزفرهنگی د حق لاره- جرمنی

  • admin گفت:

   برادر بزرگوار و دانشمند محترم جناب استاد امین الدین « سعیدی – سعید افغانی » جهانی سپاس از حسن نظر تان در مورد سایت ۲۴ ساعت . منهم آغاز یازدهمین سالروز تاسیس سایت ۲۴ ساعت را بشما ، دوستان و همکاران عزیز تبریک عرض میکنم و به آرزوی سلامتی و همکاری همیشگی تان. موفق باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما