۲۴ ساعت

08 مارس
۱۵دیدگاه

هشتم مارچ روز جهانی زن به تمام زنان مبارک

 تاریخ  نشر پنجشنبه  ۱۷ حوت  ۱۳۹۶ –  هشتم   مارچ  ۲۰۱۸–  هالند

هشتم مارچ روز جهانی زن به تمام مادران و خواهران مبارک

امروز پنجشنبه ۱۷ حوت ۱۳۹۶ مصادف است به هشتم مارچ ۲۰۱۸ روز جهانی زن ، یعنی مادر ، خواهر و همسر.

بنده اولتراز همه این روز خجسته  را به همسر مهربان و گرامی ام  ، دختر نازنینم که هزاران کیلو متر از من دور است و به عروسهای گلم تبریک میگویم و برایشان صحت و طول عمر آرزو مینمایم.

همچنان به نماینده گی از سایت ۲۴ ساعت  این   روز جهانی را به تمام مادران و  خواهران افغان ، خانواده های همکاران عزیز ما ، خانم های همکار  ۲۴ ساعت و  تما م  خانم های دوستان فیسبوک های ۲۴ ساعت ، خواننده گان خانم و زنان  جهان تبریک عرض میکنم .

امیدوارم روزی برسد که همۀ شان در یک فضای کاملا صلح و صفا بدون تعصبات قومی ، مذهبی ، زبانی ، منطقوی و نژادی با هم متحدانه زندگی خوشی را سپری کنند و با برادران خود همکاری  صمیمی  داشته باشند .

امیدوارم روزی برسد  که  دیگر  در کشور عزیز ما افغانستان از خشونت علیه زنان خبری نباشد و دولت وارگنشینان فاسد نگذارند وحشی ها و حامیان آنها علیه زنان  خشونت ،ظلم ، تجاوز ،آزار و اذیت نمایند.

لعنت و نفرین به خشونت گر ها  علیه زنان افغانستان.

یکبار دیگر این روز را به همۀ مادران و خواهران عزیزیکه شکر در قید حیات اند  تبریک عرض میکنم و برایشان از خداوند بزرگ طول عمر با عزت در کنار خانواده هایشان آرزو میکنم .

همچنان به آنعده از مادران و خواهران گرامی بخصوص مادر عزیز ما که درکنار خانواده هایشان نیستند روحشان را شاد میخواهم و یاد شانرا گرامی.

با عرض حرمت

محمد مهدی بشیر

 

۱۵ پاسخ به “هشتم مارچ روز جهانی زن به تمام زنان مبارک”

 1. admin گفت:

  تکرار :
  به نماینده گی از سایت ۲۴ ساعت این روز جهانی را به تمام مادران و خواهران افغان ، خانواده های همکاران عزیز ما ، خانم های همکار ۲۴ ساعت و تما م خانم های دوستان فیسبوک های ۲۴ ساعت ، خواننده گان خانم و زنان جهان تبریک عرض میکنم . مهدی ببشیر

 2. شاه محمود محمود گفت:

  برادر عزیز تجلیل از روز زن در سایت ٢۴ ساعت واقعا ارزنده و پاسداری از مقام زن است .
  با استفاده از فرصت روز زن را به همه بانوان وطنم تبریک میگویم ارزومندم. انچه شایسته زنان وطنم است تجلیل صورت گیرد.

  • admin گفت:

   جهانی سپاس از استاد بزرگوار جناب آقای شاه محمود محمود ،خداوند زنان کشور عزیز ما را که آرزوی شان صلح و دوستی بدون خشونت وتعصب است نصیب شان گرداند. مهدی بشیر

 3. عبدالله هروی گفت:

  دوست و برادر بزرگوار جناب آقای محمد مهدی بشیر ، تشکر از پیام زیبا و لی مختصر تان. منهم هشتم مارچ روز جهانی زن را به تمام مادران و خواهران افغان بخصوص خانواده محترم بشیر صمیمانه تبریک عرض میکنم، امیدوارم که زنان کشور ما همیشه خوشی ها نصیب شان گردد و از خشونت و اذیت خبری نباشد. ممنون تان.

  • admin گفت:

   ممنون حسن نظر برادر عزیز آقای عبدالله هروی ، آمین یا رب العالمین. هشتم مارچ به خانواده محترم شما و تمام زنان کشور هم مبارکباد. مهدی بشیر

 4. محمد جان مهجور گفت:

  مبارک باد

 5. قیوم بشیر «هروی» گفت:

  درود بر شما برادر عزیزم مهدی جان گرامی ، من هم ازاینطریق روز جهانی زن را به عموم زنان جهان وبخصوص بانوان دردکشیده و ستمدیده وطنم تبریک گفته و از تحلیل زیبای تان صمیمانه تشکر میکنم. مؤفق وکامگار باشید.
  با عرض حرمت
  قیوم بشیر «هروی»

  • admin گفت:

   ممنون برادر عزیزم قیوم جان. تشکر از حسن نظر تان. زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

 6. فریده کریمی گفت:

  درود به برادر محترم وادمین سایت وزین ۲۴ ساعت آقای محمد مهدی بشیر و تشکر از پیام زیبا و همه جانبه تان. منهم روز جهانی زن را به خانم محترمه ، دختر عزیز و عروس های گرامی تان و تمام بانوان افغان و جهان تبریک وتهنیت عرض نموده صحت وسلامتی و خوشبختی همه را خواهانم.

  • admin گفت:

   خواهر عزیز وگرامی خانم فریده کریمی ، جهانی سپاس از حسن نظر تان. منهم هشتم مارچ را به شما خواهر گرامی و والده محترمه و خواهران عزیزتان و زنان افغان و جهان تبریک عرض میکنم . زنده وسلامت باشید. مهدی بشیر

 7. برادرنهایت عزیزوگرامی آقای محمد مهدی بشیر!
  بعداز تقدیم سلام وآرزوی صحتمندی تان جهان سپاس از تجلیل زیبای تان راجع به هشتم مارچ روز جهانی زن.من هم به نوبهء خویش این
  روز را خدمت تمام زنان،مادران وخواهران جهان اخصاً زنان هموطن
  ما درهرجای این کرهء خاکی که میباشند، تبریک وتهنیت عرض
  داشته و دوبیتی ذیل را به افتخار شان سروده تقدیم میدارم:
  زن ای موجود معصوم، رحمت حق
  چرا در ملک ما زیر فشار ؟
  خداوندت بهشت را زیر پایت
  نهاده چونکه بی مثل و مثال
  بادرود فراوان داکتر حیدری

  • admin گفت:

   درود ها به جناب محترم آقای پوهنوال داکتر اسد الله حیدری تشکر از دو بیتی زیبا و عالی تان برای زنان کشور ما بابت هشتم مارچ روزجهانی زنان سپاس از حسن نظر تان . همیشه زنده وسلامت باشید . مهدی بشیر

 8. عزیزه عنایت گفت:

  تشکر از لطف و مهربانی شما که یکی از مدافعین حقوق زن در بیرون مرزی کشور هستین که همیشه با فعالیت های فرهنگی و نشر مطالب در مورد زنان کشور صدای زن رنج دیده کشور را به گوش جهانیان میرسانید افتخار به شما برادر گرامی .

 9. admin گفت:

  ممنون خواهر گرامی ام محترمه خانم عزیزه عنایت ، جهانی سپاس از حسن نظر تان. موفق وسلامت باشید. مهدی بشیر

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما