۲۴ ساعت

28 دسامبر
۲دیدگاه

که خون جاریست دردامان کابل

تاریخ  نشر پنجشنبه هفتم  جدی  ۱۳۹۶ –  ۲۸  دسامبر  ۲۰۱۷–  هالند

فضای کابل امروز بازهم شاهد حادثۀ ناگوار دیگری بود که مادران با ازدست دادن عزیزان شان درماتم و سوگ نشستند . با درد و دریغ صدای ملت رنج کشیده افغانستان شنیده نمیشود مگر گوش  فلک کرشده است .

محترمه خانم عزیزه عنایت

که خون جاریست دردامان کابل

چه دلهـا گشته انــد گـریان کابل

که خون جاریست دردامان کابل

بــدست غـافــلیــن افـتــاده میهـن

کی ازدشمـن کـنــد پـرسان کابل

عزیزه عنایت :

 

۲ پاسخ به “که خون جاریست دردامان کابل”

 1. admin گفت:

  اولا لعنت و نفرین میفرستم به ارگنشینان فاسدو دولت وحشت ملی خاین و بی غیزت جانی و همچنان گلبیدین راکت انداز برادران وحشی طالبان و داعشی های خونخوار و طنفروش .
  مراتب تسلیت و همدردی خود را به خانواده های شهدا ، هموطنان عزیز و زخمی های حملات انتحاری برادران غنی ، اتمر ، گلبیدین و دولت وحشت ملی بشمول عبدالله تفنگسالار که بدستور این وطنفروش ها امروز اضافه از چهل تن از هموطنان بی گناه ما به شهادت رسیدند و بیش از هشتاد تن مجروح شدندتقدیم میکنم . روحشان شاد و خلد برین جایشان و به مجروحین شفای عاجل آرزو میکنم. و به خانواده هایشان صبر جمیل از خداوند میخواهم .
  تشکر از همدردی خواهر گرامی ام خانم عنایت عزیز . باز هم زیبا سروده اید. به آرزوی نابودی جانی های وحشی و صلح وامنیت در کشور . موفق باشید.
  مهدی بشر.

 2. عزیزه عنایت گفت:

  سلام و درود خدمت برادر مهربان جناب مهدی بشیر تقدیم است !
  احساس والا و همنوع دوستی شما قابل ستایش است برادر گل تشکر از همکاری و غمشریکی تان نسبت به مردم رنج دیده و ستم کشیدۀ افغانستان که شباروز در خدمت هموطنان تان قراردارید . خداوند شمارا اجر هردوسرا را نصیب کند .

دیدگاه بگذارید

لطفاً اطلاعات خود را در قسمت پایین پر کنید.
نام
پست الکترونیک
تارنما
دیدگاه شما